Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (706. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hocam kısaltmalarınızla kasteddikleriniz bunlar mıdır?
    Creed - Silver Mountain Water
    Creed - Green Irish Tweed

Dün bi liste yapmıştım kendime, daha önce denemediğim kokular. Aralarında Creed Original Vetiver ve Green Irish Tweed vardı sizin de önerilerinize bakacak olursak sanırım biraz doğru bir seçim olacak gibi. Bunların yanına Green Irish Tweed eklesem mi bilemedim belki @EserKozmetik Eser bey tester gönderir Bu arada Abercrombie & Fitch - Fierce deneyiminiz oldu mu?

Eser bey ilk sayfa için nacizane bir önerim olacak bu belki hemen olmayabilir veya kafa yormanızı gerektirebilir ama kokuları deneyimlememiş olanlar için ya da içeriğini merak edenler adına ürünlerin yanına koku gruplarını
    Aromatic
    Aromatic Aquatic
    Aromatic Fougere
    Aromatic Fruity
    Aromatic Green
    Aromatic Spicy
    Chypre
    Chypre Floral
    Chypre Fruity
    Citrus
    Citrus Aromatic
    Citrus Gourmand
    Floral
    Floral Aldehyde
    Floral Aquatic
    Floral Fruity
    Floral Fruity Gourmand
    Floral Green
    Floral Woody Musk
    Leather
    Oriental
    Oriental Floral
    Oriental Fougere
    Oriental Spicy
    Oriental Vanilla
    Oriental Woody
    Woody
    Woody Aquatic
    Woody Aromatic
    Woody Chypre
    Woody Floral Musk
    Woody Spicy

şeklinde yazabilir hatta ürün isimlerine ürünün fragrantica linkini gömebilirseniz tadından yenmez. Yanlış anlamayın sadece iyi niyetli bir tavsiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihangir151 -- 9 Haziran 2016; 13:20:24 >
  • Eser merhaba;

az önce 4 parfüm geldi tşk ederim.

Telelefonlada aramıştım cep şişelerinden 1 tane fazla çıktı diye aklına gelmiştir.

Bu arada cep şişelerin büyükmüş :) 5 ml olarak da satarsan güzel olur :)
  • cihangir151 kullanıcısına yanıt
    Abercrom var hocam bizde. isteğinize de uygun gibi aslında. Creed original vetiver de o sekilde. Siz benden iyi seçmişsiniz :)

Üstteki şekilde yazmam muhtemelen ama fragrantica linkini gömmek benim de aklımdan geçti. Güzel bir vaktim olduğunda onu halledeceğim
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Ulaşabileceğim sadece o var Cihan hocam. Diğerleri plastik ve plastikleri pek sevmiyorum hocam.
  • Eser bey o halde bugünkü kargolar çıkmadan ben de siparişimi geçeyim

1 adet Abercrombie & Fitch - Fierce [ABR]
    1 adet Creed - Silver Mountain Water Delux (20 tl 50ml) (Yeni) [SMW]
    1 adet Creed - Original Vetiver [ORG]
    1 adet Creed - Green Irish Tweed [G.i.T]
    1 adet Tom Ford - Azure Lime (Yeni) [Lime]
    4 adet Hugo Boss - Boss (Vanilyaly) [Bs.V]

2 adet BOŞ cep parfüm atomizeri

140 hesapladım hesabım doğru ise enpara hesabınıza eft geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihangir151 -- 9 Haziran 2016; 14:33:29 >
  • cihangir151 kullanıcısına yanıt
    138.75 hocam siparişin. Çıkarmadım ama pek vaktim kalmadı. Bunu da halledeyim. Bundan sonraki siparişler Cumartesi kargolanacak arkadaşlar.

Yarın bir kaç hastane işimi halletmem gerekiyor ve Cuma cumartesi kargoları pazartesi ulaşacağı için cumayı seçmek zorunda kaldım :)
  • hocam şimdi sipariş versem bugün kargoya çıkar mı ?
  • Güren kullanıcısına yanıt
    Cumartesi çıkarabilirim hocam. :(
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    138,75 enpara hesabına geçtim Eser bey. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihangir151

Hocam kısaltmalarınızla kasteddikleriniz bunlar mıdır?
    Creed - Silver Mountain Water
    Creed - Green Irish Tweed

Dün bi liste yapmıştım kendime, daha önce denemediğim kokular. Aralarında Creed Original Vetiver ve Green Irish Tweed vardı sizin de önerilerinize bakacak olursak sanırım biraz doğru bir seçim olacak gibi. Bunların yanına Green Irish Tweed eklesem mi bilemedim belki @EserKozmetik Eser bey tester gönderir Bu arada Abercrombie & Fitch - Fierce deneyiminiz oldu mu?

Eser bey ilk sayfa için nacizane bir önerim olacak bu belki hemen olmayabilir veya kafa yormanızı gerektirebilir ama kokuları deneyimlememiş olanlar için ya da içeriğini merak edenler adına ürünlerin yanına koku gruplarını
    Aromatic
    Aromatic Aquatic
    Aromatic Fougere
    Aromatic Fruity
    Aromatic Green
    Aromatic Spicy
    Chypre
    Chypre Floral
    Chypre Fruity
    Citrus
    Citrus Aromatic
    Citrus Gourmand
    Floral
    Floral Aldehyde
    Floral Aquatic
    Floral Fruity
    Floral Fruity Gourmand
    Floral Green
    Floral Woody Musk
    Leather
    Oriental
    Oriental Floral
    Oriental Fougere
    Oriental Spicy
    Oriental Vanilla
    Oriental Woody
    Woody
    Woody Aquatic
    Woody Aromatic
    Woody Chypre
    Woody Floral Musk
    Woody Spicy

şeklinde yazabilir hatta ürün isimlerine ürünün fragrantica linkini gömebilirseniz tadından yenmez. Yanlış anlamayın sadece iyi niyetli bir tavsiye.

Evet, kastettiklerim o kokular, denenmeye (ve de kullanmayı) fazlasıyla hak eden kokular hepsi.

Abercrombie & Fitch - Fierce orijinalini de açığını da uzun zaman önce denediğim (açığını Eser'den değil, Bargello'dan 5 sene önce denemiştim) fakat fazla yapay, kakuleden dolayı da itici bulduğum bir koku olmuştu, şimdilerde denesem belki de yapaylığına ve kakuleye rağmen rağmen sevebilirim, kimbilir, zira birkaç koku hariç hemen hiçbir kokuya baştan kapalı değilim bir süredir.

Yalnız Abercrombie & Fitch - Fierce bayanların çok beğendiği bir kokudur, benim dışımda çokça seveni vardır, eminim ki Eser'in üretimi de başarılıdır.

Bir de fragrantica'daki gruplamalar çok geçişken ve bir bölümü de tutarsız, yine de genel fikir vermesi açısından yararlı.

Size kolay gele.

Selametle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKGÜN68 -- 9 Haziran 2016; 15:11:06 >
  • Teşekkür ederim yorumlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihangir151

Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Rica ederim, ufacık faydamız olsa yeterli.
  • Paketi şimdi aldım hocam teşekkürler
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pislick0 -- 11 Haziran 2016; 1:15:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esercim sabah siparisleride cumartesiye kaldi sanirim dimi?

• silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 16:21:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hayırlı satışlar kardeşim konuyu gördüm, yorumlara baktım genel olarak güzel zaten bu fiyatlar için bu yorumlar bile yeterli çünkü parfümlerin orijinallerinin fiyatlarını söylemeye gerek yok daha geçen gün CK ONE orijinal aldım keşke bu konuyu daha önce görseydim fiyat yüzünden alamadığım ve TR'de bulamadığım parfümler listende var.

Azzaro Chrome
    Nautica Voyage

Bunun yanında 2 tane daha yazlık ve olabildiğince ferah parfüm önerisi alabilirsem ileride sipariş verebilirim, iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Hayırlı satışlar kardeşim konuyu gördüm, yorumlara baktım genel olarak güzel zaten bu fiyatlar için bu yorumlar bile yeterli çünkü parfümlerin orijinallerinin fiyatlarını söylemeye gerek yok daha geçen gün CK ONE orijinal aldım keşke bu konuyu daha önce görseydim fiyat yüzünden alamadığım ve TR'de bulamadığım parfümler listende var.

Azzaro Chrome
    Nautica Voyage

Bunun yanında 2 tane daha yazlık ve olabildiğince ferah parfüm önerisi alabilirsem ileride sipariş verebilirim, iyi günler.

invictus
    creed viw
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Diesel only the brave, armani gio profumo

• Eser bey kargom bugün elime ulaştı. Hepsi beklentimin üzerinde parfümler. Hediyeler için teşekkürler.
  • Usta merhaba tekrar sipariş vereceğim gittigidiyor üzerinden.

PAKET 2

1- Azzaro Chrome
    2- creed virgin island water
    3- Nautica Voyage
    4- Tom Ford - Azure Lime

elinizde varsa siparişi geçiyorum teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.