Şimdi Ara

[ADANA] Pokestop, Gym ve Pokemon Paylaşımları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
0
Favori
9.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • botla oynamanın zevki olmaz bence zaten ben sadece coins olayı için kullanmayı düşünüyorum yoksa ne zevki kalacak ki kendi kendine oynuyor
  • uglyking14 U kullanıcısına yanıt
    Bence de öyle de. Oyunu silmeyeyim diye süründürüğ duruyo bi yanım. Oyunu günde 1-2 defa anca açıyorum artık. Onun dışında oyunla ilgili yaptığım tek şey, oyunla ilgili siteleri falan takip ediyorum ilgilimi çekecek bi güncelleme dedikodusu var mı diye.
    Oyundan komple soğursam bot işini öğrenip Adana botçularını hedef alacam. O tarz ayarları var mı bilmem ama varsa gymleri sürekli sıfıra indirtecem :D
  • @ugluking14 Mavi botlar gaza geldi fırsat bulunca sen de gymlere koy birer tane dicektim kaçırmamışsın :)
    Bu aralar mavi botlar baskın çıkıyo kırmızı botlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6924C9316 -- 9 Mayıs 2017; 23:7:50 >
  • bazen öyle denk geliyor bugün işe 14te gireceğim için 2 saat erken çıktım aldım 6 taneyi hatta 5 tanesi hala duruyor hayret yani benim gibi dolaşan adam indirse harbiden üzülmem kardeş ama evde otururken alması zoruma gidiyor
    Benim yöntem de zaten rüşvete alışıp bütçeyi ona göre ayarlamak gibi bişe. Son çırpınışlar.

Ama bu sefer sağlamcı girmiş maviler, o gymler epey kalır öyle gibime geliyor. İyisin yine :)
  • valla kalacağını sanmıyorum sabah 11e kadar kalsa yeter bana
    o değil de bir sürü yeni sarı botçu vardı aynı şekilde kırmızı da var bugün bilgisayar açmadılar mı acaba hayret
    Kırmızı bi ara çoktu da şimdi bi tek pikaf var heralde, ondan da emin değilim günahını almayım şimdi.
    Sarıda da aydo var. Diğer sarılar onun yan hesapları bence, bazen gymlere giriştiğinde ben de bilgisayardan gymhuntera bakıyo oluyorum. arka arkadaya indirip 2liyo gmyleri.
    şu saat itibariyle pikaf atağa geçmiş. sabaha düşürmezlerse ben de dadanayım bari
  • Dilberler sekisinin oralar yine yakıyor valla arabam olsa gece mece dinlemicem gidip alıp gelecem çocukları.
    Önceki bi mesajımda da söylemiştim Dratini çıkarsa hep orda çıkıyor diye, yine aynı yerde gavur.
    [ADANA] Pokestop, Gym ve Pokemon Paylaşımları
  • Bot istiyorsanız şuan sırası değil.yeni server ile beraber sniper tarafı pert bot tarafıda bugün yarın ban dalgası gelir.
    Necroboot2 ve poke ninja premium sürümlerinin haltyemesi.Bu ikisinden birini kuruyorsunuz sonrasına akrışmıyorsun.Kendi kendisine takım seçip, çevredeki gym'lere dadanıyor süresi gelincede kalkanı çeviriyorO yan hesaplar deiğiniz çarlar muhtemelen bu tarz bot programında kasılanlar
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Hocam onlar paralı değil mi?
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    O tarz bişe olduğunu şurdan tahmin ediyordum, gymin dibinde çıkan ne pokemon varsa gymde de o pokemon oluyordu.
  • abi orası çok uzak ya bi tane dratini için gitmem bi kere gözümü karartıp gittim izin günümde(yürüyerek) 3 tane magikarp yakaladım gerçi biri ditto oldu ama dratini bulamadım taa menderes adasına kadar gittim hatta anlayacağın bir daha asla gitmem oraya bi tane dratini için
    onun da garantisi yok üstelik
    Bu arada az önce baktım programdan Gligar ve Wobbuffet yine orda, Magicarplar da. Bunlar yuvalanmış oraya heralde.
    Optimumdan yüreğire doğru pokemon namına bi hareket oluyo mu hocam biliyo musun? Ben hiç o tarafa geçmedim oyun varken de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6924C9316 -- 11 Mayıs 2017; 0:39:20 >
  • magikarp var oralarda kesin zaten de dratini nadir ben bu aralar merkez parktan bayağı topladım magikarp pokehuntr çalışıyor mu yoksa bu başka harita mı
  • heryerde çıkanlar var ben yamaçlıda oturuyorum eve gelirken belli bir yerde abra growlithe geodude mankey çıkıyor onun dışında pidgey rattata venonat falan
    optimum da bundan farksız arada bir mr mime çıkar çok nadir olarak farklı pokemonlar denk gelir mesela geçende skarmory denen şeyi yakaladım
    bugün de eve gelirken pupitar yakaladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uglyking14 -- 11 Mayıs 2017; 0:55:36 >
    pokehuntr.com var bi de pokehunter.co var. Bazen biri çalışıyo biri çalışmıyo ara ara ikisi de çalışmıyo falan ama iş görüyo şimdilik. Bu tarz trackerlara para verme niyetinde değilim, bunlar köt topal iş görüyo :)
    Senin güzergah tam bisikletlikmiş aslında.

Oyun adam olsa insan günlük hayatını ona göre düzenler falan ama oyun kendi kendini baltalıyor.
  • pokehunter.co'nun artısı gym ve stopları da gösteriyor(ezberledik gerçi ama)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.