Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2432. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
21 Misafir (12 Mobil) - 9 Masaüstü12 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.320.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24302431243224332434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle haklısın katiliyorum :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Kamp ateşinde yanan marshmallow ve kestane kokusunu duyunca Fireplace almak bana farz oldu hocam. Teşekkür ederim incelemeniz ve Layton tavsiyeniz için.
  • mhmt777 M kullanıcısına yanıt
    Benim için her zaman bu senaryo için ilk seçeneğim Prada L’homme oluyor.Daha sonra Tom Ford Grey Vetiver ve Bleu de Chanel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne demek hocam.Maksat birçok kişi bu harika özlerle tanışsın.Benim için mutluluk kaynağı bu tip olumlu dönüşler.

• mhmt777 M kullanıcısına yanıt
    Prada L’homme hafif pudramsı,yeni yıkanmış beyaz çarşaf ya da gömlek havasında kokan bir koku.Özetle temizlik kokusu.Beklentinizi bu yönde şekillendirin.

Çok iddalı olmasa da benim her kullandığımda övgü aldığım bir parfüm.Özellikle beyaz gömlek,tshirt giydiğimde ilk tercihim.Bahar ve yaza daha uygun olsa da iç mekanlarda dört mevsim kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 7 Aralık 2019; 1:0:26 >
  • ZARA KADIN , gardenia ve orchid hangi parfümler eser hocam
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    Gardenia,YSL Black Opium;Orchid ise Victoria’s Secret Bombshell ‘e benzetilmiş fragrantica ‘daki kullanıcılar tarafından.Yanılmıyorsam listede ikisi de mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 7 Aralık 2019; 3:17:3 >
  • Destroyer1907 kullanıcısına yanıt
    Alberto Morillas'ın bundan haberi var mı acaba? Çünkü bahsettiğimiz koku Armani Acqua Di Gio yani 2 gün kalıcılığı olması imkansız fragrantica sayfasındaki yorumlarda kalıcılığı için 10/4 verilen parfüm bu ortalamanın altında bir kalıcılığa sahip o da tenden tene değişiklik gösteriyor. Günümüzde EDP konsantrasyona sahip parfümlerde dahi yorumlar "günü rahatlıkla çıkarıyor"dan öteye gidemezken siz EDT konsantrasyona sahip üstelik bir yaz parfümü için 2 gün kalıcılığı var diyorsunuz. Elinizde böyle bir parfüm var ise değerini bilin.. Size tavsiyem yine orijinalini kullanmaya devam etmeniz kabaca bir hesapla 100ml'lik bir şişe 2 günde bir kullanımla günde 3 fıs'dan yaklaşık olarak 5 ila 6 yıl sizi rahatlıkla götürür fiyatı 500tl civarında ama Tutaste versiyonunu her 3 ayda bir bitireceğiniz için yılda 4, 6yılda 24 şişe harcamış olacaksınız bu da bugünün fiyatıyla 600'tl demek. Benim fikrim bu top'a hiç girme orijinalini kullanmaya devam et.

• zedegex kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle bir soruyu ciddiye alıp üşenmeden birde hesap mı yaptınız.))) Vallahi bravo. Sabrınızı takdir ettim. Ben Joop dışında 2-3 gün kokan başka bir parfüme denk gelmedim. Gio da 2 gün? Söylediğinde haklıysa maden bulmuş haberi yok.)))

• Belki kıyafet üzerindeki kalıcılıktan bahsediyordur arkadaş.Tende o süreler imkansız ancak kıyafetlerde mümkün.Yıkananana kadar çıkmayan hatta yıkandıktan sonra bile kokan parfümlerim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 7 Aralık 2019; 11:51:28 >
  • Beyler bu havalarda kullanıyorsunuz. -5'de bırakın yayılımı kendim bile kokuyu alamıyorum. Son zamanlarda denediklerim Chocolate Greedy, Dior Home Intense, Noir de Noir. Layton'la Baccarat Rouge 540 eh işte.
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Ki performans olarak güçlü kokular bunlar.Soğuk hava parfümleri baskılıyor maalesef.

• Herkese selam,
    Yapilan yorumlara göre fireplace, idol, pure malt ve eau sauvage aldim. Şimdi kargo teslim etti.
    Tester olarak killian voluez eklenmiş. Eser bey yanlislikla fazla gönderdiğim para üstünü de kutuya koymuş.İletisimi ve esnagligi icin ayri parfumlarin kalitesi icin ayri teşekkür ederim 😊
    Fireplace denedim şimdi. Açılsı harika. Aynen yorumlardaki gibi yanik odun ve kestane çok kaliteli bayildim.
    Eşime de la vie est belle ve irresistible aldim o da çok memnun bu kokulardan.
    Forumda yorum yapan, parfumleri degerlendiren ustatlara ve Eser beye tekrar tekrar teşekkür ederim.

• Günün Parfümü:JPG Ultramale (Biraz da ergen gibi takılalım)

• Pure havane ve Pure malt arasında kalsanız hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Malt daha kolay sevilebilir ve daha yaramaz tarzda.Özellikle bar ortamları için biçilmiş kaftan.Havane’ı sevmesi biraz daha zor .Ama ikisi de candır o ayrı.

• OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Santal 33 ve tuscan deneyin görün bakalım nasıl kokuyor o havalarda. Özellikle santal 33 buz gibi soğuk kış zamanlarında çok daha kabul edilebilir bir koku aksi halde aşırı boğuyor.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truncisimplexj212 -- 21 Aralık 2019; 19:34:0 >
  • kazar kullanıcısına yanıt
    By The Fireplace ‘in listeye eklenmesine biraz da ben vesile oldum.Sanki parfümün tasarımcısı benmişim gibi sevildikçe,ben de seviniyorum:)

Biraz kişisel bir ilişkim var By The Fireplace ile:)

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    İyi ki vesile olmuşsunuz üstad. Yazdıklarınızı okuyunca aklıma il postino filmi geldi.

Hani Neruda'nın dizelerini okuyarak sevdiği kadına etkilemeyi başaran postacının öyküsü. Şiirlerini izinsiz kullandığı için kendisine kızan ve o "şiirler bana ait" diyen şaire verdiği yanıt:

'şiir, yazana değil ona en çok ihtiyaç duyana aittir'.

Eh, fireplace'e ihtiyacım var ve artık bana ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 7 Aralık 2019; 16:41:44 >
  • 
Sayfa: önceki 24302431243224332434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.