Şimdi Ara

ACİL Yardım Flash Oyun Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben bir flash oyun hakkında proje hazırlıyorum da, bana acil bugün lazım olan (GRAFİK)'ler lazım. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ediyorum, sağolun / varolun.

Arkadaşlar, GRAFİK'lerin konusu şu denli: Su Dağıtım Oyunu

İstenilen GRAFİK'ler: Bir araba ve evler. Evlerin üzerinde tabelalar olacak, her evin üzerinde bir tabela. O tabelalar gerçekte bir buton olacak, butona tıklandığın da o eve su dağıtacak. Dağıttıktan sonra da, para alacak

Arkadaşlar, burada sizden KOD'lama istemiyorum. Sadece, bana bunun GRAFİK'lerini hazırlayabilir misiniz. Benim pek bir bilgim olmadığından ve bilgi edinecek zamanımın dahi olmadığından, bu denli bir konu açma kararı aldım kendimce. Yardımcı olma kararını size bırakıyorum arkadaşlar. Lütfen, bana yardımcı olun!

Hayal gücünüz de
    quote:

İstenilen GRAFİK'ler: Bir araba ve evler. Evlerin üzerinde tabelalar olacak, her evin üzerinde bir tabela. O tabelalar gerçekte bir buton olacak, butona tıklandığın da o eve su dağıtacak. Dağıttıktan sonra da, para alacak
    bunu nasıl görüyor iseniz o denli bir GRAFİK istiyorum arkadaşlar. Sonra da bana buraya script'ini atabilir siniz. .flv dosyasını vb.

Teşekkürler, arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeaKVita -- 6 Ocak 2016; 14:45:32 >

• Güncel, arkadaşlar ! ! !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeaKVita -- 6 Ocak 2016; 15:30:18 >
  • I appreciate you and hopping for some more informative posts. Thank you for the information you provide & This is the perfect blog for anyone who wants to know about this topic. I like play games piano tiles 2 game, Dream League Soccer, Score Hero game, B612 , Stick RPG 2 and descargar B612

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngohuectp -- 22 Mart 2016; 8:52:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.