Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

10 Kayıtlı Üye, 18 Misafir Kullanıcı, 23 Masaüstü Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz 1 iOS )
51.072
Cevap
1.708
Favori
4.954.038
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    0 Mesaj

Bir yerden sonra konu kullanabilme/bitirebilme sorunsalının çok ötesine geçiyor.Artık görkemli ve çok lezzetli görünen bir açık büfe ‘ye girmiş bir çocuk gibi ilginizi çeken herşeyi tatmak,deneyimlemek istiyorsunuz.Tabi siz benim kadar delirmek zorunda değilsiniz:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    nucs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nucs

Sevgili dostlar,

2 tane sorum var cevaplarsanız mutlu olurum.

1) Eser hoca 3 tane pahalı Aventus üretti : Ananas - Dumansı - Nirvana

Ananas ile Dumansı'yı anladık fakat Nirvana 'nın ne gibi farkları var bu 2 parfümden ?

2) Eser hocanın parfümlerini çantada taşıyabilmek için küçük şişelere doldurmak istiyorum ağızlarını nasıl açabilirim ?
    İlk soruna cevap veremeyeceğim hocam çünkü daha 1 kere sipariş verdim eser hocamdan o yüzden creed aventus serisi hakkında detaylı bilgiye sahip değilim
    2. soruna gelirsek benim şahsi tavsiyem bildiğimiz üzere bir çok parfüm şişesi hiç bir şekilde açılmaz. Açarsanda o parfüm şişesi çöptür bir çok parfüm şişesi böyledir. Aynı durumu bende düşündüm çünkü dışarıda 4 saatte bir parfümümü yenilemem gerekiyordu. Ve bunun için cep şişelerine doldurmam gerekiyordu. Sana tavsiyem nette satılan bu altından dolan cep şişelerine bulaşmaman ben baya bir yorum okudum onlarla alakalı almadım ama alt dolum yerinden kaçırdığı parfümün kendi kendine azaldığını söylüyorlar. Onun yerine çözümü sunayım sana al bir şırınga kır ucunu parfümün fıs yerine bastırarak basınçla kendine çek ve kendi cep parfüm şişene doldur. Çünkü parfüm ne kadar kalıcı olursa olsun dışarıda illaki yenilemen gerekiyor 4 saate bir. Bu işin kızı erkeği yok yani erkeklerde parfüm yenileyebilir. Bununla alakalı videolar internette bulunmaktadır. Bende eser hocamın parfümlerinden oldukça memnun kaldım önümüzdeki ayın sonuna 2. siparişimi vermeyi düşünüyorum :)

• Yarbay
    3349 Mesaj

Reis tam zamanında oldu bu yorum. siparişlerim içindeydi. merak ediyorum bende. umarım severim bende. yorum için teşekkürler.
    |
    |
    Bonobo643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel 5820K CPU | MSI X99 Gaming 7 MBoard| 16Gb Kingston Hyperx Ddr4 2666 Mhz Ram | Powercolor Red Devil Rx 480 8Gb GPU | Crucial MX300 750GB SSD - WD Sata3 2TB HDD | Acer XF240Hbmjdpr 24" Monitör | Logitech G710 Blue KBoard | TP-Link TL-WDN4800 N900 WLAN Dual Band PCI-E | Logitech G402 - G300S Mouse | Zalman Z9 Neo Tower USB 3.0 Case | Corsair Gaming VOID - SteelSeries Siberia v3 Headset | SteelSeries Qck+ XLarge Mousepad | Akasa Venom VooDo Double Fan| Thermaltake 750W 80+ Gold Modüler | DeepCool Fan Control Usb 3.0 | Creative 2+1 | Xiaomi Mi5s Plus 4-64gb | Invicta 'Vintage' Automatic Model: 22568 - Seiko SKS485P Watch | SJ4000 Action Camera
  • Er
    0 Mesaj

Hangisini aldınız Ambre Nuit mi,NY Amber mi??

|
    |
    usorguncu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3349 Mesaj

Ambre Nuit

|
    |
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj
    Istanbulda hava serin olunca son siparisimde gelen PDM Herodu kullandim. Zaten oncedende bildigim parfumdu. Sanki listede bilmediğim ne varda.

Neyse parfumu fazla uzatmadan kısaca yorumlayayim.Tatli parfumlere biraz mesefeli yaklaşıyorum ancak herod o kadar lezzetli kokuyor ki, cazip bulmamak cok zor :) Bu tarz parfum icinde cok yumusak ve ayrıca bogucu degil.

Tutun ana temasinda visne benzeri meyvemsilik tarçın ve bal kokusu alıyorum. Ilerleyen saatlerde lezzetli bir vanilyada ekleniyor. Ama ne vanilya muazzam :)
    Tutaste herod hem orjinale benzerlik olarak hemde parfum yapısı kalitesi itibariyle son derece başarılı olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rappapompom -- 9 Ekim 2019; 0:10:56 >
    |
    |

E süpermiş.Açılış yanıltabilir biraz sabredin ve çok yakından koklamayın.Full kullanıp atın kendinizi dışarı.Umarım seversiniz.Bana deneyiminizi bildirirseniz mutlu olurum

|
    |
    usorguncu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    538 Mesaj

Sağolun hocam şırınga mantıklı geldi.

Direk küçük şişenin içine sıkınca olmuyor mu hocam dışarı falan gidiyor yarısı ?
    |
    |
    SnapeChee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Abi oud ispahan hakkında ne düşünüyorsun deneyimleme fırsatın oldu mu hiç?

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Onu koklayamadım.Eser tavsiye etmedi çünkü baya bi oud/gül kombosu aldım bu ara.Onların yanında sönük kalacağını düşünerek ortak karar verip çıkardık listemden.Feve Deliciusese koklayamadım daha ona yanarım:)

|
    |
    mtoyanik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    98 Mesaj

Nokta atışı yapmışsın devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meraklıgamer -- 9 Ekim 2019; 1:11:6 >
    |
    |
    Lagertha Lothbrok kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yıllardır ismini merak ettiğim parfümü bugün öğrendim 😀 İşim gereği üst düzey organizasyonlarda görev alıyorum. Bir kaç yıldır burnuma çarpan ama kimden geldiğini çözemediğim bir koku vardı. Bugün bir kadından o kokunun geldiğini fark ettim ama inanılmaz performans Yani köşeyi kadından önce kokusu dönüyor. Fırsat bulunca gidip öğrendim ve meğer ismini bildiğim ama kokusunu bilmediğim parfümmüş. 10 15 dk güzel bir sohbet oldu. Kirke gerçekten çok çekici. Tam bir unisex. Tutaste Kirkenin benzerliği nasıl bilmiyorum ama listeye ekledim bile..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: nucs

Sağolun hocam şırınga mantıklı geldi.

Direk küçük şişenin içine sıkınca olmuyor mu hocam dışarı falan gidiyor yarısı ?
    O şekilde hiç denemedim. Ancak şırınga yöntemine göre hem uğraştırıcı hem yorucu bir yöntem. Hemde şişe içerisine püskürtme yapıldığından parfümün kalıcılığında sıkıntı yaratabilir diye düşünüyorum. Malum parfümlerde alkol kullanılıyor oda uçucu bir madde. Emin olmamakla birlikte öyle düşünüyorum. Şırınga yönteminde bir püskürtme olayı olmadığından bana daha mantıklı geliyor. Tabi parfümü şırıngayla çekerkende parfüm püskürtme pompasını bozmamaya dikkat etmek gerekiyor. Yavaş ve dikkatli yapılması gereken bir işlem.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Eser’in parfümleri için.Bahsi geçen tüm nota geçişleri Eser’in parfümlerinde izlenimlenebiliyor
    Dior homme intense'si baya beğeniyorum . Bu ayarda tavsiye edeceğiniz parfümler var mı ?

Hocam yarın sipariş geçiyorum Ambre nuit bugün geçecektim ama kısmet olmadı biraz da yorumunu bekledim kısmetse yarın Bi 7 li paket daha çekeceğim önereceğin başka kokular varmı

|
    |

Yine o seriden Dior Homme Parfum deneyebilirsiniz.

|
    |
    Tall Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Straight to Heaven olabilir.Tatlı gurmelerle ara iyiyse Montale Chocolate Greedy neden olmasın??

|
    |
    Karizmatik38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    Günün Seçimleri: Givenchy Insense Ultramarine/Nasomatto Black Afgano

|
    |
  • Er
    12 Mesaj

Selam,

Tutaste Kirke'de farksız, 14 saatten fazla performansı ve inanılmaz bir silajı vardır.
    Benzer şekilde siz yürürken arkanızdan bulutu oluşur.

|
    |
    Dogrudancennete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
son dakika
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.