Şimdi Ara

1 AYDA 20-25 NET ARTTIRMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
13
Cevap
2
Favori
5.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Arkadaşlar 12 Mf yim. Güvender den geçen 80 net yaptım fem 10 lu danda 70 80 arası gidip geliyorum. sizce 100 nete yaklaşabilirmiyim bu kalan sürede. Şunu da belirteyim en fazla 7 8 tane sosyal yapabiliyorum türkçe de hep +30 matematik te +20. Fen sıkıntım var aslında özellikle BİYOLOJİ. özellikle fen olarak halledilebilirmi kalan sürede. ve 100 nete yaklaşabilirmiyim. Teşekkürler şimdiden :)

• up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde eksigim var nasıl kapatabilirim hedef diş hekimligi ve bende ciddi bir degişiklik yok
  • Bence yaklaşırsın ben 55 60 net fln yapiyordum 1 ayda 80 85 e kadar cıkardım simdi bu son ay içindede 95 110 arasına cıkabilirsem olay biter :D
  • hocam eksik konularımı tamamlamak istesem yetişir mi sizce ? nasıl bi program uygulamalıyım ...
  • up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Upupupupup

• Dostum ben 100 den 120 ye çıkarmak için kasıyorum. Ben yapicam inşallah. Sen de yaparsın. Yeterki inan. Gerisi teferruat. Otur o masaya eksik konularını tespit et. Video ders izle. Anlamadın mi? Bi daha izle. Yine mi anlamadın? Bi daha izle. Anlayana kadar izle.

• Benim de 70-80 net arası. Türkçe 20 netlerde sosyal-15, mat-16 fen:21 öneri lazim

• Vay be . Sayısalım fenden 15 zor yapıom senin fen bende olsa 90 ı görürüm :D türkçe 32 falan geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: kaancan97

Vay be . Sayısalım fenden 15 zor yapıom senin fen bende olsa 90 ı görürüm :D türkçe 32 falan geliyo

Hocam bu yazdiklarim az önce olduğum fem 10'lu 7.denemeden. Sen bana mat-türkçe için öneride bulun. Ben sana fen için
    No:t(fizikten 11-d 1-y )

• Whatsapp varsa özelden no at hocam ordan konuşalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.