Şimdi Ara

DDoS saldırısı yiyoruz acil yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Sitem iki gündür ddos saldırı yiyip dakikalar içinde servis dışı hale geliyor.

1)Bedava host kullanıyoruz ve cloudflare verilerine göre yaklaşık 2500 ziyaretçi giriyor.

2)Bedava host kullandığımız için midir bilmiyorum ama gerçekten çok can sıkıcı bir hal almaya başladı. Bedava host firmasının script sayısı x ziyaretçi sayısı en fazla 50 bin olabilir gibi bir hit limiti var. Kafayı yemek üzereyim bu hit limiti aşıldığında otomatik olarak devre dışı bırakılıyor site 24 saat boyunca ve 2 gündür durum bu.

3)Cloudflare'den ''We're Under Attack!'' modunu açtım ancak etki etmedi herhalde ki bugün de çöktü site.

Çözüm istiyorum sizlerden. Siteye wordpress kurulu. Ayrıca ücretli host alsam da böyle devam edecek mi çöküntü?

• Çözüm bulamadıysanız ücretli bir host denemeniz için hesap verebilirim. 1 hafta deneyebilirsiniz. Kafanıza yatmazsa iptal ederiz. D-Dos koruması var. Panel DirectAdmin

• Merhaba,

Özel Teklifimizi pm ile gönderdik.

Saygılarımızla.

• Ücretli hosting, tüm sitelerin gelişimini sınırlandıran bir hizmettir. Geçmişte çok sıkıntılar çektim bu konuda, oradan biliyorum. Ufak bir ücret vererek uygun fiyatlardaki hosting paketlerine bakmalısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.