Şimdi Ara

Acil Tavsiye Bekliyorum Sizden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben vestel venüs 5.5 V kullanıyorum. Ama artık miladı dolduğu için baya baya kasmalar donmalar uygulamalar arası geçişlerde sıkıntı çekiyorum. Bu nedenle iphone 5 veya iphone 5c modeline geçmek istiyorum. Sorum şu vestel modelli telefonda yaşadığım sıkıntıyı yaşar mıyım? Ben sadece twitter facebook instagram wp arama mesajlaşma kullanan biri olarak sıkıntı çeker miyim?

Acil tavsiyelerinizi bekliyorum çünkü şuanki telefonum ile sinir krizi geçireb ilirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu saatten sonra temiz 5 5c bulamazsın. Bence 5s al. Dediğin gibi kullanacaksan batarya ve ekran küçüklüğü hariç seni üzmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelReyLana

Bu saatten sonra temiz 5 5c bulamazsın. Bence 5s al. Dediğin gibi kullanacaksan batarya ve ekran küçüklüğü hariç seni üzmez.

• 5 alabilirsin. Hâlâ gayet güzel bir telefon. Fakat temiz bulmaya çalış. Kullanacağın uygulamalarla hiç sıkıntı yaşamazsın. Şarj konusunda sıkıntı yaşarsın illa ki

• 5s al. 900'e ikinci el bulabilirsin

• 5 canavar gibi ama 5s al kafan rahat olsun şöyle düşün 5 1 yıl giderse 5s 2 yılı rahat çıkarır gibisinden 5s candır
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdi55

5 canavar gibi ama 5s al kafan rahat olsun şöyle düşün 5 1 yıl giderse 5s 2 yılı rahat çıkarır gibisinden 5s candır

Bence 5s in 5 ten 1 sene fazlası var. 4 ile 4s gibi.

• quote:

quote:

5 canavar gibi ama 5s al kafan rahat olsun şöyle düşün 5 1 yıl giderse 5s 2 yılı rahat çıkarır gibisinden 5s candır

bence çok farkı var ıphonenun s takısı olmayan her telefonu sanki deneme sürümü gibi düşün kullanıcıya sunuyor birkaç hata çıkıyor sonra s takısını ekleyip dönemin en sağlam telefonunu çıkarıp rahatına bakıyor o yüzden 7 de almayın bekleyin s takısı her şeyi çözer
  • 5s'ten aşağısını düşünme
  • quote:

quote:

quote:

bence çok farkı var ıphonenun s takısı olmayan her telefonu sanki deneme sürümü gibi düşün kullanıcıya sunuyor birkaç hata çıkıyor sonra s takısını ekleyip dönemin en sağlam telefonunu çıkarıp rahatına bakıyor o yüzden 7 de almayın bekleyin s takısı her şeyi çözer

Yukarıda bir arkadaş illa 5 al gibisinden deyince bu açıklamada bulunmak istedim.

• Vestelin dandirik androidindense iphone 4 bile alsan yine sorunsuz hızlı gelir sana. 5 ile 5s arasında 200-300 tl fark var bir seferlik fazla ödeyip 5s alman daha mantıklı olur. İmkanın 5 e yetiyosa oda çok iyi bir telefon gayet iş görür kullanabilitesi yüksek. 5c tavsiye etmiyorum tutulmamasından dolayı bişey olsa parçasınıda zor bulursun 5 parçaları uyuyomuydu hatırlamıyorum ama kasası falan uymaz zaten.

• cedric... C kullanıcısına yanıt
    5s alacağım galiba.. ya birde iphonelarda şunu duyuyorum bazı arkadaşlarımdan mesela gece %100 oldu şarjı çıkarttım şarjdan sabah 8 de aldığında 99 olduğunu söylüyor doğrumu buiphonelar çalışmayınca şarj az yiyor gibi bir durum var mı ? android telefonlarda geceden sabaha bıraksam en az %10 yer de :)
  • blackrether kullanıcısına yanıt
    1500TL ye a5 2016 az bi miktar ekleyip note 4 veya a7 2016 alabilirsin.4 inc yetersiz.İphone se vardı sattım,sorunun cevabına gelecek olursak se modeli için full wifi açıktı geceden sabaha yüzde 1 bile gitmemişti.Alacaksan iphone cephesinde 6s 6s+,alacak durumun yoksa 4 inc ekrana girme.
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
    Malesef o kadar bütçem yok yani bana şuan herhangi alacağım bi telefon bile hızlı gelicek :) ve herkesin övdüğü ios deneyimini yaşamak istiyorum :)
  • blackrether kullanıcısına yanıt
    İphone 5s seni cezbedecektir o zaman,çünkü güzel bi sistem ios
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
    ucuza 5s bulabilirsem alıcam bulamazsam 5 alıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.