Şimdi Ara

[ADANA] Pokestop, Gym ve Pokemon Paylaşımları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
9.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Al işte şimdi de aynı yerde Dragoniar var.

Orası her gece 3'te bi ejderha çıkarıyo göründüğü kadarıyla.

Adana'da Dratini sahibi olmak için gece 3'te oraya gitmek gerekiyosa baya can güvenliği sıkıntısı var yalnız :D
  • Dilberler sekisinin sürekli reklamını yapıyorum ordaki cafenin ortağı falan sanılacakm şimdi :D

Dün gece de 3te Dratini varmış daha önce bahsettiğim yerde. Gün içinde de sürekli nadir pokemonlar çıkıp duruyo pokehuntrdan bakıp bakıp iç geçiriyorum :/
  • @uglyking14 Aynı yerde Dratini var şu an, yolun düşerse aklında olsun. Demek sadece gece 3 değil gündüz 3'te de spawn oluyo orda.
  • valla eşimden izin alıp direk merkez parka gittim çantamı doldurmak için
    6 gymi de aldım çok şükür kimse dadanmadan
    bugün kimseye küfür etmedim
  • @Richard Parker Senin kulağın deliktir sana sorayım :D

Ben saatli spawn noktaları olduğunu yeni fark ettim. Yaklaşık 1 haftadır aynı noktada gece 3 ve gündüz 3'te Dratini, Dragonair veya Dragonite çıkıyor. Birazdan bakacam yine orda olacak kesin.

Nestlerin zamanları belli, zaman dolunca o nestin pokemonu değişiyor. Bu spawn noktalarında da aynı şey geçerli mi yoksa bu noktaların davranışı tamamen farklı mı?

Edit: Benim yazmamı beklemiş heralde çıkmadı bu gece. Allahtan playofflar başladı da maç izliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6924C9316 -- 13 Mayıs 2017; 4:10:41 >
  • Bugün akşamüstü 17 gibi çıkmış yine dratini.

Valla şakası yok, adamaıkllı takip eden bi ekip olsa 2 haftada 28 Dratini eder. Pinap berry, buddy, egg falan derken oyunun başlarındaki gibi kasıyor olsam Dragonite tarlam olurdu.

Kasan arkadaşlara duyurulur yani. Sonraki nest migration tarihine kadar bu göyle devam eder heralde, Dragonite yapmak için saldır Adanalı :D
  • Yine dilberler sekisi bu sefer skarmory ve aerodactyl :(
  • Aquaparkta da Snorlax var. Talihin elinde oyuncak olduk, gece gece aquaparka nasi gidelim niantic bey? :@

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaktüs'te Larvitar
  • dostum sen çalışıyor musun
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    O konuya girmeyelim o iş biraz karışık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkdur

@Richard Parker Senin kulağın deliktir sana sorayım :D

Ben saatli spawn noktaları olduğunu yeni fark ettim. Yaklaşık 1 haftadır aynı noktada gece 3 ve gündüz 3'te Dratini, Dragonair veya Dragonite çıkıyor. Birazdan bakacam yine orda olacak kesin.

Nestlerin zamanları belli, zaman dolunca o nestin pokemonu değişiyor. Bu spawn noktalarında da aynı şey geçerli mi yoksa bu noktaların davranışı tamamen farklı mı?

Edit: Benim yazmamı beklemiş heralde çıkmadı bu gece. Allahtan playofflar başladı da maç izliyoruz

Bazı yerlerde spawn olmasada sık çıktıkları yerler var pokemonların.Tabi herzaman çıkacak diye kaide yok.Değişeceğini sanmıyorum çünkü nest yeri değilki belki saati değişirse değişir.
    Bundan 5-6 ay önce istanbul'da millet birbirine dratini konumu atıyordu.Aylarca oralarda takıldılar
    Bu haftasonu menderes'e balık tutmaya gideceğiz bakalım şu meşhur yerde ne varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

quote:

Orijinalden alıntı: brkdur

@Richard Parker Senin kulağın deliktir sana sorayım :D

Bazı yerlerde spawn olmasada sık çıktıkları yerler var pokemonların.Tabi herzaman çıkacak diye kaide yok.Değişeceğini sanmıyorum çünkü nest yeri değilki belki saati değişirse değişir.
    Bundan 5-6 ay önce istanbul'da millet birbirine dratini konumu atıyordu.Aylarca oralarda takıldılar
    Bu haftasonu menderes'e balık tutmaya gideceğiz bakalım şu meşhur yerde ne varmış

Aynı yerden geçerken 2 kere dratini 1 kere de dragonite görmüştüm geçen hafta da pokehuntrdan bi bakayım dedim orda bi hareket var mı diye. Sonra hergün baktım aynı saatte orda dratini. Ulan bu sadece gece mi orda, gündüz aynı saatte de olmasın dedim. Açtım baktım yine orda. dedim o zaman neden 6 saatte bir olmasın, o kadar da değilmiş. O gün bu gün kısayolu hem telefonda hem bilgisayarda aklıma geldikçe bakıyorum. Günde en az 2 defa Dratini yapıyor orası.
    Gidip yakalamıyorum da ha, çıktıkça buraya yazıyorum belki oralarda olan vardır diye.

Oynuyo olsaydım bu topic'i açtım açalı hergün 2'şerden+buddy+çıkarsa yumurtadan... Dragonite'ın gözüne vurmuştum :D
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Oyunda cahiliye dönemimde orda bi Muk yakalamıştım. Öyle bi pokemon olduğunu bile unutmuşum iyi heyecan yapmıştım.
  • [ADANA] Pokestop, Gym ve Pokemon Paylaşımları
  • Aha yine dratini.
    Şu pokemonların spawn algoritmasını çözen birileri olsa ne güzle olacak herşey
  • Nestler güncellenmiş yine.
  • çalışan harita var mı şu an
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım ikisi de çalışıyor.

Gece ptc hesapları patlamış heralde. Ptc patlayınca haritalar cort tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6924C9316 -- 19 Mayıs 2017; 4:53:38 >
  • Aerodactyl ve Larvitar yakalamak isteyen Kaktüs'ün oralarda takılsın. Kaktüs'le Dilber Cafe arasında çıkıyo benim gördüğüm.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.