Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: blackmilk35 , telmessos1986
2 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.547
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: specx

Senden ürün almadım ama kardeşim maliyetten ve kaliteden kaçmadığın belli forumda %97 orginal koku diye satan vatandaş vardı sen kaliteni belli ediyorsun arkadas %97 orginal koku mu olur maliyet kurtarmaz.

Çocuk huysuz bu gece.. Msjlara geç cevap veriyorum kusura bakmayın. %5-10 fireyi orjinal ürünler bile kazan farkı firesi olarak verirler.. Bu doğru bir söz değil elbette ama reklam şart.. Arkadaşa başarılarını diliyorum. Türkiye'de çeşit çeşit açık parfüm firması var. Donanımda 2 tane olması çok değil (: Yorumunuz için çok teşekkür ederim ayrıca Hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: specx

Hayırlı geceler üstadım cocuğunun gözlerinden öptüm .:)

Eyvallah.. (: Hayırlı geceler Hocam. Teşekkür ettim.
  • Abi geldi parfümlerim , hugo boss energie yi çok beğendim ,calvin clein europia çok iyi , jil sandler sun a bayıldık , çok sağol devamı gelecek inşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffmmyy

Abi geldi parfümlerim , hugo boss energie yi çok beğendim ,calvin clein europia çok iyi , jil sandler sun a bayıldık , çok sağol devamı gelecek inşallah :)

Güle güle kullanın kardeşim.. Beğenmene çok sevindim.. (: Yorum için ayrıca teşekkürler
  • 1 Hafta önceki, memnun kaldığım alışveriş (4 parfüm almıştım) sonrası 2. siparişi de ilettim. Bir önceki siparişte yaşamış olduğumuz küçük karmaşıklığı, gerek yok dememe rağmen Eser bey ısrarla bu siparişte telafi edeceğini belirtti. Orjinal Armani, YSL gibi markaların parfümlerini kullanmış biri olarak söylüyorum, ürünleri aşırı derecede atak ve kalıcı kokular direkt farkediliyor ve orjinallerine aşırı derecede yakın, bir çoğu birebir diyebilirim. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

-Rochas Man
    -CK Europhia
    -212 VIP
    -Spicebomb

Parfümler gelince yorumlarımı yazarım.
  • 1- one million
    2- hugo boss boss
    3- diesel only the brave
    4- john varvatos artisan black.

bunları sipariş geçtim az önce umarım şık kutularda ve kalıcı parfümlerim olur. bol bol alışverişimiz olur.
  • Bundan önce başka bir marka açık parfüm almıştım forum dışından bir dükkandan.O günden beri açık parfüme karşı hep önyargılıydım.Eser kardeşimin yolladığı parfümü bugün sıktım ve işe gittim.Ufak bir hareket etmeniz dahi yetiyor kokunun etrafa yayılmasına.Epey de olumlu yorumlar aldım.Tabiki orijinalinden de ayırt eden olmadı.Dürüst ticaret,prensipli satıcı,kaliteli ürün
  • Pzt verdiğim sipariş bugün gelmiş. Özellikle yahsihan vurgusuna çok güldüm. Kutuda yahsihan yazmayan yer kalmamış :-D

Parfümlerle ilgili yorumu biraz kullandıktan sonra yaparım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hermes siparisim bugun elime gecti. Kullanma firsatim olmadi henuz ama bilegime siktim ve ilk izlenimlerim kokunun orjinaline iyi benzetilmis oldugu yonunde. Biraz ilk dakikalarda cok agir kokuyor ama sonradan oturuyor ve orjinal hermesle nerdeyse birebir kokuyor. Cok begendim piyasadaki en iyi acik hermes oldugunu dusunuyorum. Sonraki siparislerimizde gorusmek uzere :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tashunkee

Bundan önce başka bir marka açık parfüm almıştım forum dışından bir dükkandan.O günden beri açık parfüme karşı hep önyargılıydım.Eser kardeşimin yolladığı parfümü bugün sıktım ve işe gittim.Ufak bir hareket etmeniz dahi yetiyor kokunun etrafa yayılmasına.Epey de olumlu yorumlar aldım.Tabiki orijinalinden de ayırt eden olmadı.Dürüst ticaret,prensipli satıcı,kaliteli ürün

JaymzBond @ Güle güle kullanırsın inşallah Hocam. Sen uyarınca, dikkatlerini çeksin diye abarttım Yahşihan olayını.. bizim şube yanlışlık ederse ordakiler görürr elbet diye :D

tashunkee @ Güle güle kullanırsın inşallah hocam. Tez vakitte görüşmek dileği ile :)
  • Pazar siparisi gecmistim bugun gelmis olmasi lazim daha eve gidip deneyemedim. acik parfum kullanmiyordum ama yarumlara dayanamadim 100-200lira bir parfume vermekte pek cazip gelmiyordu arkadastan siparisi verdim.
    Merak ettigim bir konu var axe kendisi uretmiyor fakat axe africanin parfumu yapilabilirmi acaba? Cok satacagini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geveze_free

Pazar siparisi gecmistim bugun gelmis olmasi lazim daha eve gidip deneyemedim. acik parfum kullanmiyordum ama yarumlara dayanamadim 100-200lira bir parfume vermekte pek cazip gelmiyordu arkadastan siparisi verdim.
    Merak ettigim bir konu var axe kendisi uretmiyor fakat axe africanin parfumu yapilabilirmi acaba? Cok satacagini dusunuyorum.

Merhaba abi. Axe Africa'yı deneyip buradan bilgilendireceğim. Varsa firmada ayarlar listeye ekleriz. ismini çok duydum fakat hiç koklamaya fırsatım olmadı.. Sizi bilgilendireceğim.

Not: Varmış hocam istedik denemden. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 15 Ocak 2014; 17:39:08 >
  • Tesekkur ederim ilginiz icin. İnternette de arastirirsaniz axe africa parfumunun sehir efsanesi haline dondugunu gorebilirsiniz. Kimisi cok eskiden sisesini gormustum diyor kimisi hic uretilmedi diyor vs. :) axe encok tutan kokusu bu ama deodoranti kalici degil parfumunu cikartmiyor arada uretimini durduruyor. Nasil bir satis politikasi anlamadim.

• quote:

Tesekkur ederim ilginiz icin. İnternette de arastirirsaniz axe africa parfumunun sehir efsanesi haline dondugunu gorebilirsiniz. Kimisi cok eskiden sisesini gormustum diyor kimisi hic uretilmedi diyor vs. :) axe encok tutan kokusu bu ama deodoranti kalici degil parfumunu cikartmiyor arada uretimini durduruyor. Nasil bir satis politikasi anlamadim.

:D gerçekte var mı peki axe'ın böyle bir kokusu?
  • Axe africa deodoranti var (kaliciligi sifir) tras losyonu flan var fakat parfumu yok.Bayanlarda afrodizyak etkisi yarattigi icin kaldirildi diyenler var :)

• quote:

Axe africa deodoranti var (kaliciligi sifir) tras losyonu flan var fakat parfumu yok.Bayanlarda afrodizyak etkisi yarattigi icin kaldirildi diyenler var :)

Afrodizyak etkisi varsa bakıcaz o zaman gelsin de bi test edelim :D
  • 10 Ocak da verdiğim sipariş 11 ocakda elimdeydi. ( Artvin - Ordu ) Kokular gerçekten çok güzel.
    1- Rocha Man ( ilk başta beğenmedim ama şöyle 15-20 dakika sonra tam kıvamına geliyor.)
    2- One million ( aralarında en beğendiğim koku bu oldu. Gerçekten orijinali ile farkı yok neredeyse )
    3- Hugo Boss Tutaste ( Satıcının önermesiyle aldım biraz ağır ama kokusu çok kalıcı.
    4- Paris Hilton ( Eşime aldım çok ama çok beğendi.

Bugün arkadaşım için 2. siparişimi verdim.

1- Rocha Man
    2- Diesel Only Brave ( yumruk )
    3- One Million
    4- Paris Hilton

Kendisine teşekkür eder hayırlı işler dilerim @EserKozmetik
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminöğretmen

10 Ocak da verdiğim sipariş 11 ocakda elimdeydi. ( Artvin - Ordu ) Kokular gerçekten çok güzel.
    1- Rocha Man ( ilk başta beğenmedim ama şöyle 15-20 dakika sonra tam kıvamına geliyor.)
    2- One million ( aralarında en beğendiğim koku bu oldu. Gerçekten orijinali ile farkı yok neredeyse )
    3- Hugo Boss Tutaste ( Satıcının önermesiyle aldım biraz ağır ama kokusu çok kalıcı.
    4- Paris Hilton ( Eşime aldım çok ama çok beğendi.

Bugün arkadaşım için 2. siparişimi verdim.

1- Rocha Man
    2- Diesel Only Brave ( yumruk )
    3- One Million
    4- Paris Hilton

Kendisine teşekkür eder hayırlı işler dilerim @EserKozmetik

Eyvallah Emin öğretmenim. Beğenmenize çook sevindim. Yarın kargoluyorum. Kesenize bereket. Yorum için ayrıca teşekkür ederim.
  • Hocam parfumunuzu ben almadım bi tanıdığımda vardı tutaste bende kullanıyodum. Hatta kargo geldiğinde bende vardım çok iyi paketlenmişti bu ne diye şaşırmıştık koli bantlarıyla vs. Parfümleriniz kullandığım en iyi açık parfümlerden diyebilirim en yakın zamanda bende sipariş vermeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ellemon

Hocam parfumunuzu ben almadım bi tanıdığımda vardı tutaste bende kullanıyodum. Hatta kargo geldiğinde bende vardım çok iyi paketlenmişti bu ne diye şaşırmıştık koli bantlarıyla vs. Parfümleriniz kullandığım en iyi açık parfümlerden diyebilirim en yakın zamanda bende sipariş vermeyi düşünüyorum

Ne zaman isterseniz buyrun Hocam. Başımla beraber (:
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.