Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2936. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Dae-su Oh
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29342935293629372938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman sizi ziyadesiyle mutlu edecektir.
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt

İlk defa bir parfümde bende de böyle olmuştu. Es02 yanık bişeyler gibi kokuyordu . Arkadaşıma vermiştim kullanmayıp. Koku hafızası herkesde farklı oldupu için galiba

• handsame_ kullanıcısına yanıt
    Kramer hocamin da belirttigi gibi deri kokusu daha geri planda Russian Leather'da. Cok yesil bir koku ve ferah bir havasi var. Sanki karli bir ormanda yuruyuse cikmissiniz hissi veriyor, odunsuluk beklenmesin bu yorumumdan, yesil bir koku odunsu degil. Ben cok memnun kaldim sahsen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buckminsterstomarti -- 19 Ocak 2021; 18:0:19 >
  • KRAMER25 kullanıcısına yanıt

Ursa takasları nedense hep full oluyor hocam değil mi  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmyyyymmm -- 19 Ocak 2021; 20:0:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki maaşa inşaallah ☺️
  • dhi ile dh kiyaslayabilcek olan var mi dhi cok seviyorum ama dh kullanmadim hic ,

• Günün parfümü
    Nassamoto Baraonda

Ilk geldiğinde yorumlamıştim şimdi ise koku demlenince notalari tam anlamiyla oturmuş. Acilista buram buram bir viski patlamasi yaşatıyor. Baya gerçekçi ve oldukça boozy bir açılış. Oldukça etkileyici.

Bu patlamanin ardindan kokuya odunsu notalar ud agaci santal agaci gibi odunsular ekleniyor burdaki koku ahşap kokusunu andiriyor. Değişik bir çekiciliği var.

Parfumun ilerleyen kısımlarinda ise hafifce tatlılık vuruyor marshmellow var gül ise az miktarda hissediliyor. Özellikle parfumun kalitesi çok iyi elimde orjinal birçok parfumum var ve Baraonda bu kalitenin aşağısında kesinlikle kalmıyor.

Kalıcılık ve yayilim ust duzeyde. Demlendikce daha da artacaktir.

İyi bir niş parfum deneyimi yaşamak isteyen kişilere ben kesinlikle öneriyorum

• mmyyyymmm M kullanıcısına yanıt
    Reis öncekileri bilmiyorum. Şu youtubeda bi tane michella diye kız var. Curlyfragrances kanalı. Ursayı methetti durdu. Yine tuzağa düştüm. 😂
  • KRAMER25 kullanıcısına yanıt

Ursa değişik bir parfüm.İş yerinde bizim bir müdür orjinalini kullanıyor ve her sıktığında sormayan kalmıyor neredeyse.Açıkçası ben de kokuyu o sıktığında aldığımda çok etkileyici bulmuştum.

Lakin parfümü bileğinize sıktığınızda hayvansal notalar burnunuza çok sert çarpıyor bu ne o havada aldığım parfüm bu mu diyorsunuz.Açıkçası bu parfümü havada koklayan 10 kişiden 7’si çok sever ama aynı parfümü bileğine sıkın 10 kişiden 8’i nefret eder.

Orjinali için yorumum bu açık parfümlerin ise hiç birisi orjinaline çok benzemiyor malesef.

Ayrıca şişeli kullanımlarda bir süre sonra açılışını da seviyorlarmış ama herkese göre olmayan zor bir parfüm olduğunu belirtmekte fayda var özellikle koku geçmişi isteyen bir parfüm.

Ursa yerine daha light versiyonu Straight to Heaven tercih etmek genel beğeniye daha uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucaTurin -- 19 Ocak 2021; 22:19:19 >
  • Mirtazo01 kullanıcısına yanıt

hocam performans çok iyi. Ama keskin limon kokusu çok baskın.Öyle duman, ananas falan çok az.Ağır ve düz limon kokusu heşeyi bastırıyor. Belkide bendeki batch böyledir..

• DarthWorm kullanıcısına yanıt
    Gerçekten muhteşem olmuş. Mevcut listede birçok parfümü denemişimdir.Kışlık listede bence rakipsiz... Yalnız fazla sıktığınızdada farklı bir alanda rakipsiz oluyor dikkat :)
  • Bir ürün kokusu danışmak istiyorum.

https://www.hepsiburada.com/nivea-men-deep-dimension-tiras-jeli-200-ml-pm-HB00000BS150

Bu traş köpüğünü yada deodarantı kullanan var mı? Kokusu çok hoşuma gitti. Bana tarçın kokusu gibi geldi.

Eser'den buna benzer kışlık tarçın / odunsu koku önerisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandostigre -- 20 Ocak 2021; 16:19:51 >
  • Dikkatimi çekti de bonobo abi bir süredir forumda gözükmüyor ne oldu ki
  • clawz C kullanıcısına yanıt
    Banlıydı en son. Bugün yarın bitiyor, gelir :D
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Allah kurtarsın 😁
  • clawz C kullanıcısına yanıt
    Demişler ki öldü, söyleyin onlara kral geri döndü:)Evet bir had bildirme operasyonu sonucu başka bir konuda ban yedim 15 günlük.Neyse ki bitti cezam.Birbirinden ilginç olmayan yorumlarımla yeniden sizlerleyim:)

Baraonda ile başlayalım.Bugünr kadar kokladığım tüm içki parfumlerini unutturdu sağolsun.Heyhayt direkt viski kokuyor bu parfüm.Özellikle ilk yarım saat viski ile yıkanmış gibi kokuyorsunuz.Daha sonra odunsu yöne evriliyor.Kaşmeran ve oud en çok hissettiğim diğer notalar,gül de hafif hafif geliyor sonradan..Yani bu kadar gerçekçi bir viski kullanımını ben de beklemiyordum.Tabi bu kadar gerçek bir biçimde viski kokmasi kiminin rüyası kiminin kabusu olabilir.

Mytra hocama yazıyorum bir doz.Kesin denemeli:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 20 Ocak 2021; 21:49:22 >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun abi Allah bidaha göstermesin 😁
  • handsame_ kullanıcısına yanıt
    Sağolasın.Yaptık bir hovardalık:))
  • Side efect muazzammis ilk baslarda ilac gibi kokuyor gibi geliyordu baya bi kullanmadim yeni basladim kullanmaya oturdukca cok ıyi kokuyo etraftan iltifat aldırıyor

• Rehabi denemeyen çok şey kaçırıyor. Naxostan sonra kış icin bi efsane daha gelmiş cidden. Spicebombun sivri tarafları arındırılmış sandal ağacının odunsu kremsi yapısı eklenmis ve cok daha guzel yumusak bir parfum cikmis. Kalıcılık olarakta çok başarılı ertesi gun giydiğim giysilerde rahatça kokusunu alıyorum. Giysiye de sıkmıyorum üstelik tenden geçiyor

Ben fiyata takılmam ama 35 lik bomba koku arayanlara rehabla birlikte kışlık su 3luyu kesinlikle oneririm

Naxos
    Jo Malone - Myrrh and Tonka
    Tom Ford - Black Orchid Parfum (Gold)

• 
Sayfa: önceki 29342935293629372938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.