Şimdi Ara

(ACİL LÜTFEN YARDIM) HUAWEİ G610-U30 YAZILIM PROBLEMİNİ NASIL ÇÖZERİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Huawei g610- U30 marka telefonum var. Ancak sorunlar yaşıyorum. Örneğin telefon rehberinde kayıtlı x kişisinin bir numarası varsa bir gün sonra bakıyorum, rehberde X kişisinin adının altında 2 farklı numara var. Yani rehberdeki isimler sürekli değişiyor, kayıtlı olan kişilerin içine ikinci hatta üçüncü numara ekleniyor. x kişisi beni aradığı zaman Y kişisi arıyor diye çıkıyor. Hoş olmayan durumlar oluyor yani. Kayıtlı isim başka bir ismin içine geçiyor.

Ben bunu aşmak için çok araştırma yaptım. Root , Rom, Cwm recovery gibi terimler var. Onları da araştırdım. Üzerinde orjinal yazılım var şu an. Hiç tamire gitmedi. daha doğrusu 2-3 yere götürdüm uğraşmak istemediler.

Ben internetten bunun yazılımı olan b105, b107, vodafone yazılım sürüm, ve b952 diye sürümleri ve gerekli programları indirdim .

Bu yazılım sorununu nasıl çözerim ?

Yani root mu etmek gerekiyor, Rom mu yüklemek gerekiyor. Ya da Cwm recovery denilen şeyi mi yapmalıyım.

En stabil en güzel hangi rom kullanılabilir?

Yani bu işi çözmek için yapılacak işlem sıralaması nedir? Root, rom, cwm recovery? Neyin nasıl yapıldığı araştırarak öğrendim ama, neyi yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idoL -- 13 Ağustos 2017; 15:48:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.