Şimdi Ara

ACİL YARDIM..PANASONİC LX3'ÜMÜ FUJİ F31 İLE TAKASLIYAYIM MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ACİL YARDIM..PANASONİC LX3'ÜMÜ FUJİ F31 İLE TAKASLIYAYIM MI?
    ARKADAŞLAR YARDIMINIZ LAZIM...

Satılık a çıkardıgım panasonic lx3ü 'bir arkadaş f31 ile takas yapmak istedi..
    Siz nedersiniz,kararsız kaldım...Aslında satıp canon 550d almak istiyordum ama f31 de güzel makine yaf...
    Bu akşam karar vermem gerekiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manavus -- 6 Şubat 2011; 19:26:06 >

• eğer yaparım diyorsan kesinlikle canon 550d al kardeşim.lafı bile olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

eğer yaparım diyorsan kesinlikle canon 550d al kardeşim.lafı bile olmaz

Arkadaşlar başka fikri olan arkadaş yokmu?...
    Sizlerde mi aynı fikirdesiniz....
  • almak istediğinizle takas yapmak istediğiniz makinalar ayrı kulvar'da makinalar.
    dslr alırken'de kitlensle kalmamayı göze almanız gerekir. ve elinizdeki lx3 ve f31 zaten dslr yanında kullanmak için iyibir kompakt makinalar karar sizin.
    quote:

Orijinalden alıntı: Manavus

Siz nedersiniz,kararsız kaldım...Aslında satıp canon 550d almak istiyordum ama f31 de güzel makine yaf...
  • eğer 550d yerine bu makinayı düşünüyorsan hiç düşünme derim, f31 in lx3 fazlası yok eksiği var... bence attan inip eşşeğe binmek gibi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: netün

almak istediğinizle takas yapmak istediğiniz makinalar ayrı kulvar'da makinalar.
    dslr alırken'de kitlensle kalmamayı göze almanız gerekir. ve elinizdeki lx3 ve f31 zaten dslr yanında kullanmak için iyibir kompakt makinalar karar sizin.
    quote:

Orijinalden alıntı: Manavus

aynen katılmak ile birlikte bir ilavem var.....mümkün ise canon 550d yi herhangi bir kit lens ile almayın!!!.....

canon 550d body ile canon efs 15-85mm IS USM lens almanızı şiddetle öneriyorum....
    bu lensi l sınıf lenslerim ile birlikte 7d de kullanmaktayım...mukayese edince harika işler çıkaran çok yönlü bir lens....
    tam bir fiyat/performans canavarı diyebilirim...çok iyi bir IQ sahibi...(görüntü kalitesi)
    550d ile verilen 18-55mm lensi denedim ama bunun yanında IQ olarak çok ezik kalıyor

canon 550d + canon 15-85 IS USM sizi çoook uzun bir süre idare eder ve cidden bu tercihi yaptığınız için mutlu olursunuz..
    verdiğiniz paraya da değecek....lens için biraz daha fazla ödediğinize asla üzülmeyeceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 7 Şubat 2011; 2:32:35 >

• Bu vakitten sonra f31 alinmaz.

Ayrica LX3'u daha iyi ogrenin derim, 550D+ucuz kit lens ikilisinden cok daha iyi fotograflar cekebilirsiniz. Elinizde birikmis para varsa harici flash alip LX3 ile kullanin derim.
  • Ben taşıması zor makineler aldığım zamanlarda daha az fotoğraflar çekiyorum. Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız lx3 ü satmayın.
  • lx3 le o makinayı değişmek mi :D
    bu saatten sonra mı. Lx3 bile artık eskiyor derken hemde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.