Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2430. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24282429243024312432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2. Prada – Luna Rossa Sport EDT
    3. Versace – Dylan Blue
    4. Carolina Herrera – 212 NYC Men
    5. Paco Rabanne – Invictus
    Listede olmayan var mı? Elinizde ilk dört mevcut ise sipariş etmek istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deoksiribonükleotit D kullanıcısına yanıt
    valla 2-3 fıs denemek için bende süreç geçti. burnum alıştı kokuya. o yüzden 2-3 fıs olayını şu an çözemem. biraz fazla oluyo cidden 8-10 ilk başlarda burnunuzu hemen dolduruyo genize de oturuyor. akşam vakitlerinde bile yoğun bi şekilde hissediyosunuz. ama Eser bey bu şekilde kullanmamı tavsiye etti fazla kalıcılık ve yayılım için. tercihe göre 2-3 5-6 8-10 kullanılabilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebalci

Satılık ya da Takaslık (Takas sadece İstanbul içi elden)

Tutaste

TON PdM - Layton ~48 mL
    STH Kilian - Straight to Heaven ~49 mL
    Grey Tom Ford - Grey Vetiver ~20 mL
    AMO Amouage - Jubilation ~40 mL
    ORG Creed - Original Vetiver ~48 mL
    LddM Andy Tauer ~48 mL
    PR7 DHI Prive ~45 mL
    CHN - Bleu de Chanel ~49 mL
    G.I.T - Creed - Green Irish Tweed ~50 mL
    OWD - Tom Ford - Oud Wood ~45 mL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hebalci -- 6 Aralık 2019; 9:56:46 >
  • Günün Parfümü:Hugo Boss Bottled Intense

• Prada - Infusion D'iris UNiSEX [Dris] 50 tl

Bu parfümün orjinaline benzerlik oranını deneyimleyeniniz var mı?
    %?
  • Daha önce 4 farklı parfüm aldım Eser Bey'den. More Than Words bunlar içinde favorim oldu. Gerçekten çok beğendim ve güzel tepkiler de aldım.
    Forumdan bir arkadaştan takas ile Oud Wood aldım, onu da çok beğendim. Tepkiler nasıl olur bilmiyorum ama benim çok hoşuma gitti. O da favorilerimden olacak gibi duruyor.
    Bir de Layton almak istiyorum. En kısa zamanda sipariş geçeceğim. Umarım o da bu parfümler gibi bana hitap eder.
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    performansı nasıldır more than words'ün? kalıcılık ve farkedilirlik?

oud wood da merak ediyorum onu da tecrübe ettiğinde yazabilirsen sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esalvarci -- 6 Aralık 2019; 13:42:12 >
  • esalvarci kullanıcısına yanıt
    MTW kalıcılık ve farkedilirlik konusunda gayet iyi. Evden sabah çıkarken boynuma iki fıs ve bilek veya el üstüne birer fıs sıkıyorum akşam eve geldiğimde annem hala kokuyu farkediyor. Dediğim gibi olumsuz tepki almadım. Ama kapalı ortamda çok sıkarsanız insanları rahatsız edebilir.
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Anladım. Denemek lazım bi mağaza da. Kokunun neye benzediğini anladıktan sonra alınabilir 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

By The Fireplace
    Dostum bu Unisex kokudan Tutaste de varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan2200

Dostum bu Unisex kokudan Tutaste de varmı ?

Alıntıları Göster
    Maison Margiela - FirePlace [Fire]
    https://www.fragrantica.com/perfume/Maison-Martin-Margiela/By-the-Fireplace-31623.html
  • hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Listede mevcut.Kamp ateşinde pişirilen marshmellow ve kestane tarzı kokuyor.Boğucu olmasa da tatlı bir koku.Tatlı kokuları seviyorsanız kaçırmayın:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Listede mevcut.Kamp ateşinde pişirilen marshmellow ve kestane tarzı kokuyor.Boğucu olmasa da tatlı bir koku.Tatlı kokuları seviyorsanız kaçırmayın:)
    aman hocam şekerli ise bana hiç gelmez.
    Odunsu kokuları da hiç sevemedim.

Meyva ya da çiçek kokularını seviyorum genelde. o yüzden de Unisex bakıyorum.
  • Arkadaşlar Sauvage'lerin içerisinde fragrantica linki var. Ne aldığınıza, ne istediğinize bakın lütfen. Ben onu değil bunu alacaktım deyip sıkılmış ürün hakkında 'ne yapabiliriz' demeyin yardımcı olmam. Ürünlerin ismini de değiştiremem. Bu husustan dolayı Eau sauvage parfum bittiğinde tekrardan yapmayacağım arkadaslar. Bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 6 Aralık 2019; 15:23:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Arkadaşlar Sauvage'lerin içerisinde fragrantica linki var. Ne aldığınıza, ne istediğinize bakın lütfen. Ben onu değil bunu alacaktım deyip sıkılmış ürün hakkında 'ne yapabiliriz' demeyin yardımcı olmam. Ürünlerin ismini de değiştiremem. Bu husustan dolayı Eau sauvage parfum bittiğinde tekrardan yapmayacağım arkadaslar. Bilginize...
    Eser bunun yerine farklı bir isim verip listede tutsan. (Tutaste - Peony gibi) Çünkü koku harika olmuş. Yani tam 10/10'luk, 4 mevsim kullanılabilecek bir ofis kokusu bulmuşken, bu kadar erken kaybetmeyelim ya.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    abi niye pireye kızıp yorganı yakıyorsun? :D
  • KutupBedevisi kullanıcısına yanıt
    Abi karışacağını biliyordum bu yüzden yapmadım bugüne kadar. Bakarız çaresine insallah.
  • LDDM, SNT VE ELX takas tekliflerine açıktır:)
  • Satılık Aqva Amara, Dior Homme Intense ve YSL La Nuit de l'homme hepsi full

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 24282429243024312432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.