Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2904. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: what_tha , what_tha , timsahhh , timsahhh
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.574
Cevap
2.046
Favori
8.283.909
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29022903290429052906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nedense aklıma Costume National Soul geldi bir ihtimal daha var Killian'a devam Straight to heaven:)

• Bargello parfüm işinde en alt seviye. Şunu demeden geçemeyeceğim david walkerın armani gio promofosu tutasteden daha güzel. Tek karşılaştırıp da üstün bulduğum bu oldu
  • Carlisle ve pegasus geldi. Şişeli orijinal bitirdim ikisininde ve dolar kurundan dolayı yenisini alamadım almak istemedim.
    Eser hocamı çok övdüler bi deneyeyim dedim.
    Hayatımda ilk defa açık parfüm kullanıyorum.
    Vallahi Bu kadar benzeyeceğini düşünmüyordum helal olsun çok kaliteli yapmış eser bey.
    Performans olarakta orijinalinin hafif gerisindeler ama bu paraya bu kalite gerçekten şahane.
    Kış kokusu olarak ikisini de öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirtazo01 -- 29 Kasım 2020; 23:23:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makarov.jr1

Aslında klasikleşmiş kokuları istemiyorum. Bunların arasında sadece Aventusu deneyebilirim. Xerjoff, Bvlgari, Tom Ford gibi daha otantik markaların çok övülen tutaste versiyonları var mı merak ediyorum. Aslında sitede hangi parfüm hakkında ne kadar konuşulmuş ne kadar övülmüş gösterecek bir buton isterdim. Veya bir İstatistik haritası gibi...

Konu içinde arama özelliği var aslında, orada merak ettiğiniz parfümleri aratın konudaki tüm yorumlar çıkar o parfümle alakalı.

• makarov.jr1 kullanıcısına yanıt

Şimdi aynı dili konuşacağız hocam. 😂 Xerjoff zaten efsane. Burada çok sevilen parfümleri More Than Words ve Naxos ön plana çıkabilir diye düşünüyorum. Zaten MTW benim gözümde büyüleyici bir parfüm. Bambaşka bir şey. Ayrıca yazlık parfüm zamanlarında burada Uden'in çok beğenildiğini hatırlıyorum. Birde Alex II var.

Tom Ford kısmında Ombre hem benzerliğiyle hem de kokusuyla seviliyor. Tuscan'la zaten kardeşler. Adları çok geçer. Tobocco Vanillie zaten anlatmaya gerek yok görüyorsunuz minvalinde. Bir de Grey Vetiveri var seveni çok. Seveni çok değil sanırım, ilginç benzetmeleri görmüşlüşüm var ama Oud Wood'a da bir göz atın derim. Bence çok güzel.

Bvlgari burada ön plana çıkan bir parfümü var mı bilmiyorum. Ama ben Pour Homme aşırı severim. 

inito mı ne vardı marka olarak. aklımda kalmış ona da bir bak.

Markası doğru yazılışını bilmiyorum ama Kirke adlı parfümü yapan markayı da burada araştır. Kaliteliler baya.

Aslında çok var böyle yazınca kısıtlamış olduk ama cidden çok kaliteli işler var burada. Ayrıca diğerleri beğenilmiyor yanılgısına düşmemek lazım hocam. Xerjoff'ta filan hangi parfümün hakkına girdik Allah bilir. :) Creed olsun, Armani olsun onların da güzel parfümleri çok. CH Men Prive geldi mesela aklıma. Zor iş parfüm tavsiye etmek ve seçmek. :)

• @uAhmetcanX @Mr.Pacino Çok teşekkür ederim Ahmet, Aslında demek istediğim şeye biraz yaklaştın ama hala böyle ilk alacak biri için (BURADAKİ) en sağlam övülen kokuları merak ediyorum. Benzerliği, Performansı ve Kokunun güzelliği olarak şunları kesin tutasteden denemelisin denilen parfümler.

Mr.pacino biliyorum onu aslında hep yaparım da bilmediğim güzel parfümleri arıyorum tutaste imzalı :) iki adet denedim şuana kadar güzel parfümler...

• Hocam invictus aqua yapmayı düşündün mü hiç? Bir de bugünkü tester nedir? Black XS oldugu an siparis gececegim kacırmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peter Jones -- 30 Kasım 2020; 10:46:27 >
  • Peter Jones P kullanıcısına yanıt
    invictus aqua planda yok.

Black XS numunesi yarın dağıtılacak hocam. Bugün Black Saffron.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

invictus aqua planda yok.

Black XS numunesi yarın dağıtılacak hocam. Bugün Black Saffron.

Hocam planda yok derken şimdilik yok doğru mu anladım? Yani ileri bi tarihte yapabilme ihtimaliniz var. Umarım doğru anlamışımdır :D

Peki, yarın geçecegim o zaman

Hocam sizinki tamamen artık seçim yapmaya kalmış. Yazdıklarımın hepsi dediğiniz türden. Ombre,MTW,Naxos,Aventus Nirnava olanı,Chergui vs her zaman övülüyor burada. Parfüm zevkinize göre de seçebilirsiniz. En sağlam övüleni bulmak zor illaki çıkıyor beğenmeyen ki normal. Siz niş kategorisinde sayılan parfümlere odaklanın hocam. Aradığınız oralarda bence. Mesela burda konuşuluyor mu bilmem Opus V bence harika bir koku. İki adet parfümünüz neydi?

• uAhmetcanX kullanıcısına yanıt

Victor & Rolf Bomb, ve DHİ denedim. Bunlar bildiğim kokulardı ve beğendim. Deneyeceklerimin arasında Babam için Kenzo (eskiden sevdiği koku böbrek nakli oldu birkaç gün evvel ona hediye almak istiyorum) ve kendim de deneyeceklerimin arasına YSL La nuit de L'homme merak ediyorum. Bu kokunun benzerini açık parfümcülerde bulamadım buradan bakacağım. bunun yanına 2 koku daha almak istiyorum. Bu iki kokudan birini de kardeşime hediye edeceğim 26 yaşında. Çiçeksi Maskulen güzel bir koku. (normalde lacoste white kullanır) Diğerini ise yine kendime seçmek istiyorum :) İçimden al Sauvage ve Aventus al diyor hem orjinaliyle karşılaştırırsın hem de kör alışa uygun diye ama beğenmezsem diye çekiniyorum. Burada çok sevilen kokuların bir istatistiği olsa ona göre alacağım. Malum her kokuda başarı sağlanamayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makarov.jr1 -- 30 Kasım 2020; 15:53:28 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Eser Bey FlowerBomb sözünüz vardı:) var mı bir gelişme acaba?

• Beyler az önce orjinal diye sahte parfüm satın aldım . Kutusu ve karekodu, badrolü orjinalle aynı ama içinden çıkan şişe tasarımı farklı . Adamla iletişime geçtim Gürcistan dan kapalı kutulu getirdim içindeki şişe tasarımı orda farklıdır diye saçmaladı sizce böyle bir durum söz konusu olabilir mi.

• Ben artık buradan alışverişi bıraktım. Fiyatları çok yükselmiş elbette ekonomiden dolayı ama 35 liralık ürünün kargosu 10 lira olmaz kardeşim.

Satıcıda memnun değildir bu işten haklı olduğu konular vardır ama benim açımdan olay budur. Ya kargo şirketleri ile iyice anlaşsın yada Ücretsiz kargo fiyatı 100 lira ve üzeri için olsun.

Alternatif siteler ve markalar varsa bilmek isterim.

• crux07 kullanıcısına yanıt

Alternatif çok ama fiyat olarak inanın çok bir farkı yok. Kalite konusunda ise banankalırsa diger markalar çok da iyi degil bazı kokular daha iyii olabiliyor ama onuda internetten anlayamassınız denemeniz lazım bizzat.

• randyman kullanıcısına yanıt

Hocam burdan veya PM den alternatifleri söyleyebilir misiniz?

Kesinlikle yalan hocam

Kardeşine amouage reflection man al çiçeksi kremsi harika bir erkek parfümü pişman etmez

• Anladım iyade kabul etmiyor zaten , orjinal kutusuna aldanmamak lazım birdaha böyle birşeyle kalkışmam . Açık parfüme devam...

Belli başlı satıcılar var yukarda yazdım alırsanız onlardan alın magazalaridavar hepsinin güvenilir satıcıdır.

• 
Sayfa: önceki 29022903290429052906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.