Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2914. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ueal
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29122913291429152916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz aşimizi tutasteyle olmuşuz dostum 😄
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Süper haber. Initio gerçekten çok güzel işler yapıyor, Rehab da çok ovuluyordu.

Peki Covid-19 icin de bir aşı calismaniz var mı hocam? %80 etkinlikte olan aşının normal seriye, %98 olan aşının Prive serisine geleceği iddia ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caps1ock -- 12 Aralık 2020; 10:49:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Issey Miyake almıştım dün geldi önceki kullandığımla alakası yok kullanılan bir şey mi değişti bilemedim

Daha dün siparis geçtim megamareden 15 ml denemek icin gun gecmiyorki bir parfüm daha çıkmasın spicebomb sevdiğim kokudur anlatilanlara göre yine siparis vericez haftaya😂 60lik çalışmamı hocam

• Şöyle parfüm aşısı çiksada terledigimiz zaman vücuttan istedigimiz parfümün kokusu çiksa hayale bak 😅
  • Spicebomb manyakları olarak Rehab'ı bekliyoruz  

• Fragrantica'daki Rehab notaları eksik bu arada basenotes sitesinden aldım notalar bu şekildeymiş

Top Notes

Heart Notes

Base notes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Peace_ -- 12 Aralık 2020; 13:1:49 >
  • _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Naxos'da olduğu gibi Rehab'ta da lavanta gamechanger:)Temmuz'dan beri süren bi çalışma.Arada çıkarıp kontrol ediyorum son durumunu.Akşam bakayım bklm nasıl olmuş bebek:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 12 Aralık 2020; 14:7:44 >
  • Nette incelemelere baktığım kadarıyla spicebomb extreme'in daha kremsi hali olduğu söyleniyor orjinal spicebomb extreme manyağı olarak alıp denemem lazım bu bebeği :) Bide 60'lık olarak mı çıkacak yoksa 35 mi bilgin var mı abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Peace_ -- 12 Aralık 2020; 14:47:42 >
  • handsame_ kullanıcısına yanıt
    Acaba ondan mı ben hiç virüs kapmadım.😀
  • _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum fiyatı ya:)
  • 7 adet paketi sitenizde bulamadim kaldirildi mi acaba ? 7li set 50ml ne kadar suan

• -gg- kullanıcısına yanıt

İlk sayfada yaziyor.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada goremedigim icin sordum. Eskiden yaziyordu simdi goremiyorum
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada yaziyor diyorsun once. Daha sonra boyle diyorsun amaciniz nedir acaba. Cevap yazmayin bana daha fazla siz. Konu kirlenmesin
    Merhaba.

Oda kokuları,
    Kolonyalar,
    35, 60, 100 tl lik parfümler.

Artık çeşitli ürünler olduğu için adetli paketleri kaldırdım. indirimler 200 tl üzeri %5, 300 tl üzeri %10 seklinde.

_Peace_

35 tl olarak gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 12 Aralık 2020; 18:18:2 >

Aradigin sorularin cevaplari orada yer aliyor demek istiyorum, anlaşılmayacak bir sey yok. Aynen kirletme, iyi aksamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 12 Aralık 2020; 19:28:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Merhaba.

Oda kokuları,
    Kolonyalar,
    35, 60, 100 tl lik parfümler.

Artık çeşitli ürünler olduğu için adetli paketleri kaldırdım. indirimler 200 tl üzeri %5, 300 tl üzeri %10 seklinde.

_Peace_

35 tl olarak gelecek
    Eser hocam selamlar
    Boss Vanilya kokusu şekerli bir koku mudur? Notalarını yazar mısınız?
  • Mugler-Malt en son siparisimde aldığım parfumdu. Pek sevemedim kokuyu. Nirvana alasim var tekrardan ama değişik parfümlerde denemek istiyorum. Nirvana kadar kendini hissettiren genel beğeniye açık önerilerinizi bekliyorum. Çok tatlı kokularla aram yok :)

Eser Bey Tiziana Terenzi Kaff,Fraderic Malle The Moon ve Penhaligon's kensington amber gelme ihtimali var mı acaba?

Biliyorm Kaff Memo irish leather benzeri ama tam öyle değil çok daha deri ve rafine kokuyor bence kalite hissiyatı daha yüksek.

The Moon da Tuscan Leather benzeri ama ona göre daha deri gül oud var içinde çok daha zengin ve güzel bir koku.More than words ile Tuscan Leather karışımı diyebilirim.

Kensigton Amber ise başlı başına bir baş yapıt gözümde.Oajana benziyor ama çok daha zengin rafine ve güzel kokuyor Oajan’a göre.

Kısacası 3 parfüm de çok güzel ve kaliteli çalışmalar.Müsait bir zamanımız olursa bu üç kokuya bakmanızı rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucaTurin -- 12 Aralık 2020; 22:21:48 >
  • 
Sayfa: önceki 29122913291429152916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.