Şimdi Ara

Adana'dan İskenderun'a Nasıl Giderim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
23.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 30 aralıkta kardeşimin yemin töreni için iskenderuna gidicem fakat adana üzerinden gitmeyi planlıyorum uçakla adana oradan da otogar yapıp iskenderuna geçmeyi düşünüyorum yalnız uçak gece inecek hava alanına benim sormak istediğim orada yaşayan arkadaşlara gece geç saatlerde adana otogardan iskenderuna otobüs bulabilirmiyim veya oralarda faaliyet gösteren otobüs firmalarının internet siteleri varmıdır.

• her saatte bulursun adanadan iskenderuna adana havaalanı otogara yakın sayılır zaten has ın filan servisleri vardır denk getirirsen rahat gidersin
  • otibisle
  • Kanka Has'la gidebilirsin. Atilla Altıkatın orda büroları var. Ucuz tutar büyük ihtimal 20 fln
  • Bence de Has'a bak Adana-Antakya en kalitelisi bu sanırım. özelden attım sitesini
  • Has Turizm in internet sitesine baktımda akşam otobüs yok gözüküyor İskenderun a
  • Ben hatayda oturuyorum yaz aylarında bir kac defa adanaya gidip geldim ve akşam 8-9 dan sonra otobüs bulacagını zannetmiyorum en son otubüs 8.30 yada 8.45 akşam olması lazımdı.

İstersen hataydan gelip seni alabilirim aracımla zaten lpg li
  • Erken saatte inin Adanaya , sonrası Adana otogarından rahat iskenderuna gidersin. İskenderun çok güzel yer.
  • Hatay havalimanına uçak ile gitmek oradan da HAVAŞ ile İskenderuna geçmek daha mantıklı.HAVAŞ'ın sitesinde kalkış saatleri var.Adana ters gelir uçakla İskenderun'a.Değiştirebiliyorsanız bileti değiştirin.

Akşam belli bir saatten sonra Adanadan İskenderun'a sürekli araba yok bildiğim kadarı ile.Örneğin 22:00 de bir sonraki 24:00 gibi.Belki o da yok.Arayıp İskenderun ve Adana otogarına sormak lazım.İnternette telefonları var.

Adana Havalimanından,Adana Otogar yakın.Taksi ile 10-20 artık ne tuttururlarsa onu alırlar.Yürüyeceğim vakit var dersen,düz ana yola çıkıyorsun ordan sola doğru devam et,bir süre sonra sağda otogarı görürsün zaten.
  • Arkadaslar merhaba

Konu basligina cevap olarak yaziyorum. Gectigimiz hafta İskenderuna giden bir arkadasim bahsetti, Adanada Adanacar adinda bir firma vasitasi ile Adana Havaalanı İskenderun Transferi almış bu firmadan. Onceki yillarda kıbrıstan geldiginde normal taksi ile Adana Havaalanindan - İskenderundaki evine 200 Euro transfer ucreti oduyormus. Adanacar adindaki bu yeni olusum ile ayni transfer icin 1-4 kişiye kadar 110 Euro odemis. Ustelik son model otomobiller ile gerceklestirmisler transferi. Bende Istanbuldan devamli İskenderuna gidis donus yapiyorum. Zamanimin kisitli olmasi nedeniyle tren,otobüs ve benzeri araçları kullanamiyorum. Adana Oto Kiralama firmaları içinde Adanacar veya benzeri transfer firmaları varsa bildiginiz paylasirsaniz cok sevinirim.

• beyler iskenderun deyince aklıma böyle yalarun gibi bi fiilmiş gibi geliyo sizdede oluyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamwalker23

beyler iskenderun deyince aklıma böyle yalarun gibi bi fiilmiş gibi geliyo sizdede oluyormu

Nasıl bir çocukluk geçirdin sen bilader

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grant Imahara

quote:

beyler iskenderun deyince aklıma böyle yalarun gibi bi fiilmiş gibi geliyo sizdede oluyormu

senide nezamandır görmüyorum profil - imza uyumuna hastayım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grant Imahara

quote:

senide nezamandır görmüyorum profil - imza uyumuna hastayım

Eyvallah.

• Gidebildin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: birsumavisi

Arkadaslar merhaba

Konu basligina cevap olarak yaziyorum. Gectigimiz hafta İskenderuna giden bir arkadasim bahsetti, Adanada Adanacar adinda bir firma vasitasi ile Adana Havaalanı İskenderun Transferi almış bu firmadan. Onceki yillarda kıbrıstan geldiginde normal taksi ile Adana Havaalanindan - İskenderundaki evine 200 Euro transfer ucreti oduyormus. Adanacar adindaki bu yeni olusum ile ayni transfer icin 1-4 kişiye kadar 110 Euro odemis. Ustelik son model otomobiller ile gerceklestirmisler transferi. Bende Istanbuldan devamli İskenderuna gidis donus yapiyorum. Zamanimin kisitli olmasi nedeniyle tren,otobüs ve benzeri araçları kullanamiyorum. Adana Oto Kiralama firmaları içinde Adanacar veya benzeri transfer firmaları varsa bildiginiz paylasirsaniz cok sevinirim.
    "Gectigimiz hafta İskenderuna giden bir arkadasim bahsetti"
    Yalancıyı Conolar kovalasın mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.