Şimdi Ara

ACİLLLLLL ACİLLLLLLL ACİLLLLLLLL ---- HERKES EVİNE DÖNSÜN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İSTİKLAL CADDESİNDE TERÖR SALDIRISI OLDU. PATLAMA OLDU.

HERKES EVİNE DÖNSÜN. DIŞARI ÇIKMAYIN . SIIIIIKKKKKKIIIIINTIIII.

• Sanki 2. si patlayacak ve sanki herkes istanbul ve ankarada oturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1stwarrior

Sanki 2. si patlayacak ve sanki herkes istanbul ve ankarada oturuyor.

Sen ne diyorsun ya tamam istanbul ankarada yasamıyorsak ortalık kan gölüne dönebilir ulan soyle tipler reelde denk gelecek ki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

quote:

Sen ne diyorsun ya tamam istanbul ankarada yasamıyorsak ortalık kan gölüne dönebilir ulan soyle tipler reelde denk gelecek ki...

hayırdır kardeş gelsem ne olacak ? sen beni yanlış anladın, teröristlerin yapmak istediğide bu işte bomba patlatıp milleti işinden gücünden etmek. herkes işine gücüne gitsin, niye eve kapanıyormuş herkes ? ben ankarada oturuyorum zaten. demek istediğim 2. bomba patlama olasılığı çok düşük ilkinden sonra.
  • lan memleketin başkentinde kaç kere patlama oldu metropol şehir dediğimiz istanbul da bile çatır çatır bomba patlıyor bizim mit ne iş yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancaryum

lan memleketin başkentinde kaç kere patlama oldu metropol şehir dediğimiz istanbul da bile çatır çatır bomba patlıyor bizim mit ne iş yapıyor

Sosyal medyada bile hafta sonu bir şeyler olacağı konuşuldu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

quote:

hayırdır kardeş gelsem ne olacak ? sen beni yanlış anladın, teröristlerin yapmak istediğide bu işte bomba patlatıp milleti işinden gücünden etmek. herkes işine gücüne gitsin, niye eve kapanıyormuş herkes ? ben ankarada oturuyorum zaten. demek istediğim 2. bomba patlama olasılığı çok düşük ilkinden sonra.

Bak bi de hayırdır falan yazıyor lan

O zaman öyle yaz yazdığını tekrar oku nereye gidiyor

• 1stwarrior kullanıcısına yanıt
    İkincisi patladı nisantasinda

• quote:

istihbarat üyesi misin lan sen sanki 2.patlayacakmış ???
  • quote:

lan memleketin başkentinde kaç kere patlama oldu metropol şehir dediğimiz istanbul da bile çatır çatır bomba patlıyor bizim mit ne iş yapıyor

Ulan ne cahil boş bi' yorum bu ya. Bi' bitmediniz ulan. Şimdi ben hiç kimseye söylemesem ve çıksam 10 dk sonra kalabalık bir yerde kendimle beraber bombayı patlatsam... MİT'in bundan nasıl haberi olacak? Türkiyede ki her evde kamerası mı var bu teşkilatın?
  • bugraramoglu kullanıcısına yanıt
    hocam saçmalama lütfen her canlı bomba kafasına göre olmuyor türlü eğitimlerden geçiyorlar ve türkiyeye girdiklerinde mitin haberi oluyormuş yani anlayacağın sorun patlama olacağını bilmek değil engelleyememek
  • ssadıkacar kullanıcısına yanıt
    kesin bilgi olmadan insanlarla paylaşmayın. farkında olmadan teröre destek oluyorsunuz.

haber yalan çıktı.
  • sancaryum kullanıcısına yanıt
    Mit en son kurtlar vadisi gibi dizilerde ele ayağa düşmüştü sonra müsteşar girdi çıktı sonrası yok
  • Istiklal caddesinden sonra baska yerde bomba patlamadi o nisantasi diyen arkadas her ota boka inanırsan teroristlerin eline alet olursun saçma sapan kişilerin söylediği şeylere inanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: bugraramoglu

quote:

Ulan ne cahil boş bi' yorum bu ya. Bi' bitmediniz ulan. Şimdi ben hiç kimseye söylemesem ve çıksam 10 dk sonra kalabalık bir yerde kendimle beraber bombayı patlatsam... MİT'in bundan nasıl haberi olacak? Türkiyede ki her evde kamerası mı var bu teşkilatın?

Adı üstünde istihbarat değil mi ? o bombayı bakkaldan mı alıyorsun ? gerilimin arttığı şu günlerde üst düzey güvenliğin olması gereken ülkemizde böyle zavallı haberimiz olamazmış avunmalarına sığınıp 2 gün konuşup 3 gün sonra yeniden aynı haberlerle karşılaşmak oldukça acı verici.

• quote:

quote:

quote:

Adı üstünde istihbarat değil mi ? o bombayı bakkaldan mı alıyorsun ? gerilimin arttığı şu günlerde üst düzey güvenliğin olması gereken ülkemizde böyle zavallı haberimiz olamazmış avunmalarına sığınıp 2 gün konuşup 3 gün sonra yeniden aynı haberlerle karşılaşmak oldukça acı verici.

Sancaryum kardeşim bir patatesten de bomba olur. Ya da al bi' piknik tüpü o da bomba olur. MİT dediğimiz yapı süper işliyor sıfır suç var demiyorum ben. Ama şuan biri bomba patlatmaya karar verse MİT bunu bilmiyorsa yapabileceği bir şey yok. He eğer bilip de bir şey yapmıyorsa Allah belalarını versin. Benim düşüncem şu ki bu patlayanların çoğu suriyeli ayağına girdi ülkeye. Ne yazık ki gerekli özen gösterilmedi ve ülkede bir sürü potansiyel canlı bomba var.

bu kadar kolay mı? iyi o zaman hadi yapalım bombaları çıkalım patlatalım. Irak mı sandınız Türkiye' yi. Eğer belli başlı kurumlara siyasi kaygı taşımadan işinin ehli kişiler getirilirse patlamaların olmayacağı kanaatindeyim!
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sancaryum kardeşim bir patatesten de bomba olur. Ya da al bi' piknik tüpü o da bomba olur. MİT dediğimiz yapı süper işliyor sıfır suç var demiyorum ben. Ama şuan biri bomba patlatmaya karar verse MİT bunu bilmiyorsa yapabileceği bir şey yok. He eğer bilip de bir şey yapmıyorsa Allah belalarını versin. Benim düşüncem şu ki bu patlayanların çoğu suriyeli ayağına girdi ülkeye. Ne yazık ki gerekli özen gösterilmedi ve ülkede bir sürü potansiyel canlı bomba var.

Amerikan alman konsolosluklarinin nasil haberi var canli bombalardan o zaman?mit te biliyor gayette.

Sen patlatmıyorsun zaten, örgüt eğitimli, çoğu sabıkalı teröristler patlatıyor. Üstelik 300 kilo patlayıcıyı evinden çıkıp kalabalık bir yerde patlatayım diyebilmen için ya kafayı bozmuş SAT komandosu olman lazım ya da planlı-organize bir ekiple çalışman.

Umarım MİT'in sıvadığı yerleri görebilmişsindir. Kapiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymühendis -- 19 Mart 2016; 13:06:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamamda sen o bombayı nasıl evde saklayabiliyorsun dışardan nasıl elde edebiliyosun bunlar yapilabilir dimi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.