Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2906. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29042905290629072908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @EserKozmetik peki eser bey aprfye benzer koku var mı gerçekten çok iyiydi baya arkadaşım da aldı sevdi kış aylarında güzel gidiyodu benzer olan var mı?

• 6lı setleriniz oluyordu kalktı mı onlar bu şekilde şisesi 60tl çok pahalı olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hayatımız 15ine endeksli mübarek gün 😄
  • trapper54 T kullanıcısına yanıt
    Konumuzun ilk sayfasında büyük bir göselle fiyatlandırma mevcut. 35 tl ürünler. 60 lık kısım özel seri. İlk sayfaya bi bakın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yosincon

@EserKozmetik peki eser bey aprfye benzer koku var mı gerçekten çok iyiydi baya arkadaşım da aldı sevdi kış aylarında güzel gidiyodu benzer olan var mı?

Benzer olarak aklıma bir şey gelmedi hocam ama armani code düz olanı deneyebilirsiniz.
  • Byredo Black Saffron geldi tester olarak ciddi anlamda tuscan leather a benzemekle birlikte çok daha sevilebilir bir deri kullanımı var bunda deri kokusu seven arkadaşlara ombreyle birlikte bu yeni arkadaşı tavsiye ederim

• _Peace_ kullanıcısına yanıt

Acilisindan sonra cok fazla deri kokmuyor, ciceksi bir kokusu var.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt

Şimdi oturdu koku ve haklısınız deri kokusundan çok çiçeksi bir hava şuan kokuda

• diyar_21 kullanıcısına yanıt

Orjinalini denedim ben ombre leather in meyveli hali gibi geldi :) Baya hoştu

• quote:

Orijinalden alıntı: bariss121

uzun zamandır chanel bleu kullanıyorum ama değiştirmek istiyorum. günlük olarak kullanabileceğim çok ağır olmayan spor tarz bi koku önerisi olan var mı ?

Armani Eau De Cedre önerilmişti aldım ama çok içime sinmedi arkadaşlar. Başka önerisi olan var mı acaba?

• Set olayı güzeldi kargo dahil filan açıkçası bu durum üzücü olmuş bizler için tekrar set imkanı olursa memnun oluruz eser hocam eminim birçok arkadaş bana katılır düşüncesindeyim 🙏
  • Merhaba uygun satis veya takas yapabilirim
    Nirvana 12, 5 ml
    Meri 12,5 ml
    Casa 12 ml
    Kill 12,5 ml
    Pdm 12 ml
    Pi 45 ml
    Owd 46 ml
    Exx 5 ml
    Malt 35 ml
    Lex 17 ml
    Jazz 20 ml
    Brc 20 ml
  • Hayırlı akşamlar herkese bir sorum olucak arkadaşlar ;
    Rebul ice kolanyası var pandemi döneminde denk gelmişsinizdir. O kokuda bir parfüm var mı bilen var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelv1n

Hayırlı akşamlar herkese bir sorum olucak arkadaşlar ;
    Rebul ice kolanyası var pandemi döneminde denk gelmişsinizdir. O kokuda bir parfüm var mı bilen var mı acaba
    Kelv1n @

Essential olması lazım.

deepdarkdirty @

Fiyatlar adetli kampanya için uygun değil artık. O yüzden indirimi % olarak ayarladım. Teşekkürler.
  • bariss121 B kullanıcısına yanıt
    Chanel bleu seven cedreyide senin gibi beğenmemiş biri olarak creed original vetiveri denemeni tavsiye ederim arkadaşım. :) Şu an listeye yeni giren özel seriyi henüz denemedim. Düz versyonu çok beğendim en yakın zamanda 60 lık listedekinide deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Best or Nothing -- 3 Aralık 2020; 0:21:30 >
  • Hugo Boss - Hugo NOW [NOW]

Listemizde
    Hocam izmire gelen kargolarda bir gecikme mi var yoksa ürünü mü kaybetti yurtiçi kargo pazartesi sabah 8 küsürde verdiniz kargoya hala taşınma durumunda kargo takip numaramda bu halâ taşımada 504089843024
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek hakkın VAR..!

Hocam izmire gelen kargolarda bir gecikme mi var yoksa ürünü mü kaybetti yurtiçi kargo pazartesi sabah 8 küsürde verdiniz kargoya hala taşınma durumunda kargo takip numaramda bu halâ taşımada 504089843024
    Genel bir gecikme yok. Durumu ilettim yardımcı olacaklar.
    Eyvallah hocam
  • 
Sayfa: önceki 29042905290629072908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.