Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

14 Kayıtlı Üye, 37 Misafir Kullanıcı, 43 Masaüstü Kullanıcı, 8 Mobil Kullanıcı ( 5 Mobil Cihaz 3 Android )
48.758
Cevap
1.675
Favori
4.648.851
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    56 Mesaj

Hayırlı olsunlar hocam, güle güle kullanın.. Kışa saklayın :)

----------------

Değerli dostlarım,

Altta bulunan takip kodları sadece Havale / Eft alışverişlerine aittir.

Eğer alımınızı GittiGidiyorsan yaptıysanız aşağıda kodunuz yoktur. GG alışveriş kodları için GG'de Aldıklarım kısmından tek tuş ile takibini sağlayabilirsiniz.

7 Haziran MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

KG359660 07/06/2016 YEŞİM M
    KG360463 07/06/2016 ABİDİN K
    KG361006 07/06/2016 BERK Ö
    KG361363 07/06/2016 İLKER A
    KG361750 07/06/2016 BUĞRA F
    KG362245 07/06/2016 ÖMER F U
    KG362938 07/06/2016 EMRE B
    KG363373 07/06/2016 İBRAHİM K
    KG372658 07/06/2016 BURAK O
    KG373111 07/06/2016 MELİKE Y
    KG373650 07/06/2016 HÜSEYİN K
    KG374428 07/06/2016 TİJEN K
    KG374983 07/06/2016 EVREN M S
    KG375450 07/06/2016 MEHMET K D
    KG375982 07/06/2016 METEHAN Y
    KG376286 07/06/2016 HAKAN T
    KG376919 07/06/2016 ÖMER E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 7 Haziran 2016; 19:53:45 >
    |
    |
    Demir.Hakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    442 Mesaj
    Eser abiden 2 sipariş geçtim.Kokular tamamen kör atışıydı.3 tam bana göre koku tutturmuşluğum vardır da şimdi bi danışarak iş yapayım diyorum.

25 yaş civarlarında
    Yaz aylarında gidecek parfümler nedir? Bu ayı da boş geçirmeden sipariş vereyim diyorum
  • Çavuş
    56 Mesaj

Nautica voyage, invictus, creed viw

Üstte SultanSrhir hocamın yaptığı bir öneri. bence gayet yerinde yazlık genç işi ve invictusu da akşam veya güneşli olmayan günler için tercih edilebilir şekilde kullanılabilir.

Ben öneri yapamıyorum. Ama üstteki 3 lü dediğim gibi genç ve sıcak..
    |
    |
    Doce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Foruma özel indirim bekliyoruz..

Kardeşim zaten Eser hocam parfüm işine başladığından beri foruma özel indirimli satıyor. Hatta Eser hocamın ürünleri bu forumdakilerin sahip olduğu bir ayrıcalık. Kimse böyle bir açık parfüm bulamıyor. Ben de Eser hocamla tanışana kadar 250 TL'yi maalesef bir şişe parfüme veriyordum. Artık çok mutluyum; bol bol parfüm sıkıyorum.
    |
    |
    kRaL_1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 7 2700X@4,3 Ghz(1,4V) - EVGA CLC 280 - Cooler Master Master Gel Maker - Asus Crosshair VI Hero X370 - 8*2 GB Gskill Trident Z RGB 3200 CL14@3200 CL12 - Saphire RX 580 Nitro 8GB - Samsung EVO 970 500 GB NVME SSD - Samsung EVO 850 500GB SSD - Radeon R7 240 GB SSD - EVGA Supernova G2 650W - Rampage Imposing Rainbow RGB Kasa
  • Yarbay
    3003 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Kardeşim zaten Eser hocam parfüm işine başladığından beri foruma özel indirimli satıyor. Hatta Eser hocamın ürünleri bu forumdakilerin sahip olduğu bir ayrıcalık. Kimse böyle bir açık parfüm bulamıyor. Ben de Eser hocamla tanışana kadar 250 TL'yi maalesef bir şişe parfüme veriyordum. Artık çok mutluyum; bol bol parfüm sıkıyorum.

Katılıyorum. Bu kalitedeki ürünler için fiyat gayet ideal. İyi niyeti ve esnaflığını parayla zaten ölçemeyiz, orada da ayrı bir yerde kendisi.
    |
    |
    Yobazsavar
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    Bende 3-4 yıldır sürekli alıyorum. Sadece biraz kampanya bekliyorum.. nebiliyim ggde 60 a satarken bizlere 50 veya 45 verebilir mi diye sormak istiyorum...

Kardeşim Eser abi ile aynı esansı kullanan bi firma varmış Ankara' da araştır bi bakalım fiyatlarını.. ve de bu kalitede esnaflık hizmeti bulduğun biri varsa o zaman indirimin gereksiz olduğunu anlarsın..
    |
    |

Kardeşim ben de öğrenciyim ama bir yandan da çalışıyorum. 10 TL bugün asgari ücretli bir çalışanın 1 saatlik maaşından daha az bir rakam. Sen 4 parfüm alsan her gün parfümle yıkansan en az 1 ay kullanacaksın. Bu arada fiyat ggde: 65 Havalede: 60. Yani havaleyle değil de GG ile almayı tercih ettiğinizde GG'nin tahsil ettiği komisyonu siz ödemiş oluyorsunuz.
    |
    |
    Ryzen 7 2700X@4,3 Ghz(1,4V) - EVGA CLC 280 - Cooler Master Master Gel Maker - Asus Crosshair VI Hero X370 - 8*2 GB Gskill Trident Z RGB 3200 CL14@3200 CL12 - Saphire RX 580 Nitro 8GB - Samsung EVO 970 500 GB NVME SSD - Samsung EVO 850 500GB SSD - Radeon R7 240 GB SSD - EVGA Supernova G2 650W - Rampage Imposing Rainbow RGB Kasa
  • Çavuş
    91 Mesaj

Hocam, yazın fresh parfümler önerilir genelde ben de sana kullanıp memnun kaldıklarımı önereyim.. Creed- Original Santal, Creed- ViW, Nautica - Voyage, Paco Rabanne - İnvictus, Diesel - Only The Brave, Givenchy İntense Ultramarine, Channel Bleu de channel, Creed - Aventus, Azzaro - Chrome, Channel Allure Homme Sport.
    Hocam kullanıp memnun kaldıklarınızın içeriğine frangrantica ' dan bakıp, bu önerdiklerimle içeriğini kıyaslayarak daha iyi bi sonuca ulaşırsınız umarım.
    |
    |
    Doce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar rica etsem kullananlar bilenler şu parfümlere yorum yapabilirler mi yaz için?

Creed Green Irish Tweed
    Creed Silver Mountain Water
    Thierry Mugler A*Men
    Armani D'aromes
    Nautica voyage
    Versace eros
    Chanel allure homme sport
    Tom Ford Azure Lime

Yazlık daha öneriniz varsa alabilirim. Eser hocam siz de öneri değil de parfümleri tanıtım amaçlı anlatırsanız sevinirim, öneri yapmadığınızı biliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik
    Zam yapmamak için elimden geleni yapıyorum. 2 ayda 80 bin tl lik fatura kesmişim ama cebimde 1 tl yok. Bunları konuşmayı sevmiyorum. Ben tadında ticaretimi yapıp memnun insanlarla çalışmayı seviyorum. 2 kuruş fazla kazansam pakete bir şeyler eklemeye veya üründe bir şeyleri iyileştirmeye çalışıyorum. Fiyatta indirim, kampanya vs gibi şeylerle gelmezseniz bu yüzden sevinirim. Eğer öyle imkanlar olsa şu Delux olan ürünleri diğerlerine karıştırıp tek fiyat kafa rahat çalışmak isterdim ama maalesef...

Ayrıca alıma göre fiyat şeklinde çalışıyorum. Paket 1 deki fiyat fatura edildiğinde geriye içine koyduğum 2 numune bedeline yakın bir şey bırakıyor. Fiyat fazla geliyorsa bütçenize uygun açık parfümler piyasada çok. Onlardan almanızı öneririm.
    quote:

Orijinalden alıntı: Real Slim Shady

Arkadaşlar rica etsem kullananlar bilenler şu parfümlere yorum yapabilirler mi yaz için?

Creed Green Irish Tweed
    Creed Silver Mountain Water
    Thierry Mugler A*Men
    Armani D'aromes
    Nautica voyage
    Versace eros
    Chanel allure homme sport
    Tom Ford Azure Lime

Yazlık daha öneriniz varsa alabilirim. Eser hocam siz de öneri değil de parfümleri tanıtım amaçlı anlatırsanız sevinirim, öneri yapmadığınızı biliyorum :)

A'men i yazın kullanabilmen için:

''Ya çikolata kokusu istiyorum'' gibi bir zevke sahip olman lazım
    Ya havanın soğuk ve yağışlı olan bir günü seçmen lazım
    Ya da ayaz akşam saatlerini..

Geri seçtiğin tümü ( Bence ) Her türlü gider. Belki Aromes biraz güneşsiz hava isteyebilir, kişisine göre.. bana hafif bile gelir :)

• Er
    6 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SultanSehir

Kardeşim Eser abi ile aynı esansı kullanan bi firma varmış Ankara' da araştır bi bakalım fiyatlarını.. ve de bu kalitede esnaflık hizmeti bulduğun biri varsa o zaman indirimin gereksiz olduğunu anlarsın..

Hangi firma hocam, fiyatlar ne kadarmış orada?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bence de indirim fikri tartismaya acik bi konu degil.bu fiyatlarda bu kalite cok onemli.Asıl aramamiz gereken kalitedir, fiyatlar cazip.daha ucuza da vardir heralde ama kalite de bu boyutta midir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sanırım xxxx Sezer'den bahsediyor.
    |
    |
    Pigletx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kafamda bişeyler oluştu eyvallah ancak hala tam karar veremedim, eros kesin alacağım gibi ama Channel, D'aromes, Creed ler kafamı karıştırıyor. 2 tane almayı düşünüyorum. Nautica voyage mesela Bursa'da hiçbir yerde yok sizden tanımını alabilir miyim, eros-aventus-azure Lime - gio koklamış biriyim benzetme yapabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onlara pek benzemiyor.

Yeşil elma ve içinde olmasa bile hafiften karpuzu andıran bir koku. Fazlası ile hafif ve güzel bir parfüm. Kesinlikle gün içinde tazelenmesi gerekir.
    |
    |
    Real Slim Shady kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben de bahse konu yerle ilgili övgü duydum bikac.Fiyatlarini da biliyorum, buranın iki kati kadar olsa gerek.Ayni esans oldugunu da arkadas bahsetti ama denemedim orayi acikcasi
    |
    |
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.