Şimdi Ara

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Ekmek Fiyatını 5 Kuruş Yapması (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
10.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
231 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adana'da akp seçime dahi girmedi ki , ikinci parti mhp ve chp ile arasındaki fark uçurum benim yaşadığım ilçede chp yüzde 60 ile aldı. Solun kalesi denilen İzmirde dahi yüzde 37 akp oyu var , Adana'da böyle bir şey düşünülemez. Adanayı medyada gördükleriniz ile değerlendirmemenizi dilerim.
  • Yine önüne taş koyarlar soruşturma açarlar.Maksat halkın yardım alması değil,o yardımın iktidar tarafından yapılması ve yapılırken halkın gözüne gözüne sokulması

Alt kat komşumuz koyu akp li ve geçen bahçede otururken "yardımı devlet yapar belediye değil " falan diyordu.Çarsamba günü mahalleye gelen büyükşehir belediyesine ait yardım aracını görünce inip bize var mı diye sordu utanmadan😁 Bu adama belediye düzenli yardım yapıyor ve sırf oy verdiği parti yardımı belediye yapmaz dedi diye çark etti.Ama öte yandan belediye tarafından yardım almaya devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    Valla ne güzel konuştun. Aynen öyle. Bu kadar yüksek vergilerle şu an çoktan ülke 4x4 her açıdan kaymak gibi olması lazımdı. Ama ortada 0, elde 0 hiçbir şey yok. Yol köprü diyorlar, hastane diyorlar, okul diyorlar. Tamam iyi güzel de emin ol bu kadar yüksek vergilerle bu yapılanların 10 katı yapılması gerekirdi. Sen de bunu anlatmak istemişsin anladığım kadarıyla. Demek istediğini çok iyi anladım. Keşke herkes senin gibi zeki olsa.
  • Akp li feminist bakan coronavirüs tablosu ile ve erkeklerle dalga geçmiş. Bunu internette buldum.

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Ekmek Fiyatını 5 Kuruş Yapması
  • bu arada oyle bir sey yok
  • Chp li ve İyi Partili belediyeler gerçekten halkı düşünüyor. Bu tavırları ve davranışları çok iyi.
  • Havalar ısınsın yorumumu öyle yazıcam.Şimdi silivri soğuk😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cross Thread kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam hemen her yorumumda bir anlam var anlayan anlıyor anlamayan için yapacak bir şey yok.
  • Cross Thread kullanıcısına yanıt
    Emin olun hepsi krizi fırsata çevirme derdinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canı gönülden inanarak söylüyorum ki ülkenin kurtuluş anahtarı sol partiler. Bkelediğimizden bile çok daha iyi çalışıyorlar belediyelerde.

• Anlayamıyorum,hükümetsin ve ülkene yardım eden insanları engellemeye çalışıyorsun!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun katılıyorum. Çok iyi kalpli insanlar, vatanını milletini düşünüyorlar. Tabi sol parti gibi görünüp, sağcı olan erkek düşmanı feminist Hdp hariç.
  • Ayakta alkışlanacak harekettir.

• Chebu kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kardeşim.
    Selam ve dua ile

• press-tij kullanıcısına yanıt
    Hiç birşey yapmıyorlar dimi bu cehapeliler gardaşım ah ah sizi ben anlarım vıy

• cehape benden oy alamaz eski akpliyim ama böyle giderse cehape muhtemelen 1 800.000 falan daha atar he benden oy alamaz orası kesin ama akp de alamayacak artık oda kesin.

cehapeli belediyeler ellerinden gelen tüm her şeyi yapmaya çalışıyor çünkü biliyorlar son şansları bunuda kullanamazlarsa 50 sene belediye falan alamazlar izmir hariç he buna karşılıkta cehapeyi engellemek içinde her yolu deniyorlar ama eminin halkın sağ duyulu fanatik olmayan kısmı bunları görüyordur
  • Tebrikler
  • Hiçbir partizanlık yapmadan söyleyim Zeydan maalesef şov peşinde. Ama Mansur Yavaş baktığımızda adam muhteşem tunç soyer oda şov yapmadan görevini yapıyor Zeydan Karalar ile Ekrem İmamoğlu sürekli şikayet sürekli şov peşinde. La biraz bakın Mansur Yavaş başkana tunç soyer başkana Adamlar sessiz sedasız şov yapmadan kimseyle didismeden işlerini yapıyorlar...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.