Şimdi Ara

acil samsung 55mu7000 LG55uj651

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadasşlar kafası karışmış birisi olarak fikirlerinize talibim :)
    evvela sporla aram hiç yok ama banding problemi istemem tabi . internetten dizi ve tv de haber izlerim birde şu düğün işlerini atlatalım bir playsttation alıp arada takılabilirim. babamın evinde lg kullanıyoruz 3 yıl oldu tık yok salam memnunuz tek kusuru internetten birşey izleyemiyorsunuz aşırı yavas ve dahili belleği doluyor filimin ortasında sayfa yenilemek zorunda kalıyorsunuz. LG nın bu sorunu çözdüğünü umuyorum.
    samsungun renkleri cok hosuma gidiyor ama insanlardan anladıgım kadarıyla lg de renk ve canlılık konusunda geri olsa bile daha sağlam sanki. uj651 kasasıda mu ya göre ınce ve kibar. forumları biraz arastırdım bu iki tv arasında kaldım. bütçem 3500 lira arkadaslar birazdaha koymıyacam :) gecen ay uj651 3600 du almadık hata ettik kampanya bitti suan 3800 mu7000 de 3700 fiyat olarak buyuk mağazaları baz alıyorum.
    fiyatların aynı odugu düşünüldüğünde bu iki tv den hangisine gitmek lazım. (philips düşünmüyorum sony cok pahalı)

NEDEN ACİL MAHALLEDE BİR DÜKKANIN YARIN AÇILISI VAR 3750 DEN 3550 YE CEKİCEK MU7000 İ ALİMMİ ? YOKSA LG NİN 3600 E DUSMESİNİMİ BEKLİYİM DÜĞÜNE 40 GUN VAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • upppp
  • hala upp
  • uj651 3480tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tşkler. büyük mağaza fiyatlarını baz alıyorum.sitelere pek güvenemıyorumda. mağazanın kampanyasını yakaladıgında site fiyatına denk geliyor zaten. yakalayabilirsek tab, :) aksi takdirde nerden alabilirim kısmını sonra arastırıcam. şimdilik hangisini almalıyım kısmındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktipiy0z -- 22 Eylül 2017; 10:16:33 >
  • maşallah cok yardımcı oldular arkadaslar :) bilgileri ve ilgileri için kime teşekkür etsem :) bu site eskiden bele değildi ama üzüldüm açıkcası. neyse ben LG55UJ651 DE KARAR KILDIM TEKNOSADA VE VATANDA AYNI GUN KAMPANYA VARDI İKİSİDE 3800 DEN 3420 YE DUSMUSTU. YUKARDADA SOYLEDİĞİM GİBİ İNTERNET FİYATINA DENK GELDİ.
    benimle aynı ikilimde kalan arkadaşlar için : neden samsung almadım mu7000 in dengi uj630 mus gibi gedi bana. uj651 in dengi de mu7400 sanırım. oyuzden 651 bir ileri teknoloji diye ve kasası gayet güzel ince birde 8bit10bit farkndanmıdır lgnın görüntüsü daha hosuma gitti sonucu zamanla göricez inş.
  • selam,
    aynı ürün benim de listemde, kurulumu yaptırdınız mı? yorumlardan 55inç ekranda 50hz sorun çıkarır gibi yorumlar vardı. ilk izlenimleriniz nasıl?
  • TADİLAT NEDENIYLE TESLİmatı erteledim. kurunca paylasıcam inşallah 15 gun sonra falan yani
  • Samsung'u bilemem ama LG tam bir canavar. Çok memnunum bu modelden .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.