Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bugün kargo bekliyordum, gönderimler yapıldı mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoSeePh

Hocam bugün kargo bekliyordum, gönderimler yapıldı mı acaba?

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Mng nin bana garezi var. Gelmedi hala kargom

Yusuf hocam kargo takip kodunuz. DB921759 mng kargo.

tashunkee @ Hocam kodu vermiş miydik size? Hangi isme kargoladık bakayım hemen durumuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bullfighter

Forumda arkadaş hakkındaki olumlu yorumları okuyarak
    Issey Miyake Issey Miyake L'Eau d'Issey
    Jean Paul Gaultier - Le male
    Paris Hilton
    Calvin Klein Euphoria
    siparişi verdim az önce elime geçti Issey Miyake L'Eau d'Issey Jean Paul Gaultier - Le male orijinal kokularını tanıyorum, arkadaşın gönderdikleri orijinali ile nerdeyse birebir kokuyor.
    CK yi arkadaş önermişti onu da beğendim paris hilton da keza.
    Kalıcılıkları hakkında daha yorum yapamayacağım ama hakikaten kaliteli kokular.Arkadaşa teşekkür ederim

Hocam yorumun için çok teşekkür ederim. Güle güle kullanırsın inşallah..
  • Hocam iyi akşamlar;

Gucci Guilty kullandığım ve çok hoşuma giden bir koku. Guiltye göre aşağıdaki kokular nasıldır? Daha çok turunçgiller orta veya üst nota olduğu kokular hoşuma gider. Fakat güzel bir koku olduktan sonra fazlada takılmam portakal limon olacak diye

Tom FORD - Black Orchid

birde merak ettiğim paris hilton, paris hilton perfume değil mi? Şu kutusu morlu lilalı bir şişe üzerine siyah dalgalı çizgisi olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emk7

Hocam iyi akşamlar;

Gucci Guilty kullandığım ve çok hoşuma giden bir koku. Guiltye göre aşağıdaki kokular nasıldır? Daha çok turunçgiller orta veya üst nota olduğu kokular hoşuma gider. Fakat güzel bir koku olduktan sonra fazlada takılmam portakal limon olacak diye

Tom FORD - Black Orchid

birde merak ettiğim paris hilton, paris hilton perfume değil mi? Şu kutusu morlu lilalı bir şişe üzerine siyah dalgalı çizgisi olan.

Hocam merhaba.. Bu sorduğunuz 2 kokuyu da beğenmezsiniz zannedersem. İssey çiçek kokusudur. Black orchid de çiçek kokusu ama ağır bir kokudur..

Turunç notaları içeren en güzel kokum bence Hugp boss energise..

Guilty de açıkçası ben turunç kokusu almıyorum :)

Başka turunç var mı şuan aklıma gelmiyor. Tutaste Orange yazan parfümüm - Avon Fullspeeddir. Daha yoğun olduğu için ismi o şekilde yazmak istemiyorum. Turunçta bu da sağlam.. Diesel fuel for life'da Limon çiçeği.. vs vs :)
  • Hocam benim siparisler kargolandi mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliiguzel

Hocam benim siparisler kargolandi mi acaba?

Tabi Ali Hocam. Sanalpazara da girmiştim sizinkini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

tashunkee @ Hocam kodu vermiş miydik size? Hangi isme kargoladık bakayım hemen durumuna.

yok hocam kargo kodu vermediniz de whats app tan kargomun resmini yollamıştınız cuma günü hazır bile diyerekten :)))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

yok hocam kargo kodu vermediniz de whats app tan kargomun resmini yollamıştınız cuma günü hazır bile diyerekten :)))

Ha hatırladım :D normal şartlarda bugün sizde olması lazımdı.. geciktirdiler demek ki. yarın saat 13:00a kadar getirirler. Pazartesi günlerini mazur görmek lazım :) Kodu pm.den atıyorum hemen

Edit. Saliha Oktay adında biri almış hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 13 Ocak 2014; 22:03:06 >
  • Eyvallah eser hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün telefonda görüştük. Sağolsun o kadar işinin arasında bile çok ilgiliydi. Bundan önce Tom Ford Black Orchid kullanıyordum. Parası artık koymaya başladığından dolayı alternatifler arıyordum ki Eser Bey'e rastladım ve iyi ki de rastlamışım :)

Hugo Boss Boss
    One Million
    Diesel - Only The Brave
    Paco Rabanne - INVICTUS

Kendisinin de yardımları ile bu kokuları seçtik. Kargo elimde olduğu zaman yorumları yaparım. Ancak kötü bir şeyle karşılaşacağımı hiç sanmıyorum. O kadar olumlu yorum varken, ben olumsuz bir şey düşünürsem benden kaynaklanan bir şeydir :) Umarım bu güzel esnaflığınız hiçbir zaman bozulmaz ve alışverişimiz devam eder. Eser Bey'e tekrardan teşekkür ediyorum. :)
  • Bende Teslim aldım bugün parfümleri sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: malilion

Bugün telefonda görüştük. Sağolsun o kadar işinin arasında bile çok ilgiliydi. Bundan önce Tom Ford Black Orchid kullanıyordum. Parası artık koymaya başladığından dolayı alternatifler arıyordum ki Eser Bey'e rastladım ve iyi ki de rastlamışım :)

Hugo Boss Boss
    One Million
    Diesel - Only The Brave
    Paco Rabanne - INVICTUS

Kendisinin de yardımları ile bu kokuları seçtik. Kargo elimde olduğu zaman yorumları yaparım. Ancak kötü bir şeyle karşılaşacağımı hiç sanmıyorum. O kadar olumlu yorum varken, ben olumsuz bir şey düşünürsem benden kaynaklanan bir şeydir :) Umarım bu güzel esnaflığınız hiçbir zaman bozulmaz ve alışverişimiz devam eder. Eser Bey'e tekrardan teşekkür ediyorum. :)

Parfüm zevk işidir Hocam. Seçimi zordur.. Umarım 4 te 3 falan yaparız bari :) Şimdiden hayırlı olsun.. GÜle güle kullanırsın inşallah.. İşim gücüm sizlersiniz. Elbette ilgileneceğim..
  • artvin'den edirne'ye kargom geldi çok şükür hocam teşekkür ettim.ürünleri beğendim umarım hediye ediceklerimde beğenir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuliaN

artvin'den edirne'ye kargom geldi çok şükür hocam teşekkür ettim.ürünleri beğendim umarım hediye ediceklerimde beğenir :)

İnşallah Hocam. Önemli olan sizin beğenmeniz bizim için.. Hediye elbet beğenilir :)
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hocam resimdeki parfüm var mı elinizde? İsmini biliyor musunuz?
    Geçen sene yolda satan bir kişiden 10 tlye almıştım şişe orjinal yada orjinaline çok yakın hatta altında bir hologram gibi birşey var dışı jelatinli paketli birşeydi ama kalıcılık sıfır.10 dk sonra koku kalmıyor.Aldıktan sonra sordum neden böyle ucuza satıyorsun dedim kaçak dedi ama yalan söyledi heralde kalıcılık sıfır.Nasıl yapmış çok mu seyreltmiş acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen.md -- 14 Ocak 2014; 0:38:02 >
  • Replika hocam.. Yarım saate kokusu giden bir çok orjinal ürün de gördüm ama yine de 10 liraya alamazsınız :) Gösterdiğiniz ürünler sahtedir.. Faturasında aldığınız ürünün adını görene kadar orjinal ürüne para vermeyin.. Bu tür ürünler kullanıp sağlığınızla oynamayın hocam..
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam adam yolda tezgah kurmuş satıyordu:) Peki ismini biliyor musunuz sizde var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Doğrudur hocam adam yolda tezgah kurmuş satıyordu:) Peki ismini biliyor musunuz sizde var mı?

Lacoste white diye biliyorum başka ismi varsa bilmiyorum hocam (: Bende maalesef yok üstadım.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.