Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: sefilcix , sefilcix
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.294.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yam_tar

Ben de gidip kendim aldım kargoyu.Getirmiyor adamlar yahu.Bu MNG kadar özensiz bir firma yoktur herhâlde.Neyse,parfümleri çok beğendim.Gerçekten kaliteli.Daha da önemlisi Eser Bey'in esnaflığı.Böyle esnaflara sahip çıkmak gerek.Kaliteli ürün ve hizmet için kendisine teşekkür ediyorum.Tekrar görüşmek üzere.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Güle güle kullanırsınız inşallah.. Güzel insanlara güzel hizmet vermek gerçekten çok zevkli. Sizlerin memnuniyetini mululuğunu görüpte kötü esnaf olmam mümkün mü :)

Mng kargo hususuna gelirsek, bulunduğum ilçede sadece mng kargo var. Aras her gün yan ilçeden geliyor. bu iki firma ile anlaşmam var ama Aras kargo bugün aldığını yarın çıkarıyor bu yüzden arasla pek çalışmak istemiyorum. Mng nin ilçemdeki çalışanları çok iyi.. Kaç adet kargo verirsem vereyim sıkıntısız çıkışını yapıyorlar. Arasa 20 paket versem 2 gün ağlar (: Kargoları kendiniz aldığınız için gerçekten üzüldüm. Her firmanın belli başlı şubeleri gerçekten tembel.. Yine de bu gibi durumlarda bana haber verin ben tıpış tıpış yollattırırım arkadaşlar kargonuzu.. Kargo vs benimle alakası olmayan her durumda da lütfen benimle iletişime geçin. Onların dilinden anlıyorum :D
  • Parfümleri aldim sanalpazardan onayladim..Teşekkürler çok iyi paketlenmiş akmasi vs yoktu,çok beğendim bitince tekrar alirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwheisenberg -- 11 Ocak 2014; 13:08:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olcaytu E.

Parfümleri aldim sanalpazardan onayladim,çok beğendim bitince tekrar alirim..

Tekrar görüşmek dileğiyle o zaman Olcaytu abi (: güle güle kullanırsın inşallah. Beğenmene sevindim.
  • Merhabalar
    Gelen parfümlerim gerçekten çok hoş şişelerde geldi şişenin bile kalitesi belli ediyor kendini
    Rochası sıktım bi 4 5 defa sıktım buram buram değil ama bana geliyor kokusu ama diğer rochaslarda duyduğum o ağır koku gelmiyor ve notalar gerçekten belirgin.
    lacoste essential odada sıkar sıkmaz kendini belli ediyor çok beğendim.
    Paris hilton ve 212 men sadece kokladım gayet hoş o ucuz parfümlere benzemiyor ve kesinlikle bir baş ağrıtma durumu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: köftepiyaz

MNG benim adresimi bulmaktada oldukça güçlük çekti, şikayetler fazla ise alternatif kargo firmaları düşünülebilir..

Buradaki mng de benim adresimi bulamıyor. Yahsihan sokağı yahsiyan diye yazıyorlar alete, alet ne eylesin. Kargoculuk zeka gerektiren bir iş değil tamam ama En azından ise alırken okuma yazma biliyor mu ona bakmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blade1713

Merhabalar
    Gelen parfümlerim gerçekten çok hoş şişelerde geldi şişenin bile kalitesi belli ediyor kendini
    Rochası sıktım bi 4 5 defa sıktım buram buram değil ama bana geliyor kokusu ama diğer rochaslarda duyduğum o ağır koku gelmiyor ve notalar gerçekten belirgin.
    lacoste essential odada sıkar sıkmaz kendini belli ediyor çok beğendim.
    Paris hilton ve 212 men sadece kokladım gayet hoş o ucuz parfümlere benzemiyor ve kesinlikle bir baş ağrıtma durumu yok

blade1713 @ Güle güle kullanırsın inşallah Hocam. beğenmenize sevindim. Artık tekrar görüşmek dileğiyle diyelim (:

JaymzBond @ Yine de Aras ve özellikle sürat kargodan iyidir diye düşünüyorum :D (Kargolarınız geciktiğinde lütfen bana haber verin arkadaşlar)
  • Benimde parfümler geldi gayet güzel kalitesi belli ürünler ilgisi alakası içinde tekrar teşekkür ediyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

Benimde parfümler geldi gayet güzel kalitesi belli ürünler ilgisi alakası içinde tekrar teşekkür ediyorum :)

Ben teşekkür ederim abicim. Güle güle kullan. kısa zaman içerisinde görüşmek dileği ile... :D
  • Daha önce r10 aracılığıyla Tutaste kullanmıştım, şişeleri halen durur dolabımda. Oldukça kalitelidir, en kısa sürede tekrardan sipariş geçeceğim.

Edit: soruldu mu bilmiyorum okuyamadım hepsini. Aşağıdaki ürünlerin farkı nedir?

Hugo Boss - Boss (Tutaste Özel)
    Hugo Boss- Boss (Bottlet)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoSeePh -- 11 Ocak 2014; 16:42:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoSeePh

Daha önce r10 aracılığıyla Tutaste kullanmıştım, şişeleri halen durur dolabımda. Oldukça kalitelidir, en kısa sürede tekrardan sipariş geçeceğim.

Edit: soruldu mu bilmiyorum okuyamadım hepsini. Aşağıdaki ürünlerin farkı nedir?

(: Eyvallah hocam.. Yorum için teşekkür ederim..

Allah'ın izniyle tüm kargoları gönderdik arkadaşlar.. İnsanlık hali. Hafta yoğundu. Unuttuğumuz karıştırdığımız olur. Eğer takip kodunuzu göremezseniz hemen bana ulaşın lütfen..

www.mngkargo.com.tr 'den takip edebilirsiniz.

DB832650 11/01/2014 FATİH P*
    DB832828 11/01/2014 ÖZGÜR K*
    DB833376 11/01/2014 MUSTAFA G*
    DB833563 11/01/2014 BURAK Ş*
    DB833644 11/01/2014 SERKAN K*
    DB833865 11/01/2014 OZAN K*
    DB834016 11/01/2014 AHMET D*
    DB834196 11/01/2014 ONUR Y*
    DB834328 11/01/2014 YILDIZ T*
    DB834488 11/01/2014 ABDULLAH İ*
    DB834637 11/01/2014 ONUR A*
  • Ben de Eser Beyden sanalpazar.com sitesinden 4 adet ( 3 erkek 1 bayan ) parfümü sipariş ettim. siparişimden sonra kargom 2 gün sonra elime geçti. Kokular çok hoş elimdekiler bitince tekrardan kapısını çalacağım hayırlı işler
  • carolina herrera 212 men
    diesel fuel for life
    issey miyake
    lacoste essential

ödemeyi şimdi yaptım. Eser beyden ilk alışverişim umarım memnun kalırım ve tekrar tekrar alırım. İlgisi için şimdiden teşekkür ederim.
  • Bana kalıcı, kokusu güzel ve dikkat çekici 4 erkek 4 bayan parfüm ismi önerir misiniz lütfen? Daha önce zaradan alıyordum fakat yorumları görünce bende açık parfüm olayına giriş yapayım diyorum. Böyle gittiğin yerde kokunu bıracak cinsten olsun, kokunun markası ne denilsin o derece fena yani

• quote:

Orijinalden alıntı: eminöğretmen

Ben de Eser Beyden sanalpazar.com sitesinden 4 adet ( 3 erkek 1 bayan ) parfümü sipariş ettim. siparişimden sonra kargom 2 gün sonra elime geçti. Kokular çok hoş elimdekiler bitince tekrardan kapısını çalacağım hayırlı işler

eminöğretmen @ Güle güle kullanın hocam. Kapım emrinize amade :)

aliiguzel @ teşekkür ettim Ali'cim pazartesi gönderiyorum kargonu. kesene bereket.

ogormek @ Bir parfümde istenebilecek herşey istemişsiniz hocam maşallah (: Yanlış seçim olmaması için sevdiğiniz türleri vs yazın hocam pm ile de seçelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

Daha önce r10 aracılığıyla Tutaste kullanmıştım, şişeleri halen durur dolabımda. Oldukça kalitelidir, en kısa sürede tekrardan sipariş geçeceğim.

Allah'ın izniyle tüm kargoları gönderdik arkadaşlar.. İnsanlık hali. Hafta yoğundu. Unuttuğumuz karıştırdığımız olur. Eğer takip kodunuzu göremezseniz hemen bana ulaşın lütfen..

Eser merhaba
    İsimler içinde kendimi göremedim.
    Unutmadın dimi beni :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: timsahhh

quote:

quote:

Eser merhaba
    İsimler içinde kendimi göremedim.
    Unutmadın dimi beni :-)

Abi onlar bugünün. seninkini dün çıkardım :) DB629301 unutur muyum (:
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eminöğretmen

Ben de Eser Beyden sanalpazar.com sitesinden 4 adet ( 3 erkek 1 bayan ) parfümü sipariş ettim. siparişimden sonra kargom 2 gün sonra elime geçti. Kokular çok hoş elimdekiler bitince tekrardan kapısını çalacağım hayırlı işler

eminöğretmen @ Güle güle kullanın hocam. Kapım emrinize amade :)

aliiguzel @ teşekkür ettim Ali'cim pazartesi gönderiyorum kargonu. kesene bereket.

ogormek @ Bir parfümde istenebilecek herşey istemişsiniz hocam maşallah (: Yanlış seçim olmaması için sevdiğiniz türleri vs yazın hocam pm ile de seçelim.

Valla tecrübeli sizsiniz . Ben genelde gider kokusana bakar alırım. Türüne falan bakmam. O yüzden istediğim özelliklerde olursa sevinirim. Size en çok sipariş verilenleride söyleyebilirsiniz mesela. Eğer sizde o parfümlere iyi diyorsanız. Herkesde olan koku olmasın , açık parfüm diye bağırmasın yeter.

• Aşağıdaki parfümler gerçekten iyi midir ? Önerdiğiniz var mı içerisinde?

http://onedio.com/haber/kadinlarin-bayildigi-10-parfum-57492

• quote:

Orijinalden alıntı: ogormek

Aşağıdaki parfümler gerçekten iyi midir ? Önerdiğiniz var mı içerisinde?

http://onedio.com/haber/kadinlarin-bayildigi-10-parfum-57492

Geldim Hocam pardon.

O kokulardan Dior homme intense, ck be ve 212 Sexy benim zevkime göre kötü kokular. O listede Ck euphoria, one million, hermes ve çok kullanılmasına rağmen rochası gerçeken başarılı buluyorum. Alınır mı? Parfümü yeni yeni kullanmaya başlayacaksanız Hermes alınmaz. Herkese gitmeyen zevk işi bir parfüm. Bayılanı çoktur. Bir o kadar da nefret edeni var..
  • Ben zaraya devam edeceğim sanırım:(
    Almanyaya her gittiğimde çok parfüm alıyorum ama sürekli farklı alıyorum. İsimlerini hatırlıyormusun desen hatırlanıyorum maalesef.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.