Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2337. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.578
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23352336233723382339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende
    Montale - Chocolate Greedy
    Dior Ambre Nuit
    Var. Kabul ederseniz sizdeki
    Virgin izland water
    Gucci - Guilty Intense
    İle takas edebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jakkoba kullanıcısına yanıt
    Dior homme intense Prive
    By kilian Straight to heaven Prive

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kcihank K kullanıcısına yanıt
    Sizdeki iki parfüm sipariş vermeyi düşündüklerim arasında. Beğenmediniz mi acaba, yorumlayabilir misiniz?

• zedegex kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlis anlamayinda cok gereksiz bir koku

İnvictus taklidi yapilmis.Armaninin invictus taklidi yapması bana sacma geliyor. Classic invictusa benzeyen ve ondan bence daha guzel olan invictus legend listeye girdi. kalitesi ve orjinale benzerligi mukemmel. Onu oneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 13 Ekim 2019; 20:28:50 >
  • kcihank K kullanıcısına yanıt
    Montale - Chocolate Greedy
    Bu kokuyu kullandığımda kendimi fırından yeni çıkmış çikolatalı kek gibi hissettim. Açıkçası ben daha yoğun bir çikolata bekliyordum. Farkedilirliği olan bir parfüm. Kalıcılık tene göre değişsede 6-8 saat kalıyor ve koku kaldıkça daha hoş bir hale geliyor. Pek olumsuz geri dönüşü olmayacak bir parfüm. Benim tarzıma pek uygun olmadığı için değiştirmek istedim. Bu parfümlerle ilgili geriye dönük 10 sayfayı incelerseniz daha detaylı açıklayan arkaşların yorumlarını görebilirsiniz.

Dior Ambre Nuit
    Ambre Nuit ‘de hafif bir gül ve baskın bir amber hissettiriyor kendini hemen arkasında pembe biber hissediyorsun. Genel beğeniye uygun bir koku.
    Benim son siparişteki favorim Versace Eros herkese tavsiye edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kcihank -- 13 Ekim 2019; 20:53:40 >
  • Arkadaşlar Tutaste - Lacoste Red kullananlardan yorum alabilir miyim ?

Orjinalliğe yakınlık açısından kaç puan verdiniz ?
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    [Benim de neden yapıldığını anlamadığım bir parfüm.Yani sen kocca Gio’sun Invictus gibi birşeye neden öykünürürsün.Anlamak mümkün değil.Yani illa Gio serisine bi ekleme yapılacaksa Essenza daha iyi bir seçenek olur diye düşünüyorum.

• Eser hocam Salvatore Ferragamo Uomo Urban Feel veya Office for Men gibi çalışma yapma düşünceniz var mı acaba?
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Legend'ı denedim güzel ama tarzıma pek uymuyor. Absolu'da öyle, sadece arkadaşım orijinalini kullandığı için bu kokuyu istiyor (: Tutaste'nin kalitesi belli.. Çıkarsa burdan devam ederim kafasında. Malum parfüm fiyatları aldı başını gidiyor, herkes ince hesaplar peşinde. İnvictus'a kıyasla daha olgun bir koku gibi geldi bana. İnvictus daha genç işi kör alış için daha uygun.

• Kratos956 kullanıcısına yanıt
    zedegex kullanıcısına yanıt
    Kratos956 @

Salvatore Ferragamo Uomo için ileri tarihlerde bakacağım ama diğerleri maalesef. Şu sıra çok gelen ve gelecek var. Maddi açıcan ciddi derecede yordular. O yüzden daha fazla ürün şuanlık için bakamıyorum hocam.

zedegex @

Hocam her koku soruluyor ancak yapamıyorum. Bir de liste bu denli kabarmışken çok başarılı olmadıkça bulaşmak istemiyorum pek.
  • Eser reisden kör alım BCR alımı yapmiştım ürün sanki ilaç hastane gibi kokuyor alışamadım ben mi yanılıyorum 😀

• arkadaşlar ben bu konuyu yeni keşfettim. 2 sorum var tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

1-bu parfümlerin kalıcılığı nasıl ? 2 3 saatlik bir kalıcılığı var mıdır ? daha evden çıkmadan kokusu gitmesinde.
    2-kokuları pek bilmem. bana beğenerek kullandığınız kokuyu söyleyebilir misiniz ?
  • tf black orc verdim inş güzel kokudur
  • crux07 kullanıcısına yanıt
    1- kalıcılığı bana göre şöyle, teninde 5-6 saat (maksimum) kokar. ama farkedilrliği / yayılması nasıl dersen bana göre en fazla 2 saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esalvarci -- 14 Ekim 2019; 8:45:22 >
    riskli bir koku. beğenilme olayı biraz zor bu parfümde ama bana göre çok güzel.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Eser hocam merhaba.
    212 vip men ve spicebomb ne zaman stoklara girecek? İyi çalışmalar dilerim.
  • 50 TL'lik Memo ve Aventus'u denedim.

Her ikisi için de kullanabileceğim kelimeler "Temiz" ve "Kaliteli"

Aventus, 100'lük Nirvana'ya çok benziyor.
    Memo için söylenen "şampuan" kokusunu alamadım. Ama hiç rahatsız etmeyen güzel/temiz bir koku.

Memo, çiçeksi
    Aventus meyvemsi

Her ikisi de genel beğeniye uygun. Risksiz.

Aventus'a 10 puan verirsek Memo'ya da 9,9 verebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanizm -- 14 Ekim 2019; 11:46:32 >
  • Eser hocam ben de tekrar siparis verdim, ozel mesaj attim. Kolay gelsin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ağır bir kokudur, gündüz ve spor giyim için hiç uygun değil. Zor beğenilir bir koku, orijinalini denemeden kör alış yapma hiçbir parfüm için

• Elimde %99 Santal 33, %99 Tom Ford Noir de Nior, %99 Ambre Nuit %80 Tom Ford Ombre Leather. Toplu takas daha iyi olur.

Aradığım parfümler Pure Havane, Dior Savage Edt, Armani Stronger With You, Dolce Gabbana The One, Gucci Pour Homme II , Kilian Back To Black, YSL
    Gardrops uygulaması ile kargo 4 liraya geliyor

• 
Sayfa: önceki 23352336233723382339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.