Şimdi Ara

Acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler biliyorum konunun yeri burası değil fakat acilen gün içinde halletmem lazım şu işi soruma gelirsek.Kasamda birtane altta şuanki monitörümün bağlı olduğu mavi giriş Birtane üst taraflarda aynı giriş var mavi.Bir tanede alttaki monitörün bağlı olduğu girişin yanında dvi-d girişi var.Çift monitör için ne yapmam lazım yukardaki maviye mi takıp halletmem lazım yoksa dvi-d adaptörü alıp mavi kabloyu oraya mı takmam lazım ? şimdiden teşekkürler

• Çift monitör için işlemci desteğin var mı. İ3 olması gerek en aşağı.ekran kartın destekliyor mu hem.
    Dur tahmin ediyim BILMIYORSUN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pozitron84 kullanıcısına yanıt
    Ekran kartım destekliyor,işlemcim i5.Dur tahmin edeyim şuanda bana yardım edecek bilgiye sende sahip değilsin.
  • Zaten ikinci monitörü vga girişine bagladiginda artık ekran kartın ati mi nvidia mi herneyse kontrol paneline gir.orada ekranı algilA diye bir seçenek olacak ona tikla.diğer ekrana görüntü gelecektir.hem burası konudisi. Kendini çizdirmek mi istiyon

• Yada masaüstünde sağ tikla orada ekran çözünürlüğü olacak oraya gir. Ekranı algilaya tikla ikinci monitörü direkt olarak algilayacaktir

• Teşekkürler konu kapanabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.