Şimdi Ara

acil ekran kartı fanı!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar forumdan aldıgım galaxy fx5500 ekran kartımın fanı çalısmıyor bu konuda ne yapabilirim yardımlarızı bekliyorum
    (aldıgım arkadas garantili oldugunu soyledi fakat içinden faturası cıkmadı)

• kutusu varsa da, alınan yere götürüldüğünde sorunsuz değişimi ya da tamiri yapılır,
    bugüne kadar benden kimse fatura istemedi
  • aldıgım arkadaş ist arenadan almıs ben adanadayım kutusu bende bide fansız kullansam nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inocence -- 14 Ağustos 2007; 13:59:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkgvr

aldıgım arkadaş ist almıs ben adanadayım kutusu bende bide fansız kullansam nasıl olur?

iyi olmaz, üzerine başka bir fan uydurun, tamir ettirmek için para verecekseniz de değmez,
    bu kartlar 2.el de 35-40YTL'ye satılamıyor bile (hele 64bitse hiç şansı yok)
  • 128bt nasıl bir fan uydurabilirim mesela?
  • samurai e.kartı fanları satılıyor işine yarar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: wineleven

samurai e.kartı fanları satılıyor işine yarar..

arkadasım biraz arastırdım senin dedigin fan biraz büyük benim karta olmaz sanırım

orjinal fan dışında başka hangi sekillerde sogutabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inocence -- 14 Ağustos 2007; 14:18:06 >
  • 2. ele bakmanı öneririm ucuza bir fan bulursun
  • quote:

128bt nasıl bir fan uydurabilirim mesela?

bit'i fan için demiyorum FX serisi kartlar zaten yok fiyata satılıyor,
    ekstra masrafa girme demek istiyorum, (revoltec, zalman gibi pahalı şeyler alma)
    onun yerine kendin bir fan alıp, uyduruktan da olsa soğutma sağlayabilirsin,
    zamanında bozulan GF4 kartıma da benzeri birşey yapmıştım, baya götürmüştü beni
  • bir tane bozuk fx5200 buldum onun fanı işimi görürmü?
  • 5500 fanı büyüklüğündedir ancak. başka bir şeye bakmış olabilirsin.
  • quote:

bir tane bozuk fx5200 buldum onun fanı işimi görürmü?

uydurabilirsen ne mutlu sana, bedava fan tamiri yapmış olursun,
    ama kartları "göremediğim" için senin becerine kalıyor....
  •  acil ekran kartı fanı!!!!!

veya piyasada bunlardan çok..
  • piyasada cok ama adnada bulmak biraz zor ben en iyisi o/b kartımla devam edim zaten seneye yenileyecem bilgsayarı
    suan kart takılı fan uzerinde ve clısmıyor herhangi bi problemde yok boyle devam etsem baska parçalarımıda yakarmı
    (artık kartın yanmasını göze aldım)
  • quote:

piyasada cok ama adnada bulmak biraz zor ben en iyisi o/b kartımla devam edim zaten seneye yenileyecem bilgsayarı
    suan kart takılı fan uzerinde ve clısmıyor herhangi bi problemde yok boyle devam etsem baska parçalarımıda yakarmı
    (artık kartın yanmasını göze aldım)

Arkadaşım en basitinden 80lik bir kasa fanı alıp, fanın takılı olduğu heatsink üzerine (genelde siyah olan tırtıklı metal dörtgen parça),
    bantlaman ya da japonla yapıştırman yeterli olur, bu şekilde yanmasa bile bir süre görüntü bozulur,
    koskoca Adana'da bir kasa fanı da bulamıyorsanız, sizin eksikliğiniz kusura bakmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.