Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2747. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69.574
Cevap
2.046
Favori
8.284.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27452746274727482749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde %90 dolulukta Layton (60 TL'lik) var iletişime geçebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallantboy -- 27 Temmuz 2020; 17:27:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daha önce aventus koklamadım ama nota olarak çok yakın başka parfümleri seviyorum. şimdi nirvana da tekrar stoğa eklenince kafam karıştı. 30-60-100 tllik aventuslar arasında hangisini önerirsiniz ilk defa alacak biri için? ve aralarındaki farkı nasıl yorumlarsınız
  • %99 One Million Lucky
    %99 hermes by hermes
    %99 Creed virgin island water
    %60 Armani Gio Profumo

Eser hocamdan aldığım bu parfümlerle pek uyuşamadık yanlarına doluluk oranını yazdım , takas veya fiyat için mesaj atabilirsiniz

• Shore21 kullanıcısına yanıt
    Üçünü de kullandım. Nirvana en doğalı. 60 lık olan en performanslosı. 30luk sevemedim. Üçünün haricinde Royal vintage hepsinden daha iyi.ilk açılışta yeşil tonlama fazla sonra aventus kimliği oturuyor. Çok çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acarovic

Bugün herkese aynı parfümü öneriyorum ama bulgari aqua ve amara sizin tam istedikleriniz hocam ikisinden birini alabilirsin
    Teşekkür ederim :)

• KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    hocam aventus 3 çeşidi derken bir de royal vintage aklıma girdi şimdi .teşekkürler öneriniz için
  • müzüksiyen kullanıcısına yanıt
    Adp mirto

• Shore21 kullanıcısına yanıt
    Aventus hakkında bilginiz yoksa 30 tl lik calisma alın. Gayet guzel çoğu firmadan üstün o çalışma bile. Ama meyveli yerine daha cok agacimsi yeşil koksun dersin royal vintage tercih edin. Aventus daha genel begeni ama onu belirteyim.

• Parfümle 🦠 bulaşır mı ? :)
    Konu the end :)

• Eser bey sizi sıkıyor olabilirim belki ama Tom Ford Azure lime vardı. Rica etsem ondan yapar mısınız? Tek ben değil çok kişi de alır. Arama kısmından aradığım zaman benden başkaları da sormuş onu geçmişte. Siz de 4 yıl önce "T.Ford azure lime * Bunu listeye alacağım" demiştiniz. Tekrar yapar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRAMER25

Grey için odayı kaplıyor demişsin.tam benlik o zaman😀
    uzunca süredir foruma girmiyordum, böyle bir yorumla karşılaştım. grey vetiver'in orijinalini denemedim ama burada belirtildiği gibi bir süre sonra ağır bir vetiver kokusu kalıyor. koku benim tercih listemde en üst sıralardadır. eser hocam kalıcılık ve yayılımı orijinale yaklaştırın desem linç yer miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metabor -- 28 Temmuz 2020; 15:48:9 >
  • KRAMER25 kullanıcısına yanıt
    Royal vintage ve 3 aventus versiyonunun kalıcıklıkları ve yayılımları ne kadar sürdü sizde?
  • 15 TL'lik mini olan ürünlerde bayanlar için kullanılabilir parfümler var mı?

Bilgisi olan paylaşabilir mi?
  • kabacaahbubaca K kullanıcısına yanıt
    Yaz parfümlerinden kalıcılık beklemek biraz zor ben bunu anladım. Bu parfümlerden 60lık olan ile royal hemen hemen aynı. Gün içinde yenilemek gerekiyor.30luk da iyi ama koku doğallığı biraz düşük bu da normal. Ben aventus kokusundan bıktığım için artık almayacağım. Tavsiyem ya 60 lık ya da royal.

• Günaydın, 20 yaşa uygun iki tane parfüm almak istiyorum ama önerileriniz neler arkadaşlar?
    Benim aklımda mls ve smw var merak ettiklerimden ama smw daha mı olgun bir koku acaba? Sizin önerileriniz neler?

• ykpumtt Y kullanıcısına yanıt
    Yazlık mı kışlık mı ?

20 yaş genç bir yaştır biraz daha fresh parfümlere yönelin.
  • 27EyLuL 2 kullanıcısına yanıt
    Erbs pura ve infusion d'iris bayan kullanımına uygun. Erba pura kışlık bence, d'iris 4 mevsim.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Yazlık düşünüyorum. Sipariş verdim yine de teşekkür ederim.

• Ph2,Tobacco Vanille,Noir Extreme,Alex2,Sauvage Edt bunların orjinallerine para vermeyin tutasteden alın 😂
    Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

• armutsapi44 kullanıcısına yanıt
    Dekatları iyi yerden almışsın hocam. Bir tık ayrıntılı sorsam Tutaste AlexII benzerliği sence nasıl :)

• 
Sayfa: önceki 27452746274727482749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.