Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1683. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.322.390
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16811682168316841685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 buçuk yıl kadar once. Evren avını. 1. Dediği 1 veya iki.kazan yapıldı. Çoğunuz bilmez onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    Polo blue sanirim

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    hocam le labo bergamote 22 calismasi varsa numune dener misiniz? listede bergamot kokumuz yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben alakasi yok demedim ki :) kariştirdiniz galiba .Benim kullandiğim iki parfüm var zaten biri sauvage biri chanel blue.Memnunum ikisinden de .

• Mesajlar karışmış sanırım

• Eser beyden aldığım JP ultramale bir harika. Çok beğendim. Yaz için biraz ağur kaçabilir ama akşamları çok güzel bir his veriyor. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kazar

Eser beyden aldığım JP ultramale bir harika. Çok beğendim. Yaz için biraz ağur kaçabilir ama akşamları çok güzel bir his veriyor. Tavsiye ederim.
    Le maleye gore nasil hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    çok daha şekerli bi koku le male e göre le male ağır geliyorsa bu daha ağır gelir diye düşünüyorum
    Bir biri ile bir bağı yok hocam.
    Daha önce male kullanmadığım için yorum yapamıyorum. Eser bey ilgisiz kokular demiş,

Ultra male benim için çok iyi..,

Tesekkurler Eser bey

• Selamlar 2 koku alacağım kullananlar detaylı kirke ve voulez yorumu yapabilirlermi teşekkürler şimdiden
  • Aşırı tatlı koku sevenler ultramale denesin ama haricinde tavsiye etmem. Basmışlar şekeri vermişler performansı.Kokladığım en şekerli en tatlı erkek kokusu sanırım hatta kadın parfümlerinden bile daha tatlı. Bana artık bu tarz kokuların son noktası gibi geliyo ultramale bundan fazlası olmaz olmasın da. Aşırı tatlı, şekerli, yoğun koku sevmeyen denemesin bu parfum gerçekten aşırıya kaçmış ama bi gerçek var ki oda performansınında aşırı olması, hatta aşırı üzeri. Bu arada yorumlarim tutaste icin sayilmaz orjinalide kokladim ikisi içinde yorumum aynı. Bol şekerli tatlı renkli cıvıl cıvıl full kalıcı 100 metre yayılan herkes kokumu alsın duysun diyen gençler deneyebilir

Biraz fazla gömmüş gibi oldum ama zevkler renkler kimse yanlış anlamasın kişisel yorumum bu çünkü tatlı koku seven beni bile 2 fısta çok baydı..

Ekleme: Le male ile ultramale alakasız. Le male alternatif arayan günlük kullanıma 212 sexy men deneyebilir. 30 yaş altı da versace eros.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 19 Ağustos 2018; 21:26:22 >
  • Erolfa geldiğinde testerı eau homme yapma ihtimaliniz olur mu? Erolfa için bekletiyoruz siparişi :D

• Erolfa için beklentiler buyuk , inşallah güzel bir koku gelir , yaz biterken gelecek üstelik..

• Erolfa sali veya çarşamba siparişe açılacak (bayramdan çıkış haftasi) Eau homme testeri maalesef.. yeni kazan olmayan urunu tester hazırlamıyorum.

Bayram çıkışı testerimiz paco rabanne black xs l'excess olacak

Listeye yakında eklemiş olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 20 Ağustos 2018; 19:55:36 >
  • black xs lexces neyi andırıyor acaba ? gucci guilty intense benziyor notaları ama o kokuyu beğenen bunu beğenirmiki
  • Erolfa içeriği çok değişik bir parfüm neye benziyor acaba lime yorumları baya mevcut fragrantica üzerinde. Genel olarak kalıcılık ortanın altında gösteriyor hayırlısı bakalım denemek için sabırsızlanıyorum

• Green Irısh Tweed'i orijinali ile kıyaslayabilecek var mı?

• gustawa G kullanıcısına yanıt
    Black xs yi andiriyor

Ama bence ondan daha guzel bir koku. Çilek gibi kokuyor ama notalarda yok.

• Merhabalar, Eser Bey'den ilk defa alışveriş yapacağım, designer parfümleri genelde orjinal olarak satın alıyorum fakat niche kokuları satın alabilecek güçte değilim maalesef. Geçmiş sayfaları imkan oldukça okudum orjinaline benzerlik olarak aşağıda yazdığım niche kokular beğeni toplamış gibi duruyor.

Musc Ravageur
    Straight to Heaven
    Erba Pura
    Baccarat Rouge 540
    Herod
    Spicebomb ( Orjinaliyle karşılaştırmak için.)
    Coco Mademoiselle ( Kız kardeşim için. )

Sizden ricam, niche veya designer olarak şu parfüm orjinaline çok yakın veya kokusu benzer ama performansı orjinaline göre daha iyi dediğiniz bir parfüm varsa beni bilgilendirmeniz.
  • 
Sayfa: önceki 16811682168316841685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.