Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2745. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.609
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27432744274527462747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam memo mmo kodlu nasıl yaz için kör alım için uygunmu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badboy166 kullanıcısına yanıt
    Çok hafif ve naif kullanılmış bir deri var.Çay ile birlikteliği enfes.Ama hissediyorsunuz net deriyi.Yani deri sevmeniz lazım.İkincisi yani ben rahat kullanıyorum yazın ama herkes ben değil.Benim koku eşiğim yüksek çünkü.Belki siz akşam kullanabilirsiniz.Koku aslında baharlık tam olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam yorumun için teşekkür ederim kör alım yapmicam

• Aradaki fark nedir arkadaşlar ?

Victor & Rolf - Spicebomb [SPC]

Victor & Rolf - Spicebomb Extreme [EXX]
  • DarthWorm kullanıcısına yanıt
    Biri(SPC) baharatlı diğeri(EXX) tatlı tütün-baharat karışımı orjinallerinde durum bu şekilde,ama tutaste versiyonlarında sadece SPC benziyor EXX'in pek bir benzerliği yok orjinaline, dümdüz tütün kokuyor orjinalindeki tatlılık tutastede yok memnun olmadığım tek parfüm galiba tutastedeki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Peace_ -- 25 Temmuz 2020; 0:35:47 >
  • DarthWorm kullanıcısına yanıt
    En iyisi bu Victor & Rolf - Spicebomb [SPC]
    Hocam kullandınız mı bilemiyorum Jagler black sanırım bir notası var insanı mest ediyor çok baskın güzel bir nota benzeri parfümler var mıdır bildiğiniz?

Black:Üst notalar: Bergamot, anason, kakule, adaçayı, biberiye Orta notalar: Lavanta, sedir ağacı, kabe samanı, paçuli Alt notalar: Vanilya, benzoin, tarçın, Hindistan cevizi, misk Egzotik ağaçların sıcak esintisi karizmatik bir enerjide hayat buluyor.

Classic:Üst notalarında: Limon Orta notalarında: Gül, portakal çiçeği, yasemin, vanilya Alt notalarında: Misk Limon ferahlığının seksi çekiciliği efsane bir kokuyla buluşuyor.

2'side siyah bunu da anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 25 Temmuz 2020; 12:58:55 >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    En son klasik Jagler'i 90'lı yıllarda kullandım.Ama dediğiniz versiyona denk gelirsem koklayacağım.

• 1 1.5 ay önce aldığım parfümler için geri dönüş yapma zamanı.

7 parfüm sipariş etmiştim kendim için, 2de kadın parfümü sipariş etmiştim. Uzun uzun yazmayacağım, hepsinden oldukça memnunuz, referans ihtiyacı yok eser kozmetiğin ama aklında soru işareti olanlar varsa, onlar için yardımcı olabilecek bir mesaj olsun istedim.
    Herkese iyi haftasonları olsun.

• Orijinal armani stronger with you intensely ile tutaste you intensely arasındaki benzerliği yorumlayacak birisi var mı? Almayı düşünüyorum da benzerliğini merak ediyorum ama.

• Ombre leather'ı 3 gündür kokluyorum bi türlü yıldızım barışmadı ilk sıktığımda çiçeksi deriden çok dümdüz deri hatta deyim yerindeyse yanık lastik kokusu alıyorum kokuda.Dior homme parfum'den daha hafif olacağına dair izlenimim vardı sıkmadan önce karşılaştığım şeyse DHP'nin daha kullanılabilir bir koku olduğu yönünde.Çok umutluydum lan ben bu kokudan
  • _Peace_ kullanıcısına yanıt
    Mevsimini bekle,full kullan abicim.

Yok abi sıcak havalarda kullanılmayacağını biliyorum sadece kokunun kendisi hayal kırıklığına uğrattı beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Peace_ -- 25 Temmuz 2020; 18:10:28 >
    Ombre guzel parfumdur, ilk deri koku deneyimiyse eger tuhaf gelmis olabilir, bir sure sonra tekrar deneyin seversiniz belki... ben ilk tuscan leather, ombre leather denedigim zamani hatirliyorum bu ne ya boyle parfum mu olur demistim, daha sonraları denedigim de cok tarz ve farkli bi koku hissiyatı vermeye basladi :) simdi favori parfümlerim oldular. Deri içerikli kokulari sevmeye başlamamla da alakali tabii bu durum...

Fragranticada oy’u yüksek parfüm olunca ben de orijinalini denemiştim.Deri üzeri çiceksi bir kokuydu en sevmediğim listeme ekleyip kapatmiştim konuyu.

Hocam ortam sicakligi da parfum davranisini etkiler, ekimden sonra bi sans daha ver, sevmezsen birilerine hediye edersin. Ama cok erken hukum verme bence, ombre cok kiyak kokudur

• buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt
    Umarım öyledir hocam nice parfümleri sevmiyorken sever hale geldim şansımızı kışın deneyelim
  • Elimde %90 dolulukta givenchy Xeryus Rogue var. Yazlık bir parfüm ile takas yapabilirim.
  • Elimde %99 dolulukta Layton (60 TL'lik) var iletişime geçebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallantboy -- 25 Temmuz 2020; 23:23:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Peace_

Ombre leather'ı 3 gündür kokluyorum bi türlü yıldızım barışmadı ilk sıktığımda çiçeksi deriden çok dümdüz deri hatta deyim yerindeyse yanık lastik kokusu alıyorum kokuda.Dior homme parfum'den daha hafif olacağına dair izlenimim vardı sıkmadan önce karşılaştığım şeyse DHP'nin daha kullanılabilir bir koku olduğu yönünde.Çok umutluydum lan ben bu kokudan
    Ben uyardım seni dhp de her ne kadar deri ağırlıklı parfüm olsa da dior homme dna'sını taşıyor, o yüzden daha kullanılabilir gelmiştir, yoksa dhp daha ağır bir koku.

• 
Sayfa: önceki 27432744274527462747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.