Şimdi Ara

(acil) CLİO 4 2016 FULL VS C180 COMP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, şimdi araç alacağım da 2si arasında gidip geliyorum. aynı fiyattalar

biri bu;
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2006-mercedes-benz-c180-komp-elegance-otomatik-vites-plussanroof-577211986/detay/

5bin kaydı var kaput değişmiş sadece ve far değişmiş heralde

diğeri de bu
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2014-clio-sport-tourer-1.5-dci-icon-edc-dizel-otomatik-38.000km-580586622/detay/

bunda da kapı değişmiş 1 parçada local boya var arka camurluk

biribiriyle çok alakasız 2 araç biliyorum

siz olsaydınız hangisini alırdınız hangisi mantıklı ? istanbulda yaşamıyorum trafik sorunum yok, park sorunum yok.

*YATIRIM
    *KONFOR
    *EKONOMİ
    *PRESTİJ

4 kısasım var bu amaçlarla alıyorum hangisini tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzyildiz -- 22 Haziran 2018; 14:1:13 >

• prisetij mercedes, diğerleri clio4. ancak ilandaki mercedes haşat.
  • konfor ve prestij yazmışsın.ozaman clio direk elendi.
  • fazladan 15 bin tl harcayabileceksen ve yakıtı dert etmeyeceksen mercedes al.
  • bu bütçeye insignia 508 mondeo 3 lüsünden temiz az km yapmış bir araç bulur onu tercih ederim.
    mercedes in ne olduğu belli değil.clio dizel sw ekonomik ve yeterli ama prestij konfor isteklerini ne kadar karşılar muamma.trafik sorunu park sorunu yoksa al benzinli güçlü bir araba bak keyfine.
  • mercedes bitik. clio 2014.
  • Hocam ilandaki mercedes cok kotu. Bende 2005 C180 Komp Avangarde vardi. Ben olsam mercedesi secerim ama ilandakini degil. Zaten fiyati da yuksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • c4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzer seçimi birkaç kez yapma fırsatım oldu. Eğer bu iki araç arasında kalsam direk clioyu alır geçerim. Ki aynı model hb versiyonunu 2 yıldan fazla kullandım.
  • Mersoyu al 17 18 bin üzerine harca mis gibi bin

• Gri mersedes önden baya kazalı gibi yanlardada macunla düzeltme var kısaca iyi değil.

Clio için ise olabilir boyasız kazasız bulun bari o kadar para vermişken.

• Burasi clio der ben ikisini de demem. Bence ceed alın

• ikisinden de vazgeçtim 60 63 civarı güzel bişey arıyorum satmayı düşünen yada şu arabayı alabilirsin şeklinde fikirlere açığım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.