Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2908. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
19 Misafir (6 Mobil) - 13 Masaüstü6 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29062907290829092910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Naxos —- Pure Havane nin ilk versiyonu yani efsane versiyonu ile neredeyse birebir bravo ..

Side Effect - Açılış muazzam devamı biraz buruk dip notalara evrilince bu tarz kokuları sevenler icin f/p ürünü

İdeal Extreme— Açılış oriinaldinden az farklı ama orta notalara doğru orjinaline dönüyor . Başarılı bir çalışma olmuş tebrik ederim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Hocam extreme'i duz versiyonuyla kiyaslayabilir misin ?? Ne farklari var duz ideal'den ?? Ben duzunu severek kullaniyorum, anlamli bi fark varsa extreme versiyona da sans verebilirim
  • SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsunlar hocam güle güle kullan.
  • buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt

Düzü de var ben de tutaste nin . Orijinalinin bütün serisi de var :) Düz versiyonun daha yoğun daha kaliteli hali diyebilirim .Eser kardesjm 50 lira yapmışken şans verilebilir hatta verilmeli bana göre tabi :)

• 4 lü paketler vardı kaldırıldı mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 lü paketler kaldırıldı mı diyen soran arkadaşlar oluyor onları aydınlatmak adına bir açıklama yazmak istedim. ( üstüme vazife değil ama yinede yazmak istedim umarım yanlış anlaşılmam )

Eskiden 4 lü paket adı altında kargo ücretini ücretsiz olarak alıyorduk. Eser hocamın son yaptığı fiyat değişikliğinden sonra aslında değişen tek şey 4 lü paket isminin kaldırılması oldu şöyle izah edeyim; eskiden 4 adet parfüm siparişi veriyorduk 120 TL tutuyordu ve kargo ücreti vermiyorduk. Şimdi 4 adet 35 liklerden sipariş verince 140 TL tutuyor veya 2 adet 60 lık sipariş verince 120 TL tutuyor ve kargo ücreti sınırı 120 TL görselde de var eser hocamın açıklaması yani eskiye nazaran değişen hiç bişey yok eskiden de 4 adet aldığımız da kargo vermiyorduk yine kargo vermiyoruz. Zor bir matematik değil aslında ama millet olarak hep hazır bilgi istediğimiz için sürekli yazılıyor paket kaldırıldı mı diye.

Kimse üstüne alınmasın birkaç kez gördüğüm için yazma gereksinimi duydum.

Eğer yanlış veya eksik bilgi verdiysem lütfen uyarın düzelteyim.

• Şu yakışıklılari yanyana çekelim.

Guerlain ideal extreme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 4 Aralık 2020; 19:59:33 >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt

Hocam ufak bir yorum alabilirmiyiz benzerlik yaylım vs hakkında teşekkürler 🙏

• @EserKozmetik Eser Hocam sitede Armani-She yi bulamıyorum acaba stoğu olmadığı içinmdir?

• İlk geldiğinde Xerjoff Lira almıştım. Deneyip bırakmıştım. Bugünlerde sadece onu sıkıyorum. Karamel ve mandalina karışık bir şey. Kışlık bir koku, kalıcılığı yüksek ama aynı zamanda hafif de. Tavsiye ederim.

• bahadirafro B kullanıcısına yanıt
    Stokta yok hocam. Bu çarşamba hazır olacak.
  • Orto Parisi - Megamare [Sea Sand] (50 ml) 150 TL

Orto Parisi - Megamare [Sea Sand] (Mini boy 15 ml) 50 TL

Listemizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 5 Aralık 2020; 0:4:27 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Oo şişe bile ateş ediyor gelde deneme arkadaş 😂

• Selamlar, sabah sabah parfümlerimi elden geçiriyordum da hafif çiçeksi kokuların yanına 1 tane de kışın günlük kullanıma uygun daha yoğun bir şey bakayım dedim. MFK Gentle fluidity goldu merak ettim aslında. Gündüz kullanıma da uygun diye puanlanmış fragranticada. Amber notasından çekindim sadece, çok sertleştiriyo mudur diye. günlük ofis ortamında kullanıma uygun mudur? arattım ama sitede pek yorum bulamadım ben.

Bir de yaklaşık 10 yıldır duran Lancome Miracle Forever'ı kokladım bi, 30 mllik şişede 5 ml falan kaldı sanırım kullanmaya kıyamadığım. Hiç denediniz mi, ilerde bir gün yapmayı düşünür müsünüz acaba? @EserKozmetik

• AnasonKokusu A kullanıcısına yanıt
    MFK Gold Fluidty keyifli bir parfüm.Ben kullanıyorum,eşim de çok seviyor.Ama yoğun bir parfüm, ağır diyemem ama yoğun.Amberden ziyade ardıç ve kişniş hakim kokuya.
  • Dior Homme - İntense, KenZo - Pour Homme

Aradıklarım Tiziana - Kirke ve Baccarat Rouge 540 Takas etmek isteyen varsa mesaj atabilir :) Farklı parfümlere de açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makarov.jr1 -- 5 Aralık 2020; 13:59:17 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Tasarım orijinal şişesinden çok daha güzel olmuş.Elinize sağlık

• bana hangi babayiğit 4 tane nokta atış parfüm önerir ??????????????????????????????????????????????

• hacıhayri kullanıcısına yanıt
    Bu ne cesarettir Ya Rabbi.Seni tanımak istiyorum yiğidim..
  • hacıhayri kullanıcısına yanıt

Ben 39 yaşındayım. Bir çok parfümü denedim. Hayatim boyunca sadece 4 tane parfum kullanacaksin deseler ilk 4 soyle olurdu; Creed Aventus, Tom Ford Ombre Leather, Dior Homme Intense, Tom Ford Black Orchid benim ilk 4'um olur ama sana uyar mı bilemem.

• 
Sayfa: önceki 29062907290829092910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.