Şimdi Ara

Açıklama | Twitter Yasağı Üzerine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye genelinde Twitter’a erişimin engellenmesiyle ilgili gelişmeleri, dört milyonun üzerinde Twitter kullanıcı ve takipçisi bulunan bir kulüp olarak üzüntüyle izliyoruz.

Twitter, kulübümüzle taraftarlarımız ve kamuoyu arasında iletişim aracı olmasının yanı sıra; her branştan yerli ve yabancı sporcularımızın da gündelik yaşamlarında çok sık kullandığı bir sosyal medya platformudur.

Galatasaray olarak, Türkiye’de olduğu gibi dünyada da eleştirilere yol açan bu uygulamadan kısa sürede geri dönülmesini umuyor ve bekliyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

http://www2.galatasaray.org/kulup/haber/19638.php

• bizim yönetim ana muhalefet partisinden daha iyi muhalefet yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcno

bizim yönetim ana muhalefet partisinden daha iyi muhalefet yapıyor

bos bos konusmada carsamba gunku meclis toplantisini izle.kulaktan dolma bilgilerle ahkam kesiyorsunuz
  • quote:

• Takdir ettim güzel açıklama
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

quote:

bos bos konusmada carsamba gunku meclis toplantisini izle.kulaktan dolma bilgilerle ahkam kesiyorsunuz

ne saçmalıyorsun birader yine git başkanının açıklamalarını dinle sen de o zaman

• Galatasaray yönetimi çok büyük risk aldı...Tayyip seçimden sağ çıkarsa üzebilir gsyi...
  • Hay siyasetinize ....

• quote:

quote:

arkadaş haksız sayılmaz, ana muhalefet partisinden 4-5 kişi hariç alayı çöp, sıralarından bağırıp çağırmaktan başka bir işe yaramıyorlar.. keşke biraz daha niteliklileri bulunup meclise seçilmeleri sağlansa..
  • Korktuğumuz bişey olmadığının göstergesidir bu..Alnımız ak başımız dik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

quote:

quote:

arkadaş haksız sayılmaz, ana muhalefet partisinden 4-5 kişi hariç alayı çöp, sıralarından bağırıp çağırmaktan başka bir işe yaramıyorlar.. keşke biraz daha niteliklileri bulunup meclise seçilmeleri sağlansa..

Sen öyle san.Meclis yayınını kesen bir zihniyet ülkenin başındayken nasıl oluyor da bütün muhalif hareketleri takip edebildiğinizi sanıyorsunuz.
    4-5 kişi hariç çöp demen bile tüm cehaletini gözler önüne sermiş.O kadar iyi muhalefet yapılıyor ki her mecra da aklın durur.Ama bunların hiçbirini ne tvde ne gazete de göremediğinizden boş boş sallıyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

Muhalefet milletvekillerinin mecliste politik muhalefet yapmaktan baska ne yapmasini bekliyorsun? Bir anlat da anlayalim.

• Helal olsun

• hükümetin yanında değil karşısında olan tek büyük GS
  • quote:

quote:

quote:

hangileri haricindekiler çöp mesela? söyle de bileyim.

örneğin trt, akp'ye 13 saat, chp'ye 45 dakika ortalama yayın yapıyorsa ve diğer basın organları da aynı politikayı izliyorsa; bu chp sesini nasl duyuracak?
    hani 17 aralık ile ilgili "chp'nin çıkaramadığı yolsuzlukları cemaat çıkardı" diyenler var. 17 aralıktan önce ne yolsuzluklardan bahsediliyordu, bunları duymaya çalışmayanlara suç yok, sansürlenen muhalefet suçlu!
    yok öyle bir dünya.

örneğin, aykut erdoğdu'nun sözlerini kim dinledi?

bu ülke tarihinin en büyük banka kredisi, batacağı bilindiği halde yandaşa verildi ve battı.
    avm yapsın diye kredi veren banka, çiftçiyi desteklemesi gereken ziraat bankası.
    çiftçi kan ağlarken yandaş parayı götürüyor, böyle şeyler hep ortaya çıkıyor ancak dinleyen mi var? yayınlayan mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıHanedanı

Galatasaray yönetimi çok büyük risk aldı...Tayyip seçimden sağ çıkarsa üzebilir gsyi...

Buradayız hodri meydan
  • Bazı takımlar gibi yandaş değiliz biz. Gerektiğinde güçlünün karşısında durmasını da iyi biliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yönetim 10 numara açıklama yapmış.
    franco bilindiği üzere barnabeu için "100 bin kişilik uyku tulumu" demiş, futbol ile halkı uyutmuştur.
    che ise "futbol devrimci bir oyundur" demiştir.

iki zıt söz, ikisi de doğru.
    eğer "futbola siyaset karıştırma" deyip 90 dakikanın tartışmasını günlerce yaparsan, futbolu uyutma aracı yaparsın.
    yok, kulüpler bazında da, taraftar bazında da ortak vicdani yargıların doğrultusunda hareket edersen, siyaseti titreten bir devrimci araca dönüşür futbol. kitlelerin ortak paydada buluşması için futboldan güzel bir fırsat yoktur.

yani hırsızı, katili, protesto etmekte bölünme olamaz, çünkü bunların protesto edilmesine karşı çıkmak insaniyetle bağdaşamaz.
    yine twitter meselesi, sansürcü, baskıcı zihniyete karşı halkın ortak çıkarı adına protestoda bulunmak, insanlık vazifesidir.

halk bunları anlayacak kadar yol alamadı daha, ileride o da olur umarım.

karar verin, statlar sizin uyku tulumunuz mu, yoksa devrim aracınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

quote:

quote:

hangileri haricindekiler çöp mesela? söyle de bileyim.

örneğin trt, akp'ye 13 saat, chp'ye 45 dakika ortalama yayın yapıyorsa ve diğer basın organları da aynı politikayı izliyorsa; bu chp sesini nasl duyuracak?
    hani 17 aralık ile ilgili "chp'nin çıkaramadığı yolsuzlukları cemaat çıkardı" diyenler var. 17 aralıktan önce ne yolsuzluklardan bahsediliyordu, bunları duymaya çalışmayanlara suç yok, sansürlenen muhalefet suçlu!
    yok öyle bir dünya.

örneğin, aykut erdoğdu'nun sözlerini kim dinledi?

bu ülke tarihinin en büyük banka kredisi, batacağı bilindiği halde yandaşa verildi ve battı.
    avm yapsın diye kredi veren banka, çiftçiyi desteklemesi gereken ziraat bankası.
    çiftçi kan ağlarken yandaş parayı götürüyor, böyle şeyler hep ortaya çıkıyor ancak dinleyen mi var? yayınlayan mı var?

Daha güzel anlatılamazdı galiba tebrik ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıHanedanı

Galatasaray yönetimi çok büyük risk aldı...Tayyip seçimden sağ çıkarsa üzebilir gsyi...

güçlünün değil haklının yanında olmamız beni gururlandırdı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.