Şimdi Ara

ACİLL !! Trafik cezası yemiş olabilirmiyim yardım edin !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar bi kaç sorum olacakrı bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Dışarıda akşam karanlıkta demin araba ile dolaşırken market arkasında yol var o yolun kenarından ayrı bi yol çıkıyor tarlalara doğru 10 metre filan az oraya baktım farları kontrol etmek için tek karanlık yer orasıydı o arada marketin arkasından gelen polis kontrol aracı vardı bnde o kapalı kısa yoldan çıkarken denk geldik sonra bn normal yola girerken bekledi korna bastı bnde uzaklastım heycanlandım biraz geri dönüp markete doğru girdim polis aracıda yavaşca devam etti gitti

Sorum böle bi durumda ceza yazılır mı
    Ceza yazılırsa kaç günde sisteme düşer görebiliriz
    Bu arada bugün led xenon taktırmıştım ama mercekler var arabada rahatsız edici filan değil bu farlar muayneden geçiyomuş cezası yoktur sanırım değil mi
    araç renault captur

Bilgisi olan varmı arkadaşlar
    Yardımcı olun lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araba senin değil sanırım o yüzden büyük ihtimal ceza gelir heyecanlı kardeşim

Plakanı almıştır ters yöndeysen

• Yok araç benim ters yön değil nasıl desem market var arkasında 500 metre yol var bu yola bağlı kısa bi tarla yoluna giren bi kısım var 500 metrelik yol çift yön ters yönlük değil neden ceza yazsınlar ki

• ACİLL !! Trafik cezası yemiş olabilirmiyim yardım edin !!

Bu resimde ki kipanın sağ taraftaki yolundan bahsediyorum yanı arka yolu ustam üst sağ da uzun yol varya o yol 10 metre gerisi kapalı bozuk o arada bakıyodum sonra geldi korna yaptı bnde döndüm aşaya doğru yola devam edip markete girdim yanı

• Ceza fln gelmez rahat olun. Belki araba stop etti Allah Allah

• İşte durum resimdeki anlattığım gibi farlardan yada orda nabıyodu filan diye yazarlarmı yada yazarlarsa kaç güne belli olur ya ilk kez böle oldu arkdaşlar

Ya inşllah dediğin gibi olr yazmazlar değilmi farlara yazabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan54xx -- 22 Nisan 2017; 22:41:53 >
  • Goz ve nizama uygun olmayan farlardan, tenha yerlerde far kontrol etmekten, polis gorunce kacar gibi hareket yapmaktan toplam 874.51 kurus ceza gelir %99. Ozellikle korna caldiysa kesin ve kesin gelir. Pazartesi gunu sisteme duser. Sali gunu odeyebilirsin. Gecmis olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bu kadar kesin söledin anlamadım ne alaka ?

• O kadar işkillenmeyin boş yerde napıyor diye bi yoklamış sadece

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.