Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2916. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir (7 Mobil) - 9 Masaüstü7 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.139
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29142915291629172918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banada tavsiyeleriniz varmıdır. Çok ağır maskülen odunsu kokular bana göre değil tarzım genellikle hafif şekerli yada ideal,prada l homme , dior homme intense bu tarz kokuları cok seviyorum bunun gibi önerileri alabilirmiyim??

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt

usta the one'ı senin önerinle beraber aldım ve inanılmaz güzel. ch men prive da keza senin önerinle aldığım bir diğer parfüm. ikisini de çok sevdim zevkin güzelmişAçık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmyvz06

Banada tavsiyeleriniz varmıdır. Çok ağır maskülen odunsu kokular bana göre değil tarzım genellikle hafif şekerli yada ideal,prada l homme , dior homme intense bu tarz kokuları cok seviyorum bunun gibi önerileri alabilirmiyim??

Black XS deneyin.
  • Eser hocam 2 parfüme tester veriyordunuz sanırım, tester olarak ne var şu an acaba? Sipariş geçmeyi düşünüyordum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: -QSS-

Eser hocam 2 parfüme tester veriyordunuz sanırım, tester olarak ne var şu an acaba? Sipariş geçmeyi düşünüyordum da.

Merhaba hocam,

jo malone myrrh and tonka
  • Selamlar eser hocam,
    İşini en güzeliyle, kaliteli yapan ender insanlar dan birisin. Her ne kadar uzun zamandır alışveriş yapmasam da sürekli konuyu takip ediyorum ve kendini hiç bir zaman bozmayışını takdir ediyorum.
    5 yıl önce yani eşimle henüz sevgiliyken senin parfümlerini kullanırdım ve kendisine de bir kaç kez hediye etmişliğim oldu. Geçen gün parfüm konusu açıldı ve ismini de hatırlamadığı için “ ya şu senin tatusto parfümlerinden mi alsak” diye sordu :D ben de gülerek alalım tabi ki dedim ve buradayım :) Siparişimi özel mesaj dan iletiyorum hocam.
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    A.selam hocam. Çok teşekkür ederim :) Paketinizi bugün kargoluyoruz. Yengemize selamlar.
  • Şu laytonu bir ben sevemedim galiba ya

• Eser Bey merhabalar. Site üzerinden bir sipariş geçtim. Daha öncesinde de forumdaki arkadaşların yorumlarına istinaden ilk siparişimi vermiştim. Ürünlerinizi severek kullanıyorum teşekkür ederim. Bu siparişim ile birlikte sizden ricam eşim için çiçeksi ve aşırı şekerli olmayan bazı kokulardan tester gönderebilirseniz eğer diğer siparişlerimizde beğendiği kokuyu sipariş vermek isterim. Ayrıca benim aldığım kokulara yakın erkek testerı varsa ondan da alabilirim. Şimdiden çok teşekkür ediyor kolaylıklar diliyorum. A. Burak D./Kırklareli

• Peter Jones P kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam.Bunlar zaten bilinen parfümler.Kılavuz istemeyen görünen köyler yani:)

Ama yine de yardımcı olmuşsak ne mutlu bize:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bırak Zaman Aksın

Şu laytonu bir ben sevemedim galiba ya

Aynen hocam ben de sevemedim nasıl bu kadar beğeniliyor anlamıyorum, itici bi nane kokusu alıyorum :D

Nane kokusumu ? 60 liralik olandan mi bahsediyorsunuz. Bende 60 lik var ve naneye dair eser yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: handsame_

Nane kokusumu ? 60 liralik olandan mi bahsediyorsunuz. Bende 60 lik var ve naneye dair eser yok.

Hocam tatlı elma diyolar da bilmiyorum ben acımsı bi tat alıyorum. 15 ml tester boyunu almıştım 60 liralık ürünle aynı içeriğe sahip. The one ve men prive beğenen biri olarak sevmedim laytonı

Yok o şu şekilde olmustur kardeşim. Biraz yakından sıkınca kokusu biraz keskin oluyor siz ondan rahatsız olmuşsunuzdur. Tavsiyem kullanmadan once calkalayin ve 30 cm uzaktan sıkın. Ben bazen daha uzaktan sıkarım uçuşan atomların üzerime dağılmasını sağlarım. Bu şekilde daha güzel sonuç alacaksınız
  • initio – Rehab [REH] UNiSEX

Listemizde..

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Üstad Bonobo'dan yorum bekliyorum Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevabınız için hocam ancak bu gece cevap ve sipariş verebildim.Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

Birde teslimat adresini yazarken ''Mahallewsi'' gibi saçma bir hata yapmışım sıkıntı çıkartmaz değil mi hocam? Eğer düzeltme gibi bir imkanınız varsa sipariş numaram 1462246747.

• quote:

Orijinalden alıntı: -QSS-

Teşekkürler cevabınız için hocam ancak bu gece cevap ve sipariş verebildim. 

Birde teslimat adresini yazarken ''Mahallewsi'' gibi saçma bir hata yapmışım sıkıntı çıkartmaz değil mi hocam? Eğer düzeltme gibi bir imkanınız varsa sipariş numaram 1462246747.

Düzenledim hocam tamamdır. Ben teşekkür ederim.
  • _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Yoruma gerek yok al sen direkt.Daha kaliteli bir Spicebomb deneyemi.Lavanta işin ekstrası:)Vanilayası da çok yumuşak ve kaliteli.Öyle çok domine etmiyor parfümü vanilya.Çok zarif verilmiş
  • Calvin Klein Euphoria
    Dior sauvage
    Mont blanc explorer
    Issey miyake pour homme
    Bvglari wood essence
    Tom ford ombre leather
    Tom ford black orcid
    Bvlgari aqva atlantic

Bunlardan hangilerini önerirsiniz? Elinizde hangileri var ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 29142915291629172918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.