Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2743. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27412742274327442745
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Listemizde. Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Tom Ford - Neroli Portofino [Port]

Listemizde. Hayırlı olsun
    Çok çok çok merak ettiğim bir koku idi, hem çok merak ediyorum hem de mandarinoda yaşadığım hayal kırıklığını yaşamaktan çekiniyorum. Kokuyu yorumlayacak var mıdır acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRAMER25

Original vetiver stokta yok tf grey vetiver nasıl acaba?
    Şu an üzerimde grey var, original vetiver çok daha sabunsu ve sakin bir koku. Grey vetiveri ise ben agresif buluyorum. Yani odayı kaplıyor, kokuyu duymayan kalmıyor. Daha sakin, daha sabunsu ve daha temizlik hissiyatı veren bir parfüm arıyor iseniz ben de original vetiveri öneririm. Alttan gelen yeşillik hissiyatı da çok doğal geliyor original vetiverde.
  • Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    Tutaste olanı ben test etmedim ama orjinali üzerinden yorumlarsa eğer,kolanya hissiyatı ile başlayıp sabunsuluğa evrilen,hava 150 derece bile olsa sıkılabilecek ferahlıkta doğal bir kokudur.Listeye girmesi çok sevindirici, çünkü ultra sıcaklar için birebir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • heisenberg034 H kullanıcısına yanıt
    Amar yorumunu bekliyorum usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scent of Peace 'im geldi şu an elimde deniyorum.Üstümde de denedikten sonra yazarız bi inceleme.İlk yorumum ilk bölümün benzerliği çok iyi.Ve bununla alınacak iltifat ile Mars'a duble yol yaparım ben bu yaz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 24 Temmuz 2020; 4:27:50 >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Gözünüzü seveyim parfümü yorumlayın arada kaldığım bir parfüm teşekkürler.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Tatlı ananas sevmiyorsunuz bildiğim kadarıyla,yani ferah bir parfüm ama Ananas , Aventus'a göre tatlı kullanılmış ki Aventus'ta bile tatlı bulmuşsunuz Ananası.Yani size göre olmayabilir maalesef

Anladım hocam ananas fresh şekilde geldiğini gördüm bir çok sitedeki yorumlarda sadece ananas mı baskın ?
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Evet ananas çok baskın, fresh ama hafif tatlı.Zaten ananas meyvesi de öyle değil mi? Doğası gereği tatlı bir meyve.

• Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    Grey için odayı kaplıyor demişsin.tam benlik o zaman😀

Hocam İzmir sicaklarina gider diyorsan alacagim Normal bir sicak da yok cunku burda, bazi kokular ister istemez silik kaliyor, erkenden ucuyor, terle bozuluyor vs vs

• buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt
    Ben de İzmir'de yaşıyorm (Tire).Bu havalar için biçilmiş kaftan.Yani beklentinizi çok yüksek tutmazsanız keyif alırsınız.Basit yapıda sade bir parfüm.Kullanan dahil kimseyi rahatsız etmeyecek yapıda.Ofis gibi kapalı ortamlar icin de ideal.

Tam benim kalemimmis hocam, tesekkur ederim

• @NitroNos-@berkan 197-@delicimatkap07- @Phileo Sophia_ Siparişlerim elime ulaştı önerileriniz için hepinize çok teşekkür ederim, gerçekten hepsini çok beğendim. Eser hocama ayrıca teşekkür etmek istiyorum kendisinin nasıl kaliteli bir esnaf olduğunu buradan okumuştum ama kendim şu şekilde canlı şahit oldum; Aynı gün 3 saat ara ile 4 ve 5 adet ayrı ayrı 9 parfüm siparişi geçmiştim, toplu alım kampanyasından yararlanamama rağmen kendisi sonradan kampanyaya dahil ederek fazladan ödediğim paranın karşılığı olarak ek parfüm göndermiştir. Gerçekten çok büyük saygı duyuyorum işini hakkıyla yapan bir insansınız, her girdiğimi ortamda reklamınızı yapmaya son gaz devam inşallah :)
  • gungan58 G kullanıcısına yanıt
    Rica ederim elimdeki parfümleri kullandıkça insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

Sevdiğim parfümlerde var sevmediklerim de sevmediğim parfümleri kimseye tavsiye etmemeye çalışıyorum.
  • Bir iki fıs kullanılmış

Armani Code

Ysl nuit

One million Takaslıktır

• gungan58 G kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim. Hocam kusura bakmayın ama size ben ne önermiştim onu hatırlayamadım ne önerdiğimi merak ettim şimdi :D

• hadi bir takas da ben yapayım:)
    dolce gabbana k ve dolce gabbana the one takaslıktır.full dolu:)
  • Arkadaşlar parfüm önerisinde bulunabilir misiniz? Oud wood, pure malt, tuscan leather tarzı ağır kalıcı biraz da ağır kokular kullandım özellikle yeni gelen kokulardan ve sürekli kullandığınız kokularda önerebilirseniz sevinirim. Her türlü yazlık kışlık öneriye açığım genellikle günümün çoğu ofiste geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexander vasilievich -- 24 Temmuz 2020; 0:42:7 >
  • 
Sayfa: önceki 27412742274327442745
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.