Şimdi Ara

Acill!.... HTC Touch Rom Yükleme Hatası!....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, HTC touch umun rom'u 2.27.468.1B iken Turkcell'in yeni rom nu kurdum.
    Cihazım 2.21.467.1 oldu.

Tekrar eski rom u kurmak istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum.

http://img522.imageshack.us/my.php?image=135907cb7.jpg
    http://img522.imageshack.us/img522/3637/135907cb7.th.jpg

Turkcell'in ROM'u cihaza başka rom yüklenmesini engelliyor mu acaba?

Acill!.... HTC Touch Rom Yükleme Hatası!....

• Evet Turkcell'de ve diğer tüm Avrupa operatörlerinde bu durum var sanırım. Internetten HTC TOUCH CID unlock diye aratabilirsen birçok sayfa bulursun. Ben henüz konuyu anlama aşamasında oluduğum için sana faydam ancak bu kadar dokunabiliyor. Fakat kolay bir işlem olmadığını gördüm.
  • TURKCELL HTC ALACAKLAR DİKKATİNE:
    mart ayında ankarada bulunan CİHAN TELEKOM dan TURKCELL htc touch aldım. 1 hafta önce telefonun kolonlu olduguna dair mesaj geldi ve tel bu hafta sonu kapanacak. ben bu CİHAN TELEKOM güvenilir yer diye tercih ettim ve arkasında TÜRKCELL ve KVK var diye dışarıda bu teller daha ucuz olmasına ragmen.
    SAKIN BU YERLERDEN TEL ALMAYIN 1.200.00 YTL ye mal oldu TURKCELL le anlaşmam oldugu icinde kullamandıgım tel icin para ödemek zorundamışım. mahkemeye başvurcam bu durumda.
    hiç kimseye tavsiye etmiyorum bu teli sık sık donumatik özelligi kayıyor a tüşlayacak yere z yi tuşuyor aliyi ararken veliyi arıyorsun. bir program yükleyemiyorsun hafıza yetersiz diyor explorer sayfası acsan gene hafıza yetersiz diyiyor sadece msn sini kullanabiliyordum. cok kötü resim cekiyor. sms yazamıyorsun klavye cok kücük vb.......
    sonuçta turkcell in pda larını turkcell var diye almayın hele kvk daha beter gidin kacagını alın daha iyi edersiniz yarı fiyatına
    sorusu olan arkdaşların sorusunu cevapladırabilirim pm atabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.