Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2917. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.842
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29152916291729182919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen de forumdan bir arkadaş Xerjoff-Don parfümünden bahsetmişti, bugün deneme fırsatım oldu, şuan kendimi Godfather gibi hissediyorum :) gerçekten dediği kadar varmis cok guzel kokuyor. Xerjoff kalitesi lüksü hissediliyor parfumde, Eser Bey umarım bu güzel parfümle ilgili bir çalışma içerisine girer ve bizleri buluşturur. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 16 Aralık 2020; 20:54:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Aldım aldım, dün gece siteye konulur konulmaz  Gelince elimden geldiği kadar yorumlamaya çalışırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Calvin Klein Euphoria
    Dior sauvage
    Mont blanc explorer
    Issey miyake pour homme
    Bvglari wood essence
    Tom ford ombre leather
    Tom ford black orcid
    Bvlgari aqva atlantic

Bunlardan hangilerini önerirsiniz? Elinizde hangileri var ?
    Merhaba

Calvin Klein Euphoria

Dior sauvage

Mont blanc explorer

Issey miyake pour homme

Tom ford ombre leather

Tom ford black orcid

Bunlar mevcut.
  • coskunsever kullanıcısına yanıt

orijinali için konuşursak, bazı batchlerde ananas baskın, bazı batchlerde isli vanilya.güzel parfüm ama tutastesi nasıl bilmiyorum.isli vanilya baskın ise güzel olur. bir de bu parfüm maalesef soğuk havada tam notaları veremiyor sıcak istiyor

• Orjinal Rehab denedim, bildigin spicebomb yapmışlar. Beğendiğim bir parfum olmadığı icin bana hitap etmiyor ama spicebomb sevenler begenecektir mutlaka, kacirmasinlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 17 Aralık 2020; 13:58:18 >
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Sevdiğiniz parfümleri öğrenebilir miyim, hocam? Ben de fazla sevmiyorum Spicebomb..
  • Parfümler elime ulaştı hepsi birbirinden güzel. Eşim de çok beğendi. Yine şaşırtmadın eser hocam sağolasın :)

• EspadaUq14 E kullanıcısına yanıt

xerjoff-mtw-naxos-starlight-accento

initio-side effect

mfk-grand soir

roja-enigma

pdm’nin bütün serisi :) carlisle favorim bu aralar

killian-black phantom

tom ford-tuscan leather-ombre leather-noir extreme

memo-irish leather-italian leather

D&G-Velvet Desert Oud

biraz geniş bir liste oldu ama, birini digerinin yerine koyamayacagim guzel parfumler bunlar benim icin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 17 Aralık 2020; 20:56:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rappapompom

Evet Megamere siparişim geldi. Şuana kadar denedigim en kaliteli hissiyati olan parfumlerden biri.
    Misk kokuda başrolde ve çok kaliteli kullanilmis. Misk animalic hissiyati olan deriye benzer bir nota diyebilirim. Bu nota kokuya sıcaklik ve cazibe katıyor. Muhteşem

Gelelim yardimci oyunculara burda deniz hissiyatini veren yosun, amber, calone molekülü notalari var. Yosun deniz kokusu miskle birleşiyor. Kokuda ayni zamanda plaj kumu havasini hissettiren biseyler var ama hangi nota bunu veriyor fikrim yok zaten notalari aciklanmayan bir parfum.

Toparlarsak deniz ve kumsal havasini yansitan ancak tipik aquatik parfumlere benzemeyen miskle harmanlanmış çok farklı özel bir koku. 15 ml boyutu da varken en azindan herkesin denemesi lazım diye düşünüyorum.

Biraz daha tecrübe edindim yorumuma ilave edeyim. Performansi gerçekten çok ust duzey sıktıktan sonra kiyafette günlerce kalıyor asılı olan giysinin kokusu tüm odada hissediliyor. Sıktıktan sonra etrafta hissedilen bir koku bulutu oluyor.

Güçlü bir deniz, kum kaliteli bir misk kokusu var. Burdaki deniz efekti klasik yazlik parfumler gibi değil güçlü yogun

Kalite hissi yüksek. Denizden cok aslında büyük bir okyanus gibi :)

Bonus olarakta Xerjoff Alexander 2 yi yazayim

Bu parfumu denemeyip kullanmamak büyük kayıp. Orjinaline benzerligi üst düzey olan sedir, öd, sandal agaci gibi odunsu notalarla birlesmis hafif kremsi cok zengin gizemli derin bir kokusu var. Oldukça maskülen bir tarzda. Performansi yine bununda efsane

Xerjoff parfumleri zaten malum kalitesi ve performansi.

• viktory.. V kullanıcısına yanıt

dinlenince daha iyi oldu mu?

• Bu ideal extreme müthiş bir şey Eser Beye teşekkürlerimi sunarim ☺️
  • handsame_ kullanıcısına yanıt
    Normali ile üstün özellikleri ve koku farkı nelerdir başkan
  • KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    İş yerinde 5-6 kokuyu birden denedim daha snra tek tek zaman ayiracam ozaman söylerim
  • viking

pure malt

fucking fabulous

Terre hermes

bunlar hakkında yorum yapabilecek arkadaşlar var mı acaba 

• hangi creed aventusta meyve baskın 35 liralık olanda mı 60 TL lik olanda mı ¿ creed aventus, fierce, nautica seven birine ne önerebilirsiniz yeni kokulardan , kışın bile ağır kokuları sevmiyorum

• Aventus sevenler ck one collectionu deneyebilirler o tarzda güzel bir parfüm
  • prada - l'homme parfümünü çok severek kullanan biri olarak sonrasında da zegna - florentine iris aldım ve aynı şekilde çok beğendim.

sanırım böyle taze ve temiz kokan parfümler bana göre.

benzer olarak valentino - uomo intense de önerilmiş.

bahsettiğim iki parfümü seven birisi için doğru öneri midir gerçekten?

yorumlayabilecek olan varsa mutlu olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: handsame_

Aventus sevenler ck one collectionu deneyebilirler o tarzda güzel bir parfüm

Sizde var mı hocam fresh mi tatlı bir koku mu , hiç yorum bulamadım başka yerde :)

• Takaslık Zegna %96
    Armani Gio Profomo %95
    İkisi Guerlain extreme ile takas olur. Farklı tekliflere de açığım.
  • Evet var tatli değil aventus vâri bir koku ama aventustan daha hafif. Sicak yaz günleri için.
  • 
Sayfa: önceki 29152916291729182919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.