Şimdi Ara

Acil yardım.Failler zinciri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilikoglu1 -- 28 Ağustos 2012; 18:58:22 >

• elective modu aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pimpirik Domates

elective modu aç

Not sure if trolling or serious ...
  • quote:

elective modu aç

Elective mode ne acaba :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyannyancat

quote:

elective modu aç

Not sure if trolling or serious ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dilikoglu1

Ben steami yerel disk c'den yerel disk d'ye geçirmek için sildim.Diğer yerel diske kurup oturum açtım.Steam guardmıdır nedir o uygulama aktifti o yüzden kod yollandı dedi mail adresime.Ama mail adresim nedense bugün engellenmiş fazla mail olduğundan dolayı.Tek seçenek vardı mail adresini kurtarmak ile ilgili oda ikinci mail adresime kod yollamak ama komik olan şuki orda kayıtlı 2. mail adresim tamamen silinmiş ve çok çaresiz durumdayım.Ne yapmam lazım lütfen yardım edin.Konu çok yanlış yerde ama nereye atacağımı bilemedim lütfen yardım edin.

Merhaba ,

Öncelikle burdaki arkadaşların oynadığı oyunun Steam ile bir ilgisi yok. Konuyu doğru yere taşırsan cevaplar daha mantıklı olur ve fındık beyinli kişiler tarafından aptalca mesajlar atılarak canının sıkılmaz. Trollediğini zaneden fındık beyinli tiplerle uğraşmak zorunda kalmazsın.
    Bildiğim kadarı ile, Steam'i tekrar kurduğunda gelen aktivasyon mailini tekrar talep edeibliyorsun ama dediğim gibi Steam ile ilgili yanlış konudasın malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keshberfo -- 29 Mayıs 2012; 9:23:06 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.