Şimdi Ara

Acil yardım gerek,lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2012 model renault symbol 1.2 araca sahibiz. Sabahtan babam arabayla işe gidip geldi. Akşam markete gitmek için çıkarken arabadan bir ses geldiğini fark ettim düzenli aralıklarla gelen bir ses. Belki başına gelen vardır daha önceden benu bu konuda aydınlatabilirseniz çok minnettar olurum. Motoru çalıştırmadan anahtarı sadece bir kez çevirdiğimde yani aküyü çalıştırdığımda biip boşluk biip boşluk biip boşluk şeklinde düzenli aralıklarla devam eden bir ses var. Arabanın kullanışında bir sorun yok fakat ileri de büyük bir soruna yol açar düşüncesiyle ve sürüş güvenliği için size danışmak istedim. Bu ses motoru çalıştırmadan başlıyor 1 kez kontağı çevirince yani aküyü devreye sokunca başlıyor. elektrik aksamıyla mı yoksa motor aksamıyla mı alakalı çözemedim de. işin garibi kaputu açıp motoru dinlediğimde bu sesi duyamadım sadece arabanın içine oturduğumda duyabiliyorum ve bu motoru çalıştırdığımda da devam ediyor. Dünde kullanmıştım arabayı ama bu sesi fark etmedim.

• 2 ihtimal aklıma geliyor, birincisi park sensöru varsa geri vitese takılı kaldığında anahtarı çevirince devreye girmiştir bir diğeri lpg varsa bakım km si geldiğinden uyarı sesi veriyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farlar açık uyarısıdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.