Şimdi Ara

acil yardım bir anda ekran karardı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • birşey okuyordum. tık diye bir ses oldu ve ekran kapandı. dizüstü çalışıyor. tv falan bağladığımda görüntü geliyor. bir ışık kaynağı tutuğumda ekrana ardada görüntü oluştuğunu gördüm. ama ekranda ışık yok. arka aydınlatma yok. 5 yıılık msi gl63 cihaz. kendim tamir edebilirmiyim.

• Anakartın ekranan bağlanan soketi kopmuş olabilir. Bilgin ve tecrüben yoksa direk bilgisayarcıya götür.
  • ben şansıma sokayım. telefon da dün bozuldu . her sey arka arkaya geliyor.

• diabl0 kullanıcısına yanıt
    Hocam anakart ya da işlemcide ileticide bir sıkıntı var yüksek maliyet hocam kesin
  • Bilgisayar çalışıyor ama. Ekran arka aydınlatması yok. Ekrana görüntü geliyor. Ekranda ışık olmayınca ekran gözükmüyor. Korkutmayın beni ana kart arzası diye. Hoş ekran da dünya paradır. Zaten penteşeler kırıktı icin yapıştırıcı sıkıştım 2 yıl önce. Msi ızdırap 2 kere menteşe kırıldı şimdi de ekran gitti
  • ekran değişmesi gerekiyormuş. servis yaparsa 180dolar +kdv + katgo gönderim ücreti.

herangibi bir pc 3000 ile 4000 arası

evde kendin yaparsan n11 den ips ekran 1500tl

bilgisayarcı 2.el dandik bir panele de 2500 çekti beğenmediğimi söyledim ekranı kabul etmedim.

msi gl63 8rc ekranı innolux n156hga eal rev c1 36cmx 22 tn panel

n11 den ips aldık bakalım yolda. takım esnasında pil bağlı olmayacak şase yapabilirmiş. pek olasılık vermesemde yabancı forumlarda pil sökende var sökmeyende.

• N156Hga-Eal Rev.C1 Full Hd Slim 30Pin Ekran Fiyatları ve Özellikleri (n11.com) aldığım ekran harika çıktı gelen ekran orjinal ekran markası ile aynı

innolux n156hca-eab rev 6 ips panel. 0 ölü piksel. renker harika ekran orijinalden daha iyi. msi neden ips panel takmamış hiç anlamadım. hem görüş açışı düzeldi hem de renkler daha doğru oldu. nerdeyse bozulduğuna sevinecektim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.