Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2429. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
69.704
Cevap
2.049
Favori
8.317.294
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24272428242924302431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bıraktığım kokulara dönmeyi pek istemiyorum (Şimdilik)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    mesaj alındı :)))))))

Aventus Nirvana almıştım. dün öğleden sonra 3'te teslim aldım. ve bileğime 2 fıs sıktım. akşam 8-9a kadar kendini fazlasıyla belli etti bana. (henüz burnum alışmadığı için farkındaydım her yayıldığında)

sabah 6:30 da evden çıkarken sıktım, haliyle reseptörler açık ve sayesinde hepsi tıkandı. şu an saat öğleden sonra 4. hala burnuma hafif hafif kokusu gelmekte. soran olmadı henüz ama burnumun biraz köreldiği halde kokuyu alabiliyosam kokuyodur ama soran yoktur.

şunu da söyleyim bazen öyle oluyor ki kokudan midem bulanır duruma geldim (3 fıs yerine 10 fıs felan sıkınca böyle oldu sanırım :)))

takipteyim kokuyu. farklı şartlarda ortamlarda denemeye devam edicem. farklı bi durum oldukca yazarım.

kokunun benzerliğine gelince İlk açılış 1 saat kadar şekerli koku baskın, daha sonra yavaş yavaş dumansıya geçiyor ama alttan da şekerli koku geliyor. ilk açılıştaki şekerli koku bildiğin ananas :) ananas kokuyosun tabi alttan da dumansı geliyor.

50'tl lik versiyonu övenler oldu onuda deneyeceğim.

genel izlenimim (8-10 fıs temiz tene, omuz başlarına enseyee, dirsek içlerine ve boyuna sıktığınızda)

koku: 10/9
    kalıcılık: 10/9
    yayılım: 10/7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esalvarci -- 5 Aralık 2019; 16:26:56 >
  • frederic malle - portrait of a lady parfümü more than words tadında büyüleyici bir koku, deneme firsatim oldu bayıldım diyebilirim :) liste de görmek güzel olurdu 👍🏼 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 5 Aralık 2019; 18:58:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hugo Boss - Boss (Bottlet) [BSS]
    Alfred Dunhill - Desire Blue [DSR]
    Carolina Herrera 212 ViP MEN [ViP]
    issey Miyake l'eau d'issey [iSY]
    Kenzo - Pour Homme [KNZ]

Dostlar şimdi bu parfümleri almayı düşünüyorum. Sephora ve boynerde hanımla denedik. bunları beğendi. Ona da Victoria's Secret - Bombshell [Bomb] almayı düşünüyorum.

Şimdi bu seçenekler içinden şunun yerine şunu al performansı daha güzel diyeceğiniz bir parfüm var mıdır? Birde bu Chanel - Bleu de Chanel [CHN] çok beğeniliyor galiba. listeden hangi ürüne yakındır.

Boss bu versiyonu mu alsam yoksa intense versiyonunu mu?

Dunhill desire red kullandım. Blue da sever miyim.

Daha çok turunçgil seviyorum.eşimde öyle önerebileceğiniz başka parfümler varsa onada talibim.

Son olarak 40 yaşında ağır başlı, delikanlı ve yürekli olarak bilinen sert mizaçlı bir abim içinde öneri talep edeceğim.

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Aralara kaynıyor. Allah razı olsun birkaç arkadaş öneride bulundu. onlarıda dikkate alacağım ama başka görüşlerede açığım. Bir destek atında şu siparişi geçeyim.
  • Ürünlerim geldi deneyeceğim bakalım bu seferkiler nasıllar. Ama bu parfümler insanı seriye götürüyor dikkat edin.))

Güzel kargolama ve hediye içinde ayrıca teşekkür ederim elinize sağlık Eser Bey.

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dolce Gabbana Light Blue ne zaman gelir stoklara hocam ??

@ EserKozmetik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buckminsterstomarti -- 5 Aralık 2019; 20:39:56 >
  • Tom ford oud wood ile xerjoff alexandria II birbirlerine çok mu benziyor? Notalarinda yüksek oranda benzerlikler var fragrantica ya göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

ВAВA

Hocam bıraktığım kokulara dönmeyi pek istemiyorum (Şimdilik)
    anladım hocam :/
  • Takaslık STH
    3 fıs kullanıldı.

• esalvarci kullanıcısına yanıt
    Aman hocam 8-10 fıs fazla gelmez mi

• Takaslık Parfümler (Adana)

Thierry Mugler Pure Havane 50ml
    Thierry Mugler Pure Malt 50ml
    Guerlain L’Homme İdeal. 50ml
    Bvlgari Aqua Amara. 50ml

Aradıklarım

Bleu De Chanel
    Sauvage EDT
    Fuel For Life
    CK Euphoria
    Vakko V de Vakko
    Lacoste Red
    Terre d’Hermes
    Creed Aventus
    Chanel Egoist Platinium
    Gucci Pour Homme ll
    Hugo Boss Bottled İntense

• kaanaksoy1 kullanıcısına yanıt
    Sandal-Oud birlilikteliği ortak ancak birbirinden farklı parfümler.Yani ikisini de alabilirsiniz.Ben öyle yaptım:)

• Kış için alternatif arayanlar, kesinlikle By The Fireplace'ı düşünmeli.. Bursa'lı arkadaşlarım kestane kebap kokusunu iyi bilir (: kendine çeker.

• Dior - Eau Sauvage Parfum [ESP] Yorumlayabilecek var mı ?
  • Kış icin parfum bakanlara yeni girenlerden şunları oneririm.
    Kısa detaya girmeden anlaşılır sekilde açıklayacağım.

Pdm Layton.
    Hugo boss bottled in nis hali gibi kokusu :) genel begeniye uygun yesil elma vanilya ve odunsu notalara sahip. Performansi cok iyi, orjinale benzerlik ve kalite muazzam.

Guarlein ideal
    Listeye tekrar gelen kokulardan tutaste bu gelisinde cok daha iyi çalışmış kokuyu. Badem visnemsi notalar ve sabunsuluk mevcut. İltifat almaya çok uygun, bu da oldukça başarılı.

Xerjoff - Alexandria II
    Bu parfum genel begeni degil ama farklı ve oldukça kaliteli bir koku. 25+ yaş istiyor imza kokusu olabilecek odunsu bir koku.

Maison Margiela - FirePlace

Listedeki en iyi kokulardan, mukemmel bir çalışma. Kestane, marşhmallow ve odunsu notalara sahip sıcak ve tatlı bir koku. Albenisi yuksek, ismi gibi şömine havasını veren bir koku.

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Hocam, Hugo boss bottled almayı düşünüyordum. Şimdi siz Pdm Layton deyince iki seçenek arasında kaldım. İkisini de denemedim, hiçbir fikrim yok, genel beğeniye uygun ise ve kalıcı ise riske girip alacağım. Hangisini seçmeliyim sizce?
    Ve bana bunlar gibi genel beğeniye uygun kalıcı bir tane daha önerirsen çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BF.Skinner -- 6 Aralık 2019; 0:13:38 >
  • BF.Skinner kullanıcısına yanıt
    Layton genel beğeniye oldukça uygun. Kalıcılık için şunu söyleyebilirim dün gece 10 gibi bileğime ve kartvizite 1 fıs sıktım. Bugün eve saat 5de geldiğimde kartvizit de bileğimde koklandığında koku gayet net alınıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8E31AFE1A

Layton genel beğeniye oldukça uygun. Kalıcılık için şunu söyleyebilirim dün gece 10 gibi bileğime ve kartvizite 1 fıs sıktım. Bugün eve saat 5de geldiğimde kartvizit de bileğimde koklandığında koku gayet net alınıyordu.
    Teşekkür ederim yorumun için. Laytonu alayım o halde. Başka önerebileceğin var mı?

• Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    Çok yakın zamanda yorumladım.Forumda arama yaparsanız muhtemelen karşınıza çıkar.Ayrıca Facebook grup sayfasımızda da var.

• Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Kare As:)

• 
Sayfa: önceki 24272428242924302431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.