Şimdi Ara

ACİL KAN İHTİYAÇLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok çok geçmiş olsun kardeş, aynı şehirde değiliz maalesef. Allah acil şifalar versin.

Diğer konu ise evet bu konular kırmızı ile yazılmalı daha belirgin olmalı.
  • benimki AB(+) bi kaç arkadaşa sordum AB(-) olan yokmuş Allah yardım etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Üst konu yapılmıştır.

Hocam üst konu yapılmış ama foruma girildiğinde hiç dikkat çekmiyor.acaba kırmızıyla yazmanız mümkün mü ?
  • yukarı yukarı
  • Arkadaşlar kan ihtiyacı tekrarlandı.

A RH negatif ihtiyacı vardir.bana 506 936 52 09 numarasından ulaşın yada çağrı atın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deviilll

Arkadaşlar kan ihtiyacı tekrarlandı.

A RH negatif ihtiyacı vardir.bana 506 936 52 09 numarasından ulaşın yada çağrı atın.

İzmitteyim hocam okul sebebiyle istanbulda olsam seve seve gelirdim. Yarından sonraki cumartesi istanbulda olacağım. İhtiyaç olursa hala veririm kan.
  • Allah acil şifalar versin benim tutsaydı gelirdim 0Rh(+)
  • Durumu nedir şu anda annenizin?
  • Geçmiş olsun ..
  • kusura bakmayın sizi ümitlendirmek istemem ama ben 0 Rh - kana sahibim ve bu hafta cumartesi kan bağışı yapıcam çevrenizde acil lazım olan varsa iletişime geçsin benle yoksa kızılay a bağışlayacağım.
  • up up bu arada allah acil sifalar versin annene
  • geçmiş olsun kardeşim allah annene acil şifalar versin

her ne kadar bu konu amacına ulaşmış olsada bundan sonraki konuların iyiliği için bu tarz konuların daha vurgulayıcı şekilde gösterilmesinden yanayım zira bende normalde bakmam üst konuları fakat gözüm "annem" kelimesine takıldı ve yeniden yukarı çıkıp buldum ve bunu belirtmek için girdim konuya

teşekkürler tekrar acil şifalar dilerim kardeşim
  • allah acil şifalar versin.
  • kardeş noldu bulundumu forumdan çıkmıcak heralde?
  • Kan ihtiyacı sürüyor mu acaba? Twitter'da bir kitleye ulaşma imkanımız var elden geldiğinde yardımcı olalım.
  • Arkadaşlar merhaba,

Öncelikler ilginiz ve dualarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

şu an kana ihtiyacımız yok ama her an olabilir gene oldukça konuyu güncelleyeceğim.Annemin şu an ki durumu gayet iyi.Bugün endoskopisi yapıldı.Pazartesi açıklanacak sonuçlar.Hastane tekiklerde bayaa yavaş ama....

Genede dualarınız eksik etmeyin bu arada bu konuyu kan ihtiyaçları olanlar kullansın.Başlığı değiştireyim.Üst konu zaten...

Konu başlığı "ACİL KAN İHTİYAÇLARI" olarak değiştirildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just GMGOW -- 11 Aralık 2011; 0:32:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deviilll

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikler ilginiz ve dualarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

şu an kana ihtiyacımız yok ama her an olabilir gene oldukça konuyu güncelleyeceğim.Annemin şu an ki durumu gayet iyi.Bugün endoskopisi yapıldı.Pazartesi açıklanacak sonuçlar.Hastane tekiklerde bayaa yavaş ama....

Genede dualarınız eksik etmeyin bu arada bu konuyu kan ihtiyaçları olanlar kullansın.Başlığı değiştireyim.Üst konu zaten...

Konu başlığı "ACİL KAN İHTİYAÇLARI" olarak değiştirildi...

Acil şifalar dilerim arkadaşım. İstanbulda olsam seve seve verirdim kanım 0 RH - uyuyor sanırım

• Benimde kan grubum 0 - rh aklınızda bulunsun arkadaslar istanbulici bircok yer bana uygun yeterki vardiya saatım denk gelsin elımden geleni yaparım. Bana pmden ulaşabilirsnz arada bir cepten griyorum foruma
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.