Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2335. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
69.681
Cevap
2.047
Favori
8.313.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23332334233523362337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstanbul a ilk yağmur yağdığında (eylülün son günleriydi) hırkanın koluna sıkmıştım. Sonra dolaba kaldırdım salı yada çarşamba günü tekrar giydim hala kolu kokuyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Benimki uçuyor hemen anlamadım valla :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Günün Parfümü:Guerlain L’homme Ideal (dekant)
    EDP versiyonu daha iyi, keşke edp versiyonunu getirseydi Eser bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Bu konuda size katılmıyorum

Ideal benim en sevdiğim parfümlerden biri, yıllardır edt’si tabii. Edp versiyonundaki o vişne havası parfümü mahfetmiş. Çok basit bir vişne kokusu var edp’de.

• Eser hocam ürünler elime ulaştı, küçük hediye içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Kullandıktan sonra tekrar yorumda bulunacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tRoya06

Eser hocam ürünler elime ulaştı, küçük hediye içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Kullandıktan sonra tekrar yorumda bulunacağım.
    Tom Ford Oud wood'u yorumlarsanız sevinirim hocam.
  • RickCooL kullanıcısına yanıt
    Oralarda 212 var muhtemelen bu 212 vip hocam 2si farklı kokular. Dediğin olayı ben de yaşadım yeşillikli bir parfüm beklerken daha değişik bir parfüm geldi :)) ama vip daha çekici bence.

• Meraklıgamer kullanıcısına yanıt
    Hocam sordum kodu 212 vip dediler 212 nin ayrı bir parfüm olduğunu biliyorum dp de kodu c15 hatta 212 c2

• Nautica voyage
    Creed - Green Irish Tweed [G.i.T]
    Invictus
    issey Miyake l'eau d'issey
    Boss vanilya
    Rochas men
    Mont blanc legend

bunları zamanında not almışım neden almışım niye almışım bilmiyorum :) güzel parfümlerse sipariş geçeceğim az biraz da kısa bilgi veren olursa bu listedeki parfümler için teşekkür ederim
  • HackAv kullanıcısına yanıt
    Kullandıktan sonra izlenimlerimi paylaşacağım

• Pdm layton tatli ve agir bir kokumudur kullanan arkadaslar bilgi verirse sevinirim herod gibimidir o cok agirdi ofiste bayiyordu beni.Yardimci olursaniz sevinirim.

• Acarovic kullanıcısına yanıt
    Boss bottled gibi, çok anımsatıyor. Onun daha kalitelisi gibi. Ağır değil, ofis ortamına uygun

• Arkadaşlar bu yeni gelen 50 TL'lik Aventus , Eski Prive Dumansı Aventusa ne kadar benziyor? Dumansının yerini tutar mı? Cevaplarınızı bekliyorum.
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Merhaba,yaklaşık 10-15 gün önce stoğa giren Carolina Herrera 212 men alan oldu mu ? performansı hakkında bilgilendirir misiniz.Ayrıca listeye yeni eklenen İnvictus legend'ı daha önce biryerlerden test eden veya kullanan arkadaşlar varsa normal invictusla arasındaki benzerliği ve farkı yorumlayabilirmisiniz.
  • Günün Parfümü

• Aventus Nirvana bu hafta geliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bu mesaj silindi.
    Hugo boss vanilyalı var bende isterseniz dior veya viw ile takas edebilirim.
  • Geçenlerde Hugo boss vanilyalı almıştım ancak koku bana göre değilmiş. Takas yapmak isteyen olursa önerilere açığım sadece deneme amaçlı bir iki fıs sıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tigrerra

Hugo boss vanilyalı var bende isterseniz dior veya viw ile takas edebilirim.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar listede bulamadım fakat fragranticadan anladığım kadarıyla muadili terre d hermes. İstediğim koku buhttps://www.fragrantica.com/perfume/Bentley/Infinite-Eau-de-Toilette-31051.html . Bentley İnfinite , çok temiz bir kokusu var, eski berber kokusu gibi. Bilgili arkadaşlar Eser Bey’in listesinde muadili varsa söyleyebilir mi , teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 23332334233523362337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.