Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1889. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Tractacus , Tractacus
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.949
Cevap
2.053
Favori
8.354.743
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
610 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18871888188918901891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kuzgun1984

bargellonunki fazla şekerli ve orjinaline pek benzemiyor, sevmedim ben. tutaste versiyonu gayet iyi, orjinalinde ne görüyorsan aynısına yakın.
    denemekte fayda var o zaman bide kalıcılığı nasıl. Bargellonunki kalıcı gibi.Kalıcılık olarak Tutaste daha iyiyse hemen sipariş veriyim
  • chronicmaniac kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce kargo gelen adresin olduysa onu kayıt ediyorlar senin ismine direk, daha sonra ki siparişlerde ismine kayıtlı olduğu için sen farklı adreste yazsan oraya yollayabiliyorlarmış. Bölge müdürlüğünü ararsan kayıtlı adresini sildirebiliyorsun. Ben öyle yaptım birdaha olmaz inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • delicimatkap07 D kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce Elmadağda hiç bulunmadım ki :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O da iyiymiş

• Tom Ford Noir extreme deneyen bilen biri varsa yorumlayabilir mi acaba

• Gio ve Gio Profumo

Bottled ve Bottled Intense

Bu kokuların Tutaste versiyonlarını alıp karşılaştırmasını yapan var mı? Orijinallerinde fark genelde kalıcılık ile açıklanıyor. Tutaste'de kalıcılıktan ziyade koku farkları-geçişleri gibi hususları merak ediyorum.

• kargodakiler aynı isim ve soyisimle sistemde kayıtlı biri varsa otomatik olarak onu seçiyolar bazen adrese bile bakmıyorlar uğraşmamak için sanırım.

aynısı başıma geldi farklı bir üründe.

adama verdiğim adres doğru isim doğruydu. Bi baktım başka benim isim soyisimli birine yollamışlar adam aradıda bana haber etti kargonuz bende diye :) milyarlık şeylerde böyle bi durum olsa millet çarpıp gider valla
  • Arkadaşlar, tütün notalı parfüm tavsiyelerinizi alabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Arkadaşlar, tütün notalı parfüm tavsiyelerinizi alabilirmiyim?
    herod
  • The Conqueror kullanıcısına yanıt
    Boss Bottled Intense biraz daha tatlı ve elma daha baskın ben daha çok sevdim Intense ‘i.Gio da ise Profumo versiyonunda ekstradan paçuli ve tütsü var.Hem kalıcılığı hem 4 mevsim kullanılabilirligi hem de maskülenliğini arttırıyor bu iki nota

• Mrt3838 M kullanıcısına yanıt
    Tatlı bir parfüm ama beklediğimden daha az tatlı diyebilirim.Hindistan’da yapılan antep fıstıklı bir tatlı olan “Kulfi”’ye benzediği söyleniyor.Gurme sınifı bir parfüm.Ben çok sevdim hatta Eser Bey’i arayıp tebrik ettim.Tom Ford’ların arasında en rahat kullanılabilir olanlarından...

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Tütünü kuvvetli bir şekilde hissetmek istiyorsanız Tom Ford Tobacco Vanille ya da Herod yok sadece az biraz hissedilsin derseniz Bvlgari Man in Black ya da Spicebomb

• The Conqueror kullanıcısına yanıt
    Siz yine de Gio Profumo’yu yaz mevsiminde gece kullanın.Gündüz için biraz ağır olabilir Profumo versiyonu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mrt3838

Eser hocam uzun zamandır foruma giremiyordum eser hocamdan çokça parfüm aldım alıyorum Allah nasip ederse de almaya devam edeceğim..😊fiyatlar doğal olarak güncellenmiş deodorant bile 15-16 tl olmuşken notalar geçişleri orjinalini aratmayan herşeyden önemlisi gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz bir esnaf neden YaZdım gerçekten denemek isteyen forumu son sayfadan takip edenlere rahatlıkla sipariş verebilmeleri için bu arada kış için favori parfümlerimi yazayım

Dior Homme intense (her zaman ilk sırada😊)

Tom Ford -black orkid (orijinaliyle birebir aynı gidiyor)

Dior-Savuage

Hermes (bunun yeni versiyonu gelmiş sipariş zamanı 😊)

Herkese iyi akşamlar efendim 👋👋😊😊
    Bu dior home intense bana çok ağır geldi ama millet çok seviyor

• Yumuşatırız :)

Ayrton_SENNA

Zor bir nota. Bu konudaki alacağınız tavsiyeleri iyi araştırın lütfen. Genelde ağır olurlar.

The Conqueror

Kokular farklı hocam. Arkadaşlar yardımcı olmuşlar. Gio ve profumo arasında kalıcılık gibi bir fark var mı o kadar ince bakmadım inanın. Müşteriler ne diyorsa doğrudur.

ViperStrikes23

Hem orjinle benzerlikte hem de kalıcılıkta daha üst seviyede olmaz hocam ürün. Siz Eros'u alın.. Daha doğal ve daha güzel kokmuyorsa masrafları bana yükler geri gönderirsiniz. Orjinalini denemiş olmanıza gerek bile yok.
  • Armani Stronger With You
    Parfums De Marly Herod
    Gucci Pour Homme II
    Tom Ford Grey Vetiver
    ---
    Jil Sander Sun Men
    Armani Code Profumo

bunlardan her yerde rastlanabilecek, çok bilinen, farkedilirliği düşük olan var mı ?..
    genelde kapalı ortamda kullanılacak ama sorun olmaz diye düşünüyorum gerekirse 1-2 fıs kullanır dozunu ayarlarım, yeter ki farklı olsun, tabii boğucu ve itici de olmasın ...
    45-50 yaş arası için ... siz de öneri verebilir ve "şunun yerine bu olsun" diyebilirsiniz ... 4'lü liste oluşturmaya çalışıyorum bu sefer farklı kokular olsun istiyorum ...

not; özellikle kahveli/kakaolu/çikolatalı, vb. aşırı tatlımsı koku istemiyorum ... ayrıca TF black orchid, Jean Paul le male gibi kesinlikle UNİSEX olmasın ...

daha önce kullandığım için önerecekleriniz aşağıdakilerden ve benzerlerinden de olmasın (ilk sıra eser'den) ...
    Micallef Royal Vintage
    Givenchy insense ultramarine
    Yves Saint Laurent La Nuit de L'homme
    Armani D'Aromes
    CH 212 men
    Acqua di Parma Fico di Amalfi
    Gucci Guilty intense
    issey Miyake l'eau d'issey
    Loewe Solo
    Dolce & Gabbana The One
    Kilian Voulez
    -----
    Rochas Man
    Hermes Terre
    Giorgio Armani Acqua Di Gio
    Tom Ford Black Orchid
    Jean Paul Gaultier Le male
    Paco Rabanne invictus
    Dior Homme
    Diesel only the brave
    Hugo Boss Bootlet
    Lacoste Red

teferruatlı bir mesaj oldu kusura bakmayın, ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Boss Bottled Intense biraz daha tatlı ve elma daha baskın ben daha çok sevdim Intense ‘i.Gio da ise Profumo versiyonunda ekstradan paçuli ve tütsü var.Hem kalıcılığı hem 4 mevsim kullanılabilirligi hem de maskülenliğini arttırıyor bu iki nota
    Hocam peki Intense Bottled'daki bahsettiğiniz tatlılık feminen bir hava veriyor mu? Elma ile beraber artınca dengeler diye düşündüm ama yine de merak ediyorum.

• Mrt3838 M kullanıcısına yanıt
    Tom ford’un parfümlerini ağır bulan birisi olarak en beğendiğim tf parfümü noir extreme. Kalıcılığı iyi ama yayılırlığı düşük geldi bana. (orijinalinden bahsediyorum)

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Bu dior home intense bana çok ağır geldi ama millet çok seviyor

Alıntıları Göster
    Hocam Dior Homme intense aşktır 😊😊

• 
Sayfa: önceki 18871888188918901891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.