Şimdi Ara

Adata 960GB SU630 3D Nand 2.5' SSD - 302.72 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
16
Favori
17.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat piyasanın çok ama çok altında. Umarım yollarlar. Satın almak için:
    https://www.trendyol.com/adata/960gb-su630-3d-nand-2-5-sata-3-0-ssd-disk-asu630ss-960gq-r-p-4958616?boutiqueId=316717&merchantId=107520

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eskiden Olsa.. -- 16 Ocak 2020; 2:26:43 >

• Ben de sipariş vermiştim fakat bariz fiyat hatası olduğu belliydi. Gönderselerdi ne ala ama fiyat hatası olduğunu bile bile üzerine gitmek, hatadan art niyetli faydalanmaktan başka bir şey değil. Parayı alıp haftalar, aylar sonra gönderseler onlarda art niyet arardım ki böyle firmaların olduğunun farkındayım ama bu durumun farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Vicdani ve hakkaniyetli hareket edilmesi taraftarıyım. Vicdanınız rahatsa kanun sizin yanınızda kolay gelsin.
    Hayır adamlara kendimiz soruyoruz niye iptal ettiniz diye tedarik edilemedi diyor. Şaka gibi ya araya yok soran yok bi açıyorsun iptal edilmiştir. İyi de kardeşim ben de yarın açayım bi ilan olmayan bi malı satayım 129200 tane milletle eğleneyim tedarik edemedim diyip iptal edeyim. Reklam yapmak olsun maksat. Adamlar kanunla buna önlem almışlar malı satmayacaksan ilana çıkarma diye değil mi. Satıştan kaçınma kısmı bunun için yer alıyor kanunda. Biri gelip diyor ki çalışanı atarlar, öbürü diyor ki hırsızlık yaptınız. Çıldırmamak elde değil kendi paramızla mal alıyoruz gelmiyor bi de üstüne bu adamlarla uğraşıyoruz. Normal bir ülkede olması gereken bu ürünlerin şimdiye elimize geçmiş olmasıydı. Ama normal bi ülke olmadığımız için şimdi 3-4 ay en az bekleyeceğiz bi karar için. Sağolsunlar bu arkadaşlar sayesinde bugün bu durumdayız zaten. Satıcılar bu kafayla ürün satmaya devam ediyor sayelerinde.
    +Napıcaz be kamil,
    -İptal edelim
    +Çocuk olma
    +Tedarik edilemiyor deriz
    -Sen öyle san, sen öyle san :)
    1-) İlanı aç
    2-) 8 Saat yayında tut
    3-) Stok bitir
    4-) Yeniden stok ekle
    5-) Heriflerin cebinden göndermeyeceğin ürünün TL'sini al
    Bunları yaptıktan sonra kusura bakmayın abi rakamsal bir hata oldu diyemezsin :)
  • Önceki konu neden silindi
  • Bence iptal edecekler ama şansımızı bi deneyelim bakalım 🙃
  • THH bunu beğendi
  • Gönderilmeyeceği bariz belli, 300₺ para da az değil. Şimdi sipariş vereceğiz, 1 aya yakın süre geçecek de öyle iptal edip iade edecekler...
    Edit. beklemeyi göze alıp sipariş verdim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Anlık gazla 2 tane aldım iade olacaksa da umarım fazla bekletmezler. Bazen de gönderiyorlar. Geçen sene samsung akıllı saat 350 liraya almıştık piyasada 800 lirayken.
  • Aldık bir tane teşekkür. Gelmez ise yapacak birşey yok. Uğraşırım diyen THH ile alabilir.
  • Ürünün stoğu bittikten sonra tekrar stok eklediler. Adata'da kronik sıkıntılar olduğunu biliyoruz.
    Belkide maaliyetini çıkarıp stok bitirecekler, denemekten zarar gelmez.
  • Kronik sorunlu almayın diyecektim ama fiyat çok iyiymiş alın.
  • geçerli kupon var mıydı bilmiyorum ama 302 liraya aldım, Gelirse satarım, satılmazsa iade ederim. 3 gün önce aldığım ssd daha bugün teslim edildi kutusundan çıkartmadım. 960 bana fazlasıyla büyük, 240 GB bana fazlasıyla yeter..
  • Ürünün gönderileceğini düşünüyorum, kullanmadım ama satın alma tercihinde bu ürün (su630) bu boyutta (960gb) (normal satış fiyatıyla) tercih edilen bir ürün değil. %50 indirim ile satış gibi düşünmek lazım.
  • aldım bakalım gelecek mi hocam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecom33

aldım bakalım gelecek mi hocam :D
    Tekrardan stok eklemiş olmaları kafa karıştırıcı, bakalım.
    THH'ye gideriz olmadı. Madem fiyat hatası, düzeltip stoktan kaldırılır, bunlar stok ekledi :D
  • Eskiden Olsa.. kullanıcısına yanıt
    stok ekleyen şey bot olmasın ?

Bir de üstü çizilen fiyat niye 385 lira? 960 gb hiçbir yerde 385 lira olmadı ki?

Adata 960GB SU630 3D Nand 2.5" SSD - 302.72 TL

Bunlar 480 gb' lık yerine 960 yazmış yanlışlıkla---- hatta 240 gb olması bile çok muhtemel: gittigidiyordaki fiyatı 299.97:

kendi komisyon ödemedikleri sitelerinde 275 lira:

240 lık gelirse şaşırmayın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 16 Ocak 2020; 3:45:28 >

• HighDynamicRange kullanıcısına yanıt
    Fiyat hatası olduğu kesin, ama aynı satıcı 480GB olanını da satıyor, fiyatı 466 TL.

https://www.trendyol.com/adata/480gb-su630-3d-nand-2-5-sata-3-0-ssd-disk-asu630ss-480gq-r-p-4958615?boutiqueId=392643&merchantId=107520
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.