Şimdi Ara

Acil A + vs 345 Osym

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar oncelikle hepinize iyi calismalar dilerim.Bir konuda yardiminiza ihtiyacim var elimde Karekok ve 3d ayt mat soru bankalari var bunlarin ustune konulari cok iyi oturtmak ve tekrar amacli 345 in osym ve orijinal kisimlari veya Acilin A+ testlerini cozmeyi dusunuyorum (apotemi cozmeyi dusundugum icin trigo ve lti kisimlari haric) siz hangisini cozmemi onerirsiniz ? Okuyup yardimci olan arkadaslara tesekkur ederim kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hem 345 hem Acil kullanan biri olarak acil diyorum. Zaten Karekök ve 3D varmış 345 ÖSYM 3D nin tekrarı gibi olmasın.Acil A+ daha zor ve ufuk açıcı. Bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hukukenmezun kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam bence de boylesi daha mantikli olur yanitiniz icin tesekkur ederim.

• İkisi de gayet kaliteli yayınlar ama konular oturduktan sonra gelişmeyi istiyorsanız Acil daha iyi bir seçim olur kanısındayım.
  • Anladim hocam yanitiniz icin tesekkur ederim.

• Orijinal matematiğin mavi ve pembe testlerinde muazzam sorular var bakabilirsiniz ama lti için acili daha çok beğeniyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nikonavar N kullanıcısına yanıt
    Hocam lti cikartmayi dusunmemistim karekok ve 3d ustune apotemi yeter diye sizce gerek var mi acilin lti sini cikartmaya ?

• bence 345
  • bence 345
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.