Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (720. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
69.723
Cevap
2.051
Favori
8.323.253
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Dior Homme Intense ile eskisini karşılaştırabilecek olan var mı?
  • Arkadaslar yazlık-fresh koku almak istiyorum. Ama yumuşak, hafif tarzda degil. Olabildigince keskin olsun.

Daha önce kullandıklarım arasında Aberc. Fitch-Fierce vardı ve oldukça keskin gelmişti bana. Ona benzer bir koku öneriniz olur mu?
    Creed viw tester gelmişti. O da fresh+keskin olarak begenecegimi düşünmüştüm fakat sonradan biraz limon kolonyası tadı verdiğini hissettim.( Kesinlikle oyle degildir fakat bende bıraktıgı ilk his malesef oyle oldu)

Yani kısacası bu iki kokuya benzer fresh ve keskinlikte parfüm var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • y.G kullanıcısına yanıt
    Anlatımınızdan yola çıkarak Dior - Sauvage öneriyorum, mutlaka ama mutlaka deneyin beğeneceğinizi düşünüyorum.
    Creed Silver mountain water.
  • Volksdeutsche kullanıcısına yanıt
    Eskisi güzeldi ama o parfüm Dior Home Intense değilmiş, yenisi gelince anladım. Eskisi daha yumuşak bir esanstı çarpıcı değil sadece güzel kokuyordu. Yenisi notalarıyla orjinal parfüme gerek yok diye bağırıyor.

Saygılarımla.
    Armani D'aromes. Turunç, bol notalı, burun direğine vuran ama rahatsız etmeyen.

Saygılarımla.
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum yorum için. Meraklandırdınız beni. Eskisini çok sevmiştim. Umarım yenisi de aynı şekilde olur. Artık kışın deneyeceğim. Teşekkürler.
  • Kısa bir inceleme ben de geçeyim.

Black Orchid - Orijinaline gerçekten yakın koku olarak, ancak daha ağır, beş dakika kadar rahatsız edici bir yoğunluğu var orijinalinin aksine. Orayı atlatırsanız sağ salim, yola güzel devam ediyor.
    Voyage - Tam yazlık, Euphoria da istemiştim, ancak bunu test ettikten sonra yazın tamamını buna ayırdım.
    Hermes - İlginç bir koku bence bu, kesinlikle kalıcılığı yüksek. Yazın pek gitmeyebilir.
    Euphoria - Tam bir hayal kırıklığı, geliştirilmesi gerek diye düşünüyorum. Orijinalini geçtim voyage'ın kalıcılığına bile yaklaşamıyor.
  • Abi Joop-Jump ın kaç günü kaldı ? Elimdeki parfüm bitti Joopu bekliyorum sipariş için
  • Spunch1212 kullanıcısına yanıt
    +1923
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    1 günle kaybettikmi anahtarlık şansını şimdi ..
  • Hugo Boss Bottled
    Creed Viw

ikisini elden çıkaracağım sadece bir iki fıs yapılmıştır ilgilenenler pm atabilir.
  • strm S kullanıcısına yanıt
    Yok neden kaybedeceksin. Eğer gözümden kaçmamışsa her pakete koydum. Daha bitmesine çok var. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

Abi Joop-Jump ın kaç günü kaldı ? Elimdeki parfüm bitti Joopu bekliyorum sipariş için

Bilmiyorum ama geçen siparişte hatırlattım. Çok uzun sürmez gelir.
  • Değerli dostlarım,

Altta bulunan takip kodları sadece Havale / Eft alışverişlerine aittir.

Eğer alımınızı GittiGidiyor'dan yaptıysanız aşağıda kodunuz yoktur. GG alışveriş kodları için GG'de Aldıklarım kısmından tek tuş ile takibini sağlayabilirsiniz.

24 Haziran MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

KJ717897 24/06/2016 DENİZ BURAK ÖZ
    KJ718133 24/06/2016 SİNAN S
    KJ718381 24/06/2016 HAKAN A
    KJ718612 24/06/2016 SAİD M
    KJ718935 24/06/2016 EYÜPCAN S
    KJ719264 24/06/2016 NAZAN Ş
    KJ719657 24/06/2016 OĞUZ O
    KJ720792 24/06/2016 YUSUF Y
  • Burberry london sasirtmaya devam ediyor. Hafif mi agir mi anlasilamayan enterasan bir parfum. Ara ara bunuma carpan esansi devamli duymak istiyorum bu yuzden hafif. 4 saattir arada bir burnuma carpan esans oldukca guclu bu yuzden agir diyorum☺

Costume scient tam istedigimi veremedi. Cnh daha carpici bir esans. Digerleri deneme sirasinda.

Saygilarimla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armani - SHE [SHE]
    Burberry Classic [Brb2] (Bayan)
    Ralph Lauren Polo - Blue [PLO]
    Creed - Virgin island Water (Yeni) [ViW]

Siparislerim ulasti. Kargolama ve tester icin teşekkürler. Ralph laureni denemedim ancak creedi cok begendim yaz kokusu ifadesinin tam karsiligi.
    Bu arada bvlgari black listede yok ama gelme olasiligi var midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 24 Haziran 2016; 22:46:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chanel/Allure-Homme-Sport- kullanan var mı fragnatica da epey iddialı görünüyor eser hocamınkini kullanan varsa yorumlarını bekliyorum kalıcılık ve farkedililirlik nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Armani - SHE [SHE]
    Burberry Classic [Brb2] (Bayan)
    Ralph Lauren Polo - Blue [PLO]
    Creed - Virgin island Water (Yeni) [ViW]

Siparislerim ulasti. Kargolama ve tester icin teşekkürler. Ralph laureni denemedim ancak creedi cok begendim yaz kokusu ifadesinin tam karsiligi.
    Bu arada bvlgari black listede yok ama gelme olasiligi var midir?

Hayırlı olsunlar hocam Güle güle kullanın. Eskiden satıyordum pek tutmadık. Tekrar başlamam sanırım ona.
  • Merhabalar.Önceden Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme ve Hugo Boss Vanilyalı parfümleri teker teker sipariş vererek almıştım ve ürünlerin bu fiyata bu kalitede olması beni epey şaşırtmıştı.Eser Bey'e yaptığı bu hizmet için öncelikle teşekkür ederim.En son siparişimde 4'lü paket aldım aldığım parfümlerden kalite olarak gayet memnunum.
    Paket olarak sipariş eden arkadaşlara da tavsiyem parfümleri kağıda veya giysiye sıkıp denemesinler ben şahsen en iyi performansı tenime sıkıp aldım gayet kaliteli parfümler.

Creed - Aventus > Koku çok klas bir koku bana göre ilk baş bazı traş losyonlarının kokusunu andırsa da sonradan çok güzel tam bir beyefendi kokusu.Bu tarz kokuların şahsen günlük kullanılması taraftarı değilim özel günlerde kullanılabilir.Orijinalini bilmiyorum ama çok beğendim bu kokuyu.
    Chanel - Bleu de Chanel > Bu parfümün zaten orijinalini herkes koklamıştır diye düşünüyorum , orijinalinden pek farkını göremedim ben gayet güzel bir koku öneririm.
    Chanel - Allure Homme Sport > Parfümde acayip turunçgil kokusu var,fena değil.
    Creed - Virgin Island Water > Hindistan cevizi kokusunu seviyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim,kendine has ve tatlı bir koku beğendim.

Tester olarak gelen Chanel - Allure Homme 'u koku olarak pek beğenmedim.Dolge & Gabanna - The One'ın orijinalini kullanıyorum kokuları benziyor fakat kalıcılığı yok parfümün keza orijinalinin de pek kalıcı olduğunu söyleyemem ama çok güzel bir koku bence.

@alphi3458 Allure Homme Sport'u denedim sabah sıkmıştım hala duruyo koku portakal kokusuyla geziyorum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradisia -- 25 Haziran 2016; 0:40:54 >
  • 
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.