Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (719. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.723
Cevap
2.051
Favori
8.323.561
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Farkedilirlik konusunda benim tahminim sordurur kendisini
    Yalnız herkes sevmez genel kullanıma çok uygun değil bence tabiki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gio Profumo her mevsim kullanılabilecek, kokusu hoş ve beğeni toplayan, dikkat çeken bir parfüm.

Temiz ve klas kokuyor. Yazın sıcak havalarda çok iyi.

Eser hocam ilk sayfada Chanel olanları çift ll ile Chanell diye yazmanızın özel bir sebebi var mı?

• Değerli dostlarım,

Altta bulunan takip kodları sadece Havale / Eft alışverişlerine aittir.

Eğer alımınızı GittiGidiyor'dan yaptıysanız aşağıda kodunuz yoktur. GG alışveriş kodları için GG'de Aldıklarım kısmından tek tuş ile takibini sağlayabilirsiniz.

22 Haziran MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

KJ186828 22/06/2016 ORHUN N
    KJ187013 22/06/2016 VOLKAN M
    KJ187150 22/06/2016 YASİN K
    KJ187285 22/06/2016 OĞUZ Ç
    KJ208452 22/06/2016 SİMAY Ö
    KJ208586 22/06/2016 ANDAÇ T
    KJ208894 22/06/2016 YAKUP Ö
    KJ209977 22/06/2016 GÖKHAN T
    KJ210247 22/06/2016 EMRAH S
    KJ210421 22/06/2016 MEHMED Z K
    KJ210677 22/06/2016 BARIŞ E
    KJ216814 22/06/2016 AYLİN K
    KJ217017 22/06/2016 FARUK G
    KJ217297 22/06/2016 NADİR C G
    KJ217538 22/06/2016 OĞUZHAN Ö
    KJ217872 22/06/2016 GÖKHAN Y
    KJ218006 22/06/2016 SÜLEYMAN K
    KJ218122 22/06/2016 MUSTAFA Ş
    KJ218299 22/06/2016 CÜNEYT K
    KJ277628 22/06/2016 MUSTAFA Ö
    KJ278465 22/06/2016 EMRE Ö
  • senersongur kullanıcısına yanıt
    Belki marka isim hakkından şikayet gelmiştir.

• berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Yok, düzelttim. Benim yanlışım :)
  • Yeni gelen allure'yi biraz konusalim. Orjinalini uzun sure kullandigim, gecen ay sisesini bitirdigim parfum. Benim icin tum parfumler bir yana bunun yeri ayri. Belki daha guzel kokanlari var kabul ediyorum ama hayatimin 15 senelik koku hafizasi var bu esansta ve ilk 10 senesi tek kullandigim parfum.

Gelelim Eser'in Allure'sine. Bu parfumu bizzat isteyen biri olarak, bize en iyi alternatifini sunma gayretini gosteren Eser'e tesekkurler. Ilk sıktıgımda 4dk herhangi bir koku alamadigim icin itiraf ediyorum ilk defa acaba dedim. Acilis orjinalinden cok daha hafif ama 5.dk'da bu allure diyérek su anda 2. Saatinde orjinal parfumumden gelen esintiyi hissettigim icin cok mutluyum. Kalicilik bence cok iyi derecede olacak hissettiriyor zaten. Benzerlikte acilistaki 3dakikayi saymazsak cok yakin.

Digerlerini hepsinilapagina sıkip denedim. En carpici olan 212 vip gibi geldi ve gecen gun orjinalini denedigim icin gayet bezer ve havali bir esans diyebilirim.

Gioprofumo: ilk defa bir parfum akmis olarak geldi. Bu nedenle siseden bulasanlardan aldigim his, bu parfum farklilik sevenler icin. Esans kalitesi ârmani daromes, dior nuit gibi yuksek seviyede geldi bana. Yanlis anlasilma olmasin bu saydigim parfumler cok daha parlak ve cakralari acan berrak kokulara sahip. Yuksek kaliteden kastim bu.

Costume Scieng Intense: yasim itibariyle tutsulu, amberli kokulari bir sekilde yakistirabilirim kendime. Yasi genc olanlar icin agir ama kullanirlarsa ayni asansorde karsilastiklari kullanan genc arkadasimiza degil orta yas ustu erkeklerden suphelenirler:)

Voyage: bu parfum icin hem olumlu hem olumsuz elestiriler oldugu icin deneme amacli aldim diyebilirim. Baskalarinin dikkatini ceker bu parfum. Genel begeniye cok acik. Notalarini gormek icin bir gun kullanmak lazim ama ilk koku kavunumsu, salatalik ferahliginda. Bu ana notalari en iyi kullanan fahrenait hala tutuluyor ve voyage sanki genclik versiyonundiyecegim ama uzun boylu cumleler kurmak istemiyorum. Ilk intiba sonucta.

Sculptre: Genc kokusu, yaz kokusu, deniz kokusu, flort kokusu. Zaten cok pahali bir paffum degil sculptre. Bu parfumu kullandiginizda kimse kimbilir ne pahalidir bh parfum demez, ne kadar yakismis der ama kucumsemezler.

Armani black code: bu parfum cogu kisiye yabanci gelmeyecek. Taklitlerini bircok yerde duymus olacaksiniz. Uzun suredir piyasada. Klas, kaliteli ama bilinen bir parfum kullanmak istiyorsaniz 4'lu veya 8'limsiparisinizde eksik kalan 1 adeti gonul rahatligiyla tamamlayacak parfum bu.

Burrebery London: bu koku bana surpriz olacak gibi. Kapaga sıkmıştım ilk, simdi baktigimda farkli bir kimlige burunmus. Bir yetde demisler ki burrebery en klas urumlerini london markasi ile cikarir, bu da o kelleksiyonun parfumu. Bu parfume ayri bir mesaj ayiracagim umdugum gibi cikarsa.

Mâlesef Eser bana tester veremiyor hemen hemen her parfum elimde oldugu icin. Yine kutuya ufak bir not yazmis. Bu sefer gelen tester costume naitional home'du. Cok eski bir sipariste almistim onu da:))

Genel olarak Eser'den parfum gelecegi gun dayanikli tuketim esyasi ya da elektronik cihaz almis gibi bir mutluluk duyuyorum. Bu mutlulukta surpriz yasamayacak olmam, gelen her koku da farkli bir dunyayi kesfedebilmek ve orjinal kalitesinde bunu hissedebilmek cok etkili. Birkez daha idini kaliteyle yaptigin icin tesekkurler Eser.

Saygilarimla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 22 Haziran 2016; 21:49:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sefer Creed - Aventus almıştım. Çok memnun kaldım, emeğinize sağlık. Şimdi bitti, tekrar alacağım ancak sanırım iki tane aventus var? Özel aventus ile normal aventus arasındaki fark ne? Yoksa aventus'un fiyatı 50 TL'mi oldu?
  • Snape31 kullanıcısına yanıt
    Prive [50 TL] olan aventus orjinaline çok daha yakın olan. Diğeri ise sizin aldığınız normal aventus. Normali sizi memnun ettiyse prive olanını siz düşünün
  • Snape31 kullanıcısına yanıt
    Olaki daha düşük fiyata Aventus'a daha benzer bir ürün varsa piyasada.. Ben privenin fiyatını 15 tl ye çeker satarım. :) Böyle bir farkı var.
  • Eser beye bu kaliteli hizmetinden dolayı teşekkür ederim.Parfümlere gelecek olursak;

1-Giorgio Armani- Acqua Di GioProfumo  : Bu parfüm savauge ile Armani D'Aromes  arasında bir parfüm.Turunçgille başlayan ve belli bir süre sonra hafif baharatların devreye girmesiyle olgunlasan bir koku.Sauvage bunun daha sert baharatlısı ,daromes ise bundan daha turunç bir koku.Her yaş gurubuna sonbahar ve yazın kullanılabilecek güzel bir turunç kokusu.Sauvage bu parfümün daha olgun hali ve takım elbiseye yakışdırdığım bir parfüm ama baharat oranı yüksek olduğundan bana göre yaş isteyen ve denenmesi gereken bir parfüm.Sauvageyi veya daromesi sevenler bu parfümüde kesinlikle severler,abi kardeş misali:)))

2-Costume National - Scent intense [COST]: Bu parfüm amber ,zencefil,biraz karanfil ve hafif yeşil otsu bir karışım.Hafif,kalıcı ve farkedilirliği yüksek bir parfüm.25 yaş ve üstüne her mevsim kullanılabilir.Kör alıma uygun olmasada alanı üzmez ve 25 yaş ve üstüne uygun bulsamda gençlerinde denemesini tavsiye ederim çünkü bir ortama girdiğinizde direk dikkatleri üzernize cekeceğinize emin olabilirsiniz.

3-Ermenegildo Zegna - Zegna Forte [ZGN]:Bu parfüm 2011 de ödül almış baharatlı olarak gecen bir koku.Genel olarak hafif vanilya,biraz baharat ve odunsu kokuların güzel bir bileşimi.Turunç bir açılısı var ama turunç kokusu cok kısa bir süre sonra hissedilmiyor.Vanilya ve odunsu kokular tam ayarında kullanılmış ve baharatlarla desteklenmiş ,birazda tatlımsı olgun ve zengin bir çok güzel bir koku.Kalıcılığı ve farkedilirliği yüksek sonbahar ve kış parfümü.Tatlılığı rahatsız edecek seviyede değil beni rahatsız edmedi.25 yaş ve üstüne hafif tatlımsı, vanilya kokusunu sevenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Chanel - Allure Homme  :Bu parfümde bergamot ve turunç ile açılıyor ama belli bir süre sonra geriye cekiliyor.Orta kısmı Xeryus Rouge  çok benzeyen eski kafalı erkeksi bir koku.Ondan birazdaha tatlı ve cok yakın kokular.Xeryusu sevenler kesinlikle bu parfümüde severler ve denemelerini tavsiye ediyorum.Hermevsim ve her yaş gurubu kullanabilir.

• Detaylı parfüm incelemesi yapan arkadaşlara kendi adıma teşekkür etmek istiyorum, takip ediyorum ve çok faydalı buluyorum.

Son iki incelemeyi okuduktan sonra incelenenler arasında 4-5 kokuyu beğeneceğim fikrine kapıldım.Tabiki elimdeki parfümler tükendiğinde denemek adına listeye ekliyorum şimdiden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PH_Ganso

Erkek:
    Diesel - Only The Brave TATTOO [TTO]
    Hugo Boss - Boss (Vanilyalı) [Bs.V]
    Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
    Nicos - Sculpture [SCL]
    Tom FORD - Black Orchid [ORC] / Delux

Bayan:
    Thierry Mugler - Alien BAYAN [ALN] / Delux
    Paco Rabanne - Olympea [OLY]
    Yves Saint Laurent - Manifesto (Yeni) [MFS]

Gittigidiyor'dan paket 1'i satın alıp yanına iki tane delux farkı ekliyorum.

Parfümlerim geldi. Öncelikle paketleme çok profesyonel, kutuyu açtığınız anda kaliteyi hissediyorsunuz. Kokulara gelecek olursak, yoğun esanstan dolayı kokuyu ilk başta beğenmeyebilirsiniz, mutlaka 10-15 dakika bekledikten sonra kokusuna bakın. Ben gelen bütün parfümleri çok beğendim. Daha önce kullandığım ya da burda çok satılan parfümleri aldığım için sıkıntı yaşamadım. Testerlar için ayrıca teşekkür ederim.

Not: Parfümü almadan önce içeriklerine, kalıcılığına ve farkedilirliğine fragranticadan mutlaka bakın.

• Elimde bir adet çok az kullanılmış Lacoste RED var. Takas etmek isteyen özelden ulaşabilir.
    Kargo ücreti PTT şubeye teslim 6.5 TL'dir.
  • quote:

quote:

Erkek:
    Diesel - Only The Brave TATTOO [TTO]
    Hugo Boss - Boss (Vanilyalı) [Bs.V]
    Paco Rabanne - iNViCTUS [iNV]
    Nicos - Sculpture [SCL]
    Tom FORD - Black Orchid [ORC] / Delux

Bayan:
    Thierry Mugler - Alien BAYAN [ALN] / Delux
    Paco Rabanne - Olympea [OLY]
    Yves Saint Laurent - Manifesto (Yeni) [MFS]

Gittigidiyor'dan paket 1'i satın alıp yanına iki tane delux farkı ekliyorum.

Parfümlerim geldi. Öncelikle paketleme çok profesyonel, kutuyu açtığınız anda kaliteyi hissediyorsunuz. Kokulara gelecek olursak, yoğun esanstan dolayı kokuyu ilk başta beğenmeyebilirsiniz, mutlaka 10-15 dakika bekledikten sonra kokusuna bakın. Ben gelen bütün parfümleri çok beğendim. Daha önce kullandığım ya da burda çok satılan parfümleri aldığım için sıkıntı yaşamadım. Testerlar için ayrıca teşekkür ederim.

Not: Parfümü almadan önce içeriklerine, kalıcılığına ve farkedilirliğine fragranticadan mutlaka bakın.

Black orchid çok övülüyor. Beğendiniz mi sizde ?
  • A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Ben beğendim ama beğenmeyenler için sıkıntı yaratabilir çünkü çıkmıyor kokusu :)

• Değerli dostlarım,

Altta bulunan takip kodları sadece Havale / Eft alışverişlerine aittir.

Eğer alımınızı GittiGidiyor'dan yaptıysanız aşağıda kodunuz yoktur. GG alışveriş kodları için GG'de Aldıklarım kısmından tek tuş ile takibini sağlayabilirsiniz.

23 Haziran MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

KJ505529 23/06/2016 BURAK M O
    KJ505824 23/06/2016 SERKAN C
    KJ506152 23/06/2016 ALİ G B
    KJ506480 23/06/2016 EMRE G
    KJ538053 23/06/2016 FATİH Ü
    KJ538450 23/06/2016 SAMET P
    KJ538966 23/06/2016 HAMDİ K G
    KJ540257 23/06/2016 HASAN A
    KJ542021 23/06/2016 ÜMİT A
    KJ542527 23/06/2016 ÖZGÜR G
    KJ543096 23/06/2016 MUAMMER M
    KJ543669 23/06/2016 RAUF K
    KJ544198 23/06/2016 SERHAN Ş
    KJ544786 23/06/2016 METEMETE B
    KJ547343 23/06/2016 ERTAN P
    KJ547982 23/06/2016 ERSİN B
    KJ549497 23/06/2016 SAVAŞ A
  • Bugün Anahtarlıklarımız geldi. Bütçem yettiği kalitede (..ki ben çok sevdim) anahtarlık yaptırdım. Tek adet alım hariç tüm paketlere ekledim. Dilerim kullanacak kadar beğenirsiniz.

Sevgilerimle..

**

Abi sana ekleyecek bir şey buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 23 Haziran 2016; 21:21:56 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Kutuda artık not görmeyeceğim demek ki:)

Saygılarımla.
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Eveet :D Anahtarlık yollicam
  • quote:

Ben beğendim ama beğenmeyenler için sıkıntı yaratabilir çünkü çıkmıyor kokusu :)

Teşekkürler aradığım cevap buydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 23 Haziran 2016; 22:08:19 >
  • 
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.