Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2935. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir (9 Mobil) - 11 Masaüstü9 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29332934293529362937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Düşünüyormusun ?
  • tschelo kullanıcısına yanıt

Evde çalışıyorum farketmiyo ama dışarı ciksam Jo Malone Myyrh Tonka güzel olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buyukbang

Aşağıdaki kokunun orjinalinin adı nedir bilen insaniyet namına bana söylesin :D Berberim kullanıyordu bayıldım, sipariş verdim tedarikçisinden bana da getirdi 20TL'ye sağolsun. Ama orjinalinin adını öğrenmek istiyorum ki bir dahakini mümkünse Tutaste'den alabileyim. Berberim Pinodur dedi ama kendi Pino kullanmamış, şişesi görsel olarak benziyor diye tahminde bulunuyor sadece. Ama kokuda çam notası yok. Kompleks bir koku hiç değil, basit düz bir koku ama çok ferah. Kokunun farkedilirliği çok yüksek ve herkes beğeniyor, ne güzel kokuyorsun diyor. Evde kimse yokken bile kolonya niyetine sıkıyorum. firmaya instagramdan mesaj attım, yanıt alamadım. Belki burada bilen, gören vardır diye bir şansımı deneyeyim dedim.
    https://www.instagram.com/p/BZrNPUVFsf8/?taken-by=akhankozmetik

Bundan neredeyse 1 sene önce berbere gitmiştim ve onda bu parfümden vardı. Bana sıktı ve çok beğendim. Hemen ona bunu nerden aldığını sordum ve getirtmesini istedim. Maalesef bu parfümün artık üretilmediğini söyledi bana ve bu parfümü çeşitli yerlere de sordurtmama rağmen bir türlü bulamadım. Eğer ki bunu bulabileceğim bir yer var ise benimle iletişime geçip yardımcı olabilirsen o kadar mutlu olurum ki dostum. Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Molecul serisi yapmıyorum. O yüzden gelecek olan 1 Escentric (parfum) serisi. Bahsettiğiniz şekilde kullanılmıyor. ES2 ve 1 in karıştırıldığını duydum ancak o da hoş olmuyor. Zira orj kokunun zayıf olduğundan ötürü müşteriye iteleme çabaları gibime geliyor o.

Molecul 1 (iso-e) yi de hiç bir ürün ile karıştırmayın. Kokunun geçişlerini değiştirip farklı bir şeye dönüştürüyor. Zevk almaz yapmayı bırakırsınız zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 17 Ocak 2021; 20:58:4 >
  • 9762112294 sipariş numarası ile yeni Sea sand'i satın aldım. umarım nirvana kadar güzeldir.

Ayrıca elimde 2019 yazında alınmış

Viw

CPrv

G.İ.T

Pineapple

Fire

POR

İsy

Ph2

Dea

Aber

Dyl

Vyg

Chn

STH

BYZ

VİP

Joff

Bunları nasıl değerlendirebilirim.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Öğrendiğim iyi oldu teşekkürlerr

• Herkese iyi haftalar, 4 tane kışlık parfüm önerisi verinde bir sipariş geçelim hiç kışlık parfümüm yok :)
  • Naxos elime ulaştı yok böyle bir koku muhteşem ötesi efsane bir koku

• an itibarı ile 2 adet parfüm siparişi geçtim eser hocama bakalım ne zaman gelicek ürünler

• DarthWorm kullanıcısına yanıt

Birde starligtht deneyin 😍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 18 Ocak 2021; 19:15:16 >
  • Hocam merhabalar ilk siparişimi geçtim, ne kadar kısa sürede kargo yaparsanız sevinirim, kolay gelsin , sipariş no : 3972251887

• ferah koku karşılaştırması; Tom Ford - Oud Minerale [Mine]

ilk gözlem, ISY-MRN, kesinlikle çok çok daha ferah! deniz kum güneş tatil tatlı...

MINE, genel hafif koku statüsünde. yani ilk başta(haftaya yenilerim); deniz kum tuz filan yok!

ferah+portakal arayanlar; DHC !

ÜNİSEX; EROL, MOON,

DAHA UNİSEX; PEO, DEA, MLS,

DEA; çiçekciye girdiğinizde hissedersiniz, çiçekler sanayi üretimi olduğu için kokmazlar

ama o çiçeklerin yalın bir kokusu olur. çiçek kokmaz ama ferahtır. DEA o koku.

EDİT; keskinleşiyor. hafiften burun yakıyor.

DEA ve DELY(kadın), ikisinide feminen kızlar kullabilir. DELY hafif tatlı bir çiçek gibi.

hayırlı işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 26 Ocak 2021; 17:39:59 >
  • Eau memo yu çok soran oluyor şuan ispanyadayım Douglastaki hatunlar bile sordu içindeki yeşilçay ben burdayım diyor keşke 3 tane alsaymışım zaten valizde dökülmüş :(
  • Daha önce aldığım Dior Homme İntense prive parfümüm bittiği için yenisini aldım geçen gün. Birkaç gündür deniyorum. Eski prive serisi çok güzeldi, bu ise çok çok güzel olmuş. DHI denemediğim açık parfümcü kalmadı. Bunun gibisini bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Peace_

ES01 gelsin de fragrance layering olayını deneyeyim nette söylenene göre belli tarzdaki parfümlerin kalıcılığını arttırmak için kullanılıyormuş ES01 ve 02

Es1 ve Es2 mevcut elimde eser abinin indirim yaptığı dönemde almıştım. Nedense alışamadım es2'ye yanık lastik kokusu gibi geliyor bana başımı ağrıtıyor koku. Diğer seride böyle birşey yok sadece es2 için geçerli sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 19 Ocak 2021; 3:52:11 >
  • Rehab bir spicebomb değil. Spicebomb daha yayılımlı ve hard bir koku. Daha çok sevdim ben spicebombu. Bu arada Tiziana Terenzi Ursa takas edecem isteyen olursa. Full.
  • Ayrıca yanına Memo-Russian Leather da takaslık
  • KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    Beğenmedinizmi rusyanı
  • handsame_ kullanıcısına yanıt
    Koku güzel fresh bir havası var ama deri notasını alamadım.memoya göre genel beğeniye hitap edebilir.
  • KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    Anladım deri için aldınız umduğunuzu bulamadınız. Ben deriden çok yeşil ferah kokusu icin sipariş vermeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 29332934293529362937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.